Şimdi Ara

LAGUNAYA JANT ALIYORUMDA NASI SİZCE???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR Bİ ARKADAŞ SATIYO ENKEİ RS+M MODELİ ÖZEL Bİ MODELMİŞ HAFİFMİŞ FLN İKİNCİ EL 1100 YTL CİVARI F,İYAT OLCAKMIŞ NASI SİZCE FİYAT İYİ Mİ JANT İYİ Mİ ARKADAŞLAR KAGUANYA TAKICAM
    ÇOK TEŞEKKÜRLER
    KOLAY GELSİN

• resim koy resim
  • Ebatınını yazmamışsın ama bence pahalı.Bir arkadsaşım bu yaz 16'' almıştı lastikleriyle birlikte söylediğin paraya,yanlış hatırlamıyorsam jantlar cms lastiklerde bilindik bir marka değil.Bence iyice araştır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeronr

Ebatınını yazmamışsın ama bence pahalı.Bir arkadsaşım bu yaz 16'' almıştı lastikleriyle birlikte söylediğin paraya,yanlış hatırlamıyorsam jantlar cms lastiklerde bilindik bir marka değil.Bence iyice araştır...

Enkei demiş arkadaş, fiyatı bu yüzden pahalıdır.
  • fiat iyiyimiş
  • Ne ebat belli, ne de resim var. Resim bari koysan da en azından tipini bi görsek.
  • Arkadaşlar jant 17".
    jantın resmi bu sitede war

http://www.enkei.co.jp/en/p_detail_rsmi.html

yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • güzel

• ama benim blidigim kadarıyla laguna 4 bijon nasi girecek bu
  • Evet Laguna'yı bende 4 bijon olarak biliyorum nassı takılacak? Ayrıca Ayrıca Laguna kaç model? Eğer yenilerdense bu jant güzel gider. Ama şimdikinin bir önceki kasası ise gitmez.
  • Lagunaya once 1 tane daha bijon al sonra bu jantı yada o deliklerden birini alcıyla kapat uyar
  • alıcaksa heralde uyuyodur bijonları..4 bijonlusu da vardr bu jantn
    eğer 17 inçse jantlar fiyatı güzel..çünkü enkei çok iyi bi marka ve aynısından fazla olmadığı için ayrıcalıklı bi jant olur..örnek olarak herkes siyah momocorse takıyo artık bi özelliği kalmadı..getzlerde bile görüyorum buralarda 15 inç
    alırsan hayırlı olsun
  • lagunalarin bazi versiyonlarinda 5 bijon oluyor
    focus ile ayni 5x108
    cok jant arastirdiim icin biliorum
    enkei ve BBS dunyanin en iyi iki jant firmasidir
    son derece kaliteli bir jant
    mutlaka al
    fiyatida cok iyi
    Hayirli olsun.
  • benim laguna 95 model arkadaşlar.
    5 bijon olması gerek bi sürü insan öle söledi ama ben hala jant kapağını açıp bakmamıştım yani o zaman bgn ilk iş ona gidip bakiiim. 4bijon mudur diyosunuz???
  • Jantların tipi güzelmiş. Marka kalite olduğu için de fiyat biraz yüksek tabi. Yalnız ikinci el olması kafamı biraz karıştırıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kinaliada85

benim laguna 95 model arkadaşlar.
    5 bijon olması gerek bi sürü insan öle söledi ama ben hala jant kapağını açıp bakmamıştım yani o zaman bgn ilk iş ona gidip bakiiim. 4bijon mudur diyosunuz???

Allah iyiliğini versin.

Demek biri sorsa "arabanın tekerlerinde kaç bijon var" diye, bilemeyecen. Sonra da jant almaya kalkıyon, hemi de Enkei.

Şaka, şaka, alınmayasın. İnsanlık hali. Ben ilk cep telefonu aldığımda antenin çıkıp uzadığını 2 hafta sonra keşfetmiştim.

• quote:

Orjinalden alıntı: cavus78

quote:

benim laguna 95 model arkadaşlar.

Allah iyiliğini versin.

Demek biri sorsa "arabanın tekerlerinde kaç bijon var" diye, bilemeyecen. Sonra da jant almaya kalkıyon, hemi de Enkei.

Şaka, şaka, alınmayasın. İnsanlık hali. Ben ilk cep telefonu aldığımda antenin çıkıp uzadığını 2 hafta sonra keşfetmiştim.

:)) napiim ya ahiç bakamadım herkes 5 diyodu da şimdi tekrar bakıcam artık başka çarem yok bu akşam bakarım da umarım 5tir o jantı almak istiyorum da işte kaldım acaba o kdr para harcamasam mı sizce daha uygununu bulurmuyum ama bu jantın d özelliği çok hafif olması ya.

• quote:

ARKADAŞLAR Bİ ARKADAŞ SATIYO ENKEİ RS+M MODELİ ÖZEL Bİ MODELMİŞ HAFİFMİŞ FLN İKİNCİ EL 1100 YTL CİVARI F,İYAT OLCAKMIŞ NASI SİZCE FİYAT İYİ Mİ JANT İYİ Mİ ARKADAŞLAR KAGUANYA TAKICAM
    ÇOK TEŞEKKÜRLER
    KOLAY GELSİN

bence 2.el için 1100 ytl pahalı çünkü bn bi ara cms shoptan fiyat almıştım kendi aracım için sıfır 17" 5x100 1300 YTL
  • Bnm laguna 2.0 rxt 2000 model makyajlılardan 5 bıjon
  • Arkadaşın aracı hangi kasa bilmiyorum ama şööle bişey olacak jantlar...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.