Şimdi Ara

LAGUNA ÜRETİMDEN KALKIYOR ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
6.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mert107

Kör ölür badem gözlü olurmuş :)

iyi bilirdik.
  • laguna kral bir arabaydı
  • Açıklama için Denizkubi bekleniyor...
  • İlk kasa hariç diğerleri tasarım ve üretim hatası gibi duruyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

Açıklama için Denizkubi bekleniyor...

• Arkadaslar lutfen gercekcı olalım bende var Laguna 3 2.0 d.c.i sl exectuve ozel sıparıs aractır araba zıncirli motor bır aractır 300 bın k.m. ye kadarda anahtar deymıyoor nıye herkez ole bır aractır böle bır aractır falan dıye acaba anlıyamıyoorum yol tutusu olsun güveni olsun on numara bır aractır lutfen gercekcı olalım bole karanalar bız forumcu arkadaslara pek yakısmıyoor arkadaslar benımkı orjınal navili model derı koltuklu hemde delıklı hava alıyoor derı gayet memnunum bodrum- ızmır arası yolu makul hızlarda ortalama 500 km yolu 130- ytl gıbı rakama kı ben shell GTL. kullanmaktayım alıyor arac ben memnunum olsun varsın az bıraz zarar etsın elıt bır aractır herkezın altında gorulemıyecek bır arac 1.5 dızeller bıle ole Allah sağlık sihhat versın bınelım zatern bır 4 yada 5 daha bınmeyı düşünüyorum arkadaslar ınanın ınsıgnıa baktım ben ızmırde bır bundan 1.5 ay once o otomat. klima dugmelerı dashboardın oraları benım sl exectuve kadar kalıte vermedı bana butun forumcu arkadaşlar sağlıcakla kalın hepiniz bıraz yazım uzun oldu ama ayrıca megane 3 lerde kotu bır arac degıldır ayrıca zaten 130 h.p 32o N.M. araclarda yakında reno showroomlarda yerini alacaktır TELIM:5323914124 Aklınıza takılacak bırsey olur ıse bana sorabılırsınız Iyı forumlar dılerım ...

• latitude da kalksın üretimden .

bir dönem volvo motorlu lagunalar vardı onlar güzeldi .

yaww bu adamlar safrane gibi arabayı bile mundar ettiler ne biçim pazarlama yöntemleri varsa

scenic den başka arabası yok bana göre renonun.zaten ağırlığı mpv tarzına veriyorlar yeni laguna da citroen ds5 gibi abuk bişey olucakmış

crossover mpv arası sport hb

ne demekse artık
  • BMW 5 rakipsiz kaldı. Denizkubi cenaze namazında beyler
  • Güzeldi
     LAGUNA ÜRETİMDEN KALKIYOR !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Güzeldi

Tek sevdigim Laguna budur ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laguna kalkmamalı cok uzulurum yoksa cok ıyı bır araba ama hakkını alamıyor :(
  • 1. kasasını bugün sıfır üretseler yine çok satar. Ama beceriksiz herifler o güzelim kasadan sonra yaptıkları iğrenç tasarımlarla modeli mahvetttiler... Üretimden kaldırmakta geç bile kaldılar diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

1. kasasını bugün sıfır üretseler yine çok satar. Ama beceriksiz herifler o güzelim kasadan sonra yaptıkları iğrenç tasarımlarla modeli mahvetttiler... Üretimden kaldırmakta geç bile kaldılar diyebilirim.

İlk kasa efsane zaten ama Renault bu modelden sonra adam akilli bir Laguna uretemedi maalesef :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Güzeldi

Tek sevdigim Laguna budur ;)

çok hoş duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

1. kasasını bugün sıfır üretseler yine çok satar. Ama beceriksiz herifler o güzelim kasadan sonra yaptıkları iğrenç tasarımlarla modeli mahvetttiler... Üretimden kaldırmakta geç bile kaldılar diyebilirim.

İlk kasa efsane zaten ama Renault bu modelden sonra adam akilli bir Laguna uretemedi maalesef :(

diger iki kasanın da rakiplerinden eksik olduğu bir nokta yoktu.

• quote:

Güzeldi

Döneminin güzel araçlarındandı gerçekten.
  • reno ne zaman clio ve megane dışında ki modellere önem verdiki yazık oldu lagunaya ve diğer birçok modellere.
  • quote:

Güzeldi

Sadece zamaninin degil, simdi bile guzel olan bir kasaydi bu. Acikcasi uretimin durdurulmasina uzuldum. Ama Renault bu araba ile kendi cukurunu kendisi kazdi. Birinci kasadaki oturakli durusu diger kasalarda yoktu. İkinci kasa ile dususe gecti, ucuncu de dibe vurdu. Kisacasi azalarak bitti.

Keske Latitude'u, Laguna adiyla piyasaya cikarsalardi. Hem kasanin guzelligi hem de adinin daha onceleri de bilinmesinden dolayi, D sinifinda yoluna daha iyi bicimde devam ederdi.

• Laguna ııı, Latitude geldikten sonra Türkiye'de "Renault com."da fiyatı yer almasına rağmen satılmadı.

D sınıfında Sedan kasa daha fazla tercih ediliyor. İşin doğrusu yurdum insanının sedan aşkı bitecek gibi değil. Çünkü bizim amacımıza uygun sedan araçlar. En önemlisi bagajın bağımsız olması.

Laguna ömrünü tamamlayanlar arasına girdi. İsmi daha kullanılmayacak.

En güzeli de ikinci elinin uygun fiyata alınabilmesi. İşte o zaman verdiğiniz paranın belki iki katını geri alıyorsunuz.
  • Renault markasının tek sevdiğim aracıydı(Concorde hariç), Lag III tasarımına da bayılmıştım. Üzüldüm açıkçası
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.