Şimdi Ara

LAİKÇİ MAHALLE BASKISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     LAİKÇİ MAHALLE BASKISI

Prof. Dr. Türkkaya Ataöv'ün Sabah muhabiri Selva Ünal’a hakaret edip kafa attığı iddia edildi.
    "YAKLAŞIP KAFA ATTI"

“Resepsiyonda Bangladeş Büyükelçisi’nin asistanı Meltem Hanım beni Prof. Dr. Ataöv’le tanıştırdı. ‘Merhaba ben Selva Ünal, Sabah Gazetesi’nden’ diyerek el sıkıştım. Bunun üzerine Ataöv, sinirli bir şekilde el kol hareketleriyle, ‘Öyle bir gazete yok! Bedava dağıtılan gazete, gazete değildir’ diye hakaret etti. Ben de sözlerine cevaben, ‘Öyle bir gazete var ve bedava değil, insanlar kendi istekleriyle para verip alıyorlar. Bize inanıyorlar, güveniyorlar’ karşılığını verdim. Bana ‘Akılsız’ gibi aşağılayıcı tabirlerle hakaret eden Ataöv, daha sonra ‘Sana bir şey diyeceğim’ diyerek yanıma yaklaştı ve ani bir hareketle kafamın sol tarafına kafasıyla sert bir şekilde vurdu. Canım çok acıdı. Şoka girdim ancak ‘Ne yapıyorsunuz?’ diye sorabildim. Ataöv de alaycı bir tavırla ‘Belki aklın başına gelir’ dedikten sonra hızlı bir şekilde toplantıyı terk etti.”

Odatv.com

• Bu düğme nasil bir sey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düğme derken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Bu düğme nasil bir sey

LAİKÇİ MAHALLE BASKISI

• ceket düğmesimi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • laikçi, düğüme ve daha kötüsü iddia edildi diye haber

bildiğiniz troll işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: sekizeşittirbüyükd

laikçi, düğüme ve daha kötüsü iddia edildi diye haber

bildiğiniz troll işte.

Oyle diyorsunuz da inaniyorlar bu dugmelere basmalara, büyük oyunlara

• Prof,Türkkaya Ataöv,sabah muhabirine;kafa atmış!Hükümete yakın biri aynısını yapsaydı..B.M,A,B,ABD,açıklama üstüne açıklama yapmazlarmıydı?
  • Wgsggshshshsgsgajagshajava

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaşırdık mı peki???? Yooo...

Bunların en okumuşu, prof. olmuş, cumhuriyet'te yazar olmuş biri bile, bunları yapıyorsa, geri kalanlarını, diğerlerini bir düşünün...

Ama yooo en insan haklarına saygılı, demokratik, fikir hürriyetinden, özgürlükten yana olanlar, onlardı değilmi...
  • Allah bu tip zihniyette ki insanların şerrinden herkesi korusun.prof.falan hikaye.önce insan olacaksın.tipine tükürdüğümün.
  • Ülkenin canına oku sonra hala mağdur ol , ne bitmez mağduriyetmiş
  • Kadına şiddet uygulayan onlardan olunca laikçilerin sesi,soluğu kesildi
  • Buna kim inanır

• Bu laikçilerden gina geldi artik

• :D siyasal islamcı olmak her zaman her koşulda her yerde mağdur olmayı gerektirir.

• Laikçi mahalle ne la.

İddia edildi ne demek. Kim iddia ediyor? Ne güzel iş ortaya bir fitne at, tutarsa senindir. Tutmazsa "iddia edildi", vallaha ben etmedim dersin. Yapacağınız habere enikler işesin.
  • Baskının babasını bunlar yapıyor ama nasıl oluyorsa yine bunlar mağdur oluyor. Adamlar mağdur olmak için yaratılmış sanki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.