Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (50. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.133
Cevap
137
Favori
1.872.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: taskin_01

arkadaşlar ben bişey soracam ...

arabanın hopörlörlerini değiştiren var mı aranızda...
    benimkinden ses çok kötü çıkıyor...

birde bu orjinal teyp lere ekolayzer falan takılabiliyormu??

sesin kötülüğünden teyp bile açamıyorum

benim araçta orjinal hoparlör leri duruyo inanılmaz hoş ve çok güzel bi ses veriyo...ayrıcada çok yüksek...
    bende aracı aldığımda çok şaşırmıştım bu hopalörlerden nasıl bu ses geliyo diye baya bi düşünmüştüm...aradan baya bi zaman geçmişti...arabayı temizlerken bi tane anfi destekliyicisi gördüm...:)

bence sende 250 ytl ye mp3 çalarlar var onlardan alıp 100 ytl ye de anfi destekliyicisi aldığın zaman...aracında yarı yarıya bi ses sistemi oluşur...ekolayzır daha bi masraflı oluyo bence...

• anfi destekleyicisi mi??

orjinal demi var yoksa takılmışta sökülmüş mü?

mp3 çalar almak kolayda ben orjinal teybi kullanmak istiyorum...

hani direksiyondan kumandalı falan ya o açıdan...
  • ne güzel herkes burdaabi öyle çelik jantlar var ki adamın ağzının suyunu akıtıyore bide gençlik varya...hiç kimsede olmayanı yapmak istiyorum.aracımın memlekette tek olmasını istiyorum.parmakla göstersinler.mesela burada sonradan takılan çelik jantlı bi laguna yok..diğer sayfadaki beyaz lagunanın jantları çok hoş gerçekten.alsam onlardan düşünürüm..
  • valla benim makinanın ses sistemi süperkapıları zangır zangır titretiyor.sesi açtığımda millet 1 kilometrede arkasına bakıyor bu ne geliyor diye
  • quote:

anfi destekleyicisi mi??

orjinal demi var yoksa takılmışta sökülmüş mü?

mp3 çalar almak kolayda ben orjinal teybi kullanmak istiyorum...

hani direksiyondan kumandalı falan ya o açıdan...

yok orjinalde değilde muhakkak ki sonradan eklenmiş...ama bi anfiyi hiç aratmıyo...

benim aracında orjinal kaset çaları vardı...ben biraz daha mornleştirerek hoş bi görüntüde elde etmiş olduk...ayrıca ses bile vermiyodu...
    bence sen aracın orjinal teybine ne yaparsan yap fazla bi verim alamassın çünkü bende çok deney yaptım üzerinde ekolayzır aldığın zaman anfi de isticektir anfi aldığın zaman buffor falan isticektir...:)

aslında biraz üzerine düşersen orjinalliğiini yitirmeden çok güzel bi görüntü elde edebilirsin...

• modernleştirerek derken yani yine orjinal teybi kullanarak mı mp3 falan taktın pek anlayamadım....
  • quote:

modernleştirerek derken yani yine orjinal teybi kullanarak mı mp3 falan taktın pek anlayamadım....

yani orjinal kaset çaları çıkardım yerine arabanın göstergelerinin rengine uyum sağalayan bi mp3 çalar aldım... ucuza kapattım hemde istediğim bi görüntü elde etmiş oldum...
  • her lagunaya mp3 çalar takılabiliyormu?direksiyona bağlı kumanda yine çalışırmı?
    pekii şöyle bişiy yapsak;kasetçaların altındaki boşluğa mp3 çalar taktırsak?hem kasetçalar olsa hemde mp3 çalar.olmazmı?yapan arkadaşlar varsa eğer bi zahmet fotoğraf koyabilirlermi?
  • arkadaşlar bi sorum olcak laguna 2.0 115 ps beşinci viteste 4000devirde sürat olarak ne yapıyo bilgi verirseniz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: cebbar

arkadaşlar bi sorum olcak laguna 2.0 115 ps beşinci viteste 4000devirde sürat olarak ne yapıyo bilgi verirseniz sevinirim

pek denemedim ama laguna ibreyi komple görüyo gösterge 220 ama araç rahatlıkla 220 vuruyo....ben devirlere bakmıyorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: baba-sultan

her lagunaya mp3 çalar takılabiliyormu?direksiyona bağlı kumanda yine çalışırmı?
    pekii şöyle bişiy yapsak;kasetçaların altındaki boşluğa mp3 çalar taktırsak?hem kasetçalar olsa hemde mp3 çalar.olmazmı?yapan arkadaşlar varsa eğer bi zahmet fotoğraf koyabilirlermi?

tabi her laguna ya mp3 çalar takılabilir...

alttaki boşluğada ayrı bi mp3 çalar koyabilirsin sorun olmaz...ama tabi ayrı bağlantı tesisatı gerekiyo...

taskin_01 arkadaşımız böle de yapabilir...orjinal teybi çıkarmak istemiyosa alttaki boşluğa mp3 çalar da koyabilir...alternatif olarak...
  • abi bugün benim doğum günümmüş yawaz önce forumun tarihlerine gözüm ilişti 29.05
    18 e girdim çok şükür
    yav ben bişiy soracam.benim aracın fotolarındada görmüşsünüzdür,daha öncede demiştim.rena-lagun yazıyor.oto aksesuarcıya sordum varmı diye.dediki buluruz ama çok pahalı olur..hani bu yapıştırmalı,nikel görünümlü harfler varya,onlardan alsam düz bi şekilde yapıştırsam nasıl olur acaba?
  • baba sultan hiç yazma öyle kalsın o yapıştırmadan daha görünür..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Guduset

quote:

Orjinalden alıntı: cebbar

arkadaşlar bi sorum olcak laguna 2.0 115 ps beşinci viteste 4000devirde sürat olarak ne yapıyo bilgi verirseniz sevinirim

pek denemedim ama laguna ibreyi komple görüyo gösterge 220 ama araç rahatlıkla 220 vuruyo....ben devirlere bakmıyorum :)

benim 140 lık la 180 i göremedim daha burayada yazdım denemelerde yaptım hala çözemedim kafayı yicem yardım edin ya

debriyat seti değişti benzin filtresi değişti
  • guduset
    arkadaşım 220 den bahsediyosun
    ben daha 120 yi bile geçemedim .

ama fırsat olmadı otoyola çıkmak için...
    en kısa sürede bir deneme yapacagım ama

mp3 lerin çakmak gözüne takılan ufacık bir aleti çıkmış çakmak gözüne takıyosun açıyosun arabadaki radyo frekansını olun belirlediği frekansa ayarlıyosun teybin mp3 çalara dönüşüyor.....

çok mükemmel bişey fiyatıda 50-60 ytl civarında hafızasına göre değişiyor
  • yaw arkadaşlar sorunsuz bir LAGUNAsı olan yokmu?????
  • Allah Çok Şükür Hiç Bi sorunum Yok...

taskin_01 ben 210 bastım...oda deneme amaçlıydı yoksa 100 km/hz la bile gitmem...

o senin dedediğin çakmaklığa taklan mp3 bizim arkadaş aldı gayet güzel...buluetot a mp3 leri yüklüyosun ondan sonra alete takıyosun sonra çakmaklığa takıyosun radyo frekansını açıyosun mp3 çalar gibi normal dinliyosun...

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.