Şimdi Ara

Lan Sup oynayanlar gelin bi dk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi ..kodumun suplarının Sınırsız ölüm hakkı filanmı var? Maç içinde top feedlediği için 5dk içinde fightlarda 5 kill verdim.
    2/0dan 2/5 oldum.
    Altta 1/11 giden sup Morde report feed.Bende boş durur muyum.yapıştırdım cevabı Bunu diyen adamın 1/11 gitmesi ne ironik. Adamın verdiği cevap MAl ben SUPUM! AYDINLANDIM saolun SUP arkadaşlar.

Bundan Sonra aynı taktiği bende kullanıcam ciddi FATALITY etkisi yapıyor tilt overdose yani. 1/7mi gidiyorum yapıştırıcam MAL BEN ADCYIM die.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenghisKhan87 -- 14 Haziran 2018; 23:40:8 >

• Eloyla ilgili, max gold diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genelde o dediğini sup oynayanlar değilde sup kalıp zorla oynayanlar söylüyor.
  • Zorla "Gold" olmuş klasik "Silver"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Supun görevi illa birisi ölecekse ölen kişi kendisi olmalı yani koruma için canını feda etmeli ama oyundaki şahıs supa morde alıp supun neden öldüğünü anlayamadığı için üzerinde durmamak gerek. Hayatta sana bol şans diyip muteleyin belli o olmayan zekasıyla bir şey yapamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kotarou Katsura kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Top lanede nasus oynuyorum 1-3-1 gidiyordum bottaki zorla oynayan zyra yazmaya başladı top lane farkı, baktım adam 2-5-3 gidiyor sadece ''benden fazla ölmüşsün'' dedim ve adam ''BEN SUPUM'' dedi. neyse arkadaşın hesabı bronz4 hesap 800+stack kasıp kazanDIM o ayrı mesele :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.