Şimdi Ara

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye (1312. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.133
Cevap
137
Favori
1.872.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşi dostu araba arayan varsa dosta gidecek müthiş bir araç arkadaşlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-sahibinden-51.000-km-hatasiz-premium-borusan-cik.borusan-bak-164733073/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamunaleykum. Arkadaslar benim laguna 1997 rxe volvo . 3000 de 95 km hiz..4000 de 130 5000 devirde ise 160 600 devirde 190 km hiz yapiyo.
    Sanzumani mi falan mi degismis acaba. 3000 devirde 140 yapanlar 110 yapanlar var. Nedeni ni cozemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PamirSAROS

Eşi dostu araba arayan varsa dosta gidecek müthiş bir araç arkadaşlar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-sahibinden-51.000-km-hatasiz-premium-borusan-cik.borusan-bak-164733073/detay

Komsularim akrabalarim hepside 63 milyarlik bmw ariyodu. ..

• quote:

Orijinalden alıntı: gknmt

Selamunaleykum. Arkadaslar benim laguna 1997 rxe volvo . 3000 de 95 km hiz..4000 de 130 5000 devirde ise 160 600 devirde 190 km hiz yapiyo.
    Sanzumani mi falan mi degismis acaba. 3000 devirde 140 yapanlar 110 yapanlar var. Nedeni ni cozemedim

Volvo motorlar 100 yapar reno motorlar 110 yapar benim sattıgım araç da 110 yapıyordu şanzıman arızalandı komple şanzıman değiştim ve araç 3000 devirde 130 km 5000 devirde 220 km yi görüyordu
    Senin aracın baskı balatası ne zaman değişti baskı balatada bitmeye yakınsa aracın son hızını ve hızlanmayı geciktirir

• quote:

Orijinalden alıntı: @li58

quote:

Selamunaleykum. Arkadaslar benim laguna 1997 rxe volvo . 3000 de 95 km hiz..4000 de 130 5000 devirde ise 160 600 devirde 190 km hiz yapiyo.

Volvo motorlar 100 yapar reno motorlar 110 yapar benim sattıgım araç da 110 yapıyordu şanzıman arızalandı komple şanzıman değiştim ve araç 3000 devirde 130 km 5000 devirde 220 km yi görüyordu
    Senin aracın baskı balatası ne zaman değişti baskı balatada bitmeye yakınsa aracın son hızını ve hızlanmayı geciktirir

6 aydır kullanıyorum araba ayni araba balata aynı balata. Problem yok

• arkadaşlar,

2006 model laguna2 faz2 araç için çıkma park sensörü nereden bulabilirim. 2ad. gerekli.

e-baydan sipariş verdim fakat resimdeki gibi bir sensör geldi. Bu hangi lagunaya uygun?

#Lagunacılar Buraya# 100+Üye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollverine -- 17 Mayıs 2014; 19:55:46 >
  • quote:

quote:

devirle hız aynı orantıda değil ama benim dizel 2000 laguna 3000 devirde 120 yapıyordu. 4000 de 160 oldu gerisini yapmadım. Zaten dizel fazlası zarar :D

• quote:

Orijinalden alıntı: PRoMeTuS

quote:

quote:

devirle hız aynı orantıda değil ama benim dizel 2000 laguna 3000 devirde 120 yapıyordu. 4000 de 160 oldu gerisini yapmadım. Zaten dizel fazlası zarar :D

Ne zaman sattiniz aracinizi?

• quote:

quote:

Benim aracta volvo motor 106 yapiyo .farkli sanzumanlar takmislar olay bu

• arkadaşlar gerçekten araçtan soğumaya başladım hergün farklı arıza çıkarıyo bu araç bugün klima ekranından service yazısı çıktı kalorifer çalışıyor neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: can0822

arkadaşlar gerçekten araçtan soğumaya başladım hergün farklı arıza çıkarıyo bu araç bugün klima ekranından service yazısı çıktı kalorifer çalışıyor neden acaba ?

Amma sorun oldu sende .. klima da durum nedir.. cok basitte cok buyukte bisey olabilir.. kompresorun saglamsa halledilir takma kafani.. .. onunda calistigini araba dururken ..klima tusuna bastiginda hem rolanti biraz sallanir.. hem.kapi aciksa tik diye bi ses duyarsin. Eger bu sesi almiyosan kompresorun.gitmis demektir,. Sorun bu mu tam bilemem ama aklima gelen bu

• quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

Orijinalden alıntı: can0822

arkadaşlar gerçekten araçtan soğumaya başladım hergün farklı arıza çıkarıyo bu araç bugün klima ekranından service yazısı çıktı kalorifer çalışıyor neden acaba ?

Amma sorun oldu sende .. klima da durum nedir.. cok basitte cok buyukte bisey olabilir.. kompresorun saglamsa halledilir takma kafani.. .. onunda calistigini araba dururken ..klima tusuna bastiginda hem rolanti biraz sallanir.. hem.kapi aciksa tik diye bi ses duyarsin. Eger bu sesi almiyosan kompresorun.gitmis demektir,. Sorun bu mu tam bilemem ama aklima gelen bu

ne hikmetse kendiliğinden sorun düzeldi arkdaşım ama su göstergelere bi türlü çözüm bulamadım sağlam bi elektrikçi bulsam gideceğim direk olmazsa satacağım artık. Yani doğan slx takas edecek gibiyim üste 7000 tl dedim adam piyasa anlaşması yapacakmıs yapsın bakalım anlasırsak satarım olmazsada durar yaptırıp bineceğiz çöpe atacak halimiz yok para saydık sonucta

• arkadaşlar lagunaya ne yapılabilir güzel bi görüntü için fazla abartılı olmayacak sadece güzel ve gösterişli olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrax

arkadaşlar lagunaya ne yapılabilir güzel bi görüntü için fazla abartılı olmayacak sadece güzel ve gösterişli olacak...

Rxt ise film çektir plakaları app yap beyaz çerçeveli plakalıksız yapıştır gücün varsa spor yay al alçalt onun dışında rxt ye modifiye gitmiyor rxe ise ağzınla kuş tutsan faydası yok üzgünüm çünkü rxt nin jantları 16 ve çok yakışıyo rxe 15 ve bana çirkin geliyor fikirlerim bu yönde ha dilersen amerikan park yaptırabilirsin ben düşündüm ama uğraşamadım henüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nette 1.6 2001 model lagunaya bakıyorum. Özellikleri nedir , ne kadar yakar ? Bilgilendiren olursa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: walmon27

Nette 1.6 2001 model lagunaya bakıyorum. Özellikleri nedir , ne kadar yakar ? Bilgilendiren olursa sevinirim.

1.6 alma derim 2.0 al kasayı taşır taşımasına ama daha çok yakarsın normal kullanımda atikte olmaz...2.0 rxt yada volvo motorlular seni ümez...

bende volvo motor var uzun yol 21 kuruş..şehir içi haliyle daha fazla ama hesaplamadım hiç... 40 litrelik depo var 465 km yaptım 1 hafta önce ...(şehir dışı )
  • quote:

Nette 1.6 2001 model lagunaya bakıyorum. Özellikleri nedir , ne kadar yakar ? Bilgilendiren olursa sevinirim.

bi de sakın otomatik alma şikayet çook fazla hatta manuele çevirenler vardı yanlış hatırlamıyosam
  • 2.0 motorun dizeli var mı ? Varsa ne kadar yakıyor ve vergisi ne kadar olur ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

2.0 motorun dizeli var mı ? Varsa ne kadar yakıyor ve vergisi ne kadar olur ?

1.9 dizel var diye biliyorum ,, kullanan arkadas vardi forumda ama hatirlamiyorum kim oldugunu

• quote:

Orijinalden alıntı: okanmpx220

quote:

2.0 motorun dizeli var mı ? Varsa ne kadar yakıyor ve vergisi ne kadar olur ?

1.9 dizel var diye biliyorum ,, kullanan arkadas vardi forumda ama hatirlamiyorum kim oldugunu

benim o dizelci :D
    bana büyük bagaj ve ekonomi lazım diyorsan dizel bu iş için biçilmiş kaftan
  • 
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.