Şimdi Ara

LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** (884. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.184
Cevap
249
Favori
1.644.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

Laguna 2 ön cam piyasası ne durumda, iyice leke oldu benim cam. Bir de hala jant takımı alamadım, hangi ebatlarda jantları tavsiye edersiniz? (1.6, 2004, Tüplü Privilege)

atermik cam olduğu için pahalıdır büyük ihtimalle kaskonuz varsa değişim yaptırın bence..sizin arabanın orjinal jantı 195-65-15 bence çok yorulmaması için araç bu ebatlarda hafif bir jant alabilirsiniz lenso markası var hem çok pahalı değil hemde kaliteli hafif jant üretiyolar sıkıntı yaratmaz size
  • herkese kazasız belasız sürüşler 2006 privilege ile ilgili bi kaç sorum olacak
    1-kullanım kılavuzu forumda varmı yada nereden bulabilirim yada ayrıntılı özelliikleri açıklayan bi yer varmı
    2-araçta bluetooth özelliği varmı
    3-teypte aux seceneği var fakat aux grişini bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 40tuna

herkese kazasız belasız sürüşler 2006 privilege ile ilgili bi kaç sorum olacak
    1-kullanım kılavuzu forumda varmı yada nereden bulabilirim yada ayrıntılı özelliikleri açıklayan bi yer varmı
    2-araçta bluetooth özelliği varmı
    3-teypte aux seceneği var fakat aux grişini bulamadım

1- mail adresi verirseniz yollayım size bende kayıtlı var
    2-bluetooth özelliği yok
    3-aux girişide maalesef yok ama sonradan yapan arkadaşlar vardı googlede aratarak ulaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Arkadaşlar start butonuna basılı tutmadan çalışmıyo demişsiniz bende o sorun yok basıp elimi çekiyorum çalışıyor ama yaşayanlar için bu sorunun kart okuyucusuyla alakası varmı sanki start butonuyla alakalı gibi sorun

valla benim kart okuyucu 1 ay önce değişti orjinaliyle tırnakların kırılması mümkün değil anahtarda yeni ama basılı tutunca çalışıyor enteresan doğrusu
  • cashuva C kullanıcısına yanıt
    tunadagistan@gmail.com şimdiden teşekkür ederim kardeşim sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 40tuna

tunadagistan@gmail.com şimdiden teşekkür ederim kardeşim sağolasın

rica ederim yolladım şimdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cashuva

quote:

Laguna 2 ön cam piyasası ne durumda, iyice leke oldu benim cam. Bir de hala jant takımı alamadım, hangi ebatlarda jantları tavsiye edersiniz? (1.6, 2004, Tüplü Privilege)

atermik cam olduğu için pahalıdır büyük ihtimalle kaskonuz varsa değişim yaptırın bence..sizin arabanın orjinal jantı 195-65-15 bence çok yorulmaması için araç bu ebatlarda hafif bir jant alabilirsiniz lenso markası var hem çok pahalı değil hemde kaliteli hafif jant üretiyolar sıkıntı yaratmaz size

Cam yerli muadilini taktıracağım büyük ihtimalle, fiyatları daha uygun, geçenlerde C5'e taktırdık oldukça uygundu, sizlerin de bildiği güzel muadiller vardır diye sordum

Hocam ben 16 ya da 17lik jant bakıyorum, aracım zaten iyice haftasonu aracı oldu, haftaiçi çalışmaktan fırsat bulamıyorum binmeye. 17lik çok mu büyük olur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zinedine_zidane -- 16 Aralık 2014; 9:11:38 >

• quote:

quote:

quote:

Cam yerli muadilini taktıracağım büyük ihtimalle, fiyatları daha uygun, geçenlerde C5'e taktırdık oldukça uygundu, sizlerin de bildiği güzel muadiller vardır diye sordum

Hocam ben 16 ya da 17lik jant bakıyorum, aracım zaten iyice haftasonu aracı oldu, haftaiçi çalışmaktan fırsat bulamıyorum binmeye. 17lik çok mu büyük olur sizce?

eski aracım clionun kelebek camı kırıldığında doraglass taktırmıştım tabi kelebek cam olduğu için kalitesi hakkında yorum yapmam doğru olmaz ama genelde orjinal yerine çok kullanılan bir markadır.
    17inç aracınızı fazla yorar 195-65-15 yerine muadili olan 205-55-16 kullanmanızı öneririm hem lastik piyasada çok bulunuyor hemde 16inç hafif bir jantla çok şık bi görüntü elde edilir bence

• quote:

quote:

quote:

quote:

eski aracım clionun kelebek camı kırıldığında doraglass taktırmıştım tabi kelebek cam olduğu için kalitesi hakkında yorum yapmam doğru olmaz ama genelde orjinal yerine çok kullanılan bir markadır.
    17inç aracınızı fazla yorar 195-65-15 yerine muadili olan 205-55-16 kullanmanızı öneririm hem lastik piyasada çok bulunuyor hemde 16inç hafif bir jantla çok şık bi görüntü elde edilir bence

17liklerle konfor da fazla düşer tabii. Cevaplarınız için çok teşekkürler hocam ;)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

17liklerle konfor da fazla düşer tabii. Cevaplarınız için çok teşekkürler hocam ;)

rica ederim... aynen 17likle konfor kalmaz bende 205-55-16 ebatında lastik kullanıyorum ankaradayım yollar çok büyük sıkıntı 55 yanakta bile

• 3-4 gun once sorunumu yazmistim ancak cevap alamadim tekrar paylasiyim dedim.

Merhaba arkadaşlar dün araca bindim teyp çalısmıyor.Bugün tekrar baktım gene tık yok hiç bi türlü açılmıyor teyp.Ama cd çıkarma tusuna basınca cdyi çıkarıyor geri alıyor ama teyp açılmıyor.Neden olabilir bu sigortası atmış olabilirmi ? Araca 1-2 hafta binmemiştim ondan sonra oldu bu olay.Yardımlarınız için teşekkür ederim.Bu arada teyp sigortasi teyp'in arkasindami sigorta kutusundamidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    yazlik lastiklere 225 45 17 al orjinal renault jantini cok iyi duracaktir google 17 ind renault jant yazarsan secenekler cikar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuk_18

yazlik lastiklere 225 45 17 al orjinal renault jantini cok iyi duracaktir google 17 ind renault jant yazarsan secenekler cikar

Şöyle bir inceleyince 16lıklar duruş olarak beni de pek kesmedi Artık konfordan bir miktar ödün vereceğiz gibi duruyor.
  • sa arkadaşlar on gün önce laguna 2 expression 2005 model araç aldım aracın teyibi orj bu teyip mp3 çalar mı yoksa track mı çalıyor birde ist içi 10-11 lt lpg yakıt nasıl? sagolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kgt07

sa arkadaşlar on gün önce laguna 2 expression 2005 model araç aldım aracın teyibi orj bu teyip mp3 çalar mı yoksa track mı çalıyor birde ist içi 10-11 lt lpg yakıt nasıl? sagolun

2004 privilege cabasse tronic track çalıyor, müzikçalar'ın manuel'inde yazar detayları, en kısa yoldan mp3 cdsi takıp deneyebilirsiniz, çalmıyorsa "wrong disc" diyordu yanılmıyorsam. Olmadı aux girişinden kablo çekip bir sistem kurabilirsiniz.http://www.youtube.com/watch?v=7RMbbV9lSAo

• zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    benim aracimda 225 45 17 renault orjinal janti var ornek istrerseniz size gonderebilirim resmini
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuk_18

benim aracimda 225 45 17 renault orjinal janti var ornek istrerseniz size gonderebilirim resmini

İyi olur hocam.
  • Arkadaslar 2008 model lag 2 kasa 1.9 dci privilege 120.000 orjin km sunroff+ mercekli far +yarı deri yarı süet koltuk hasarsız maksimum ne veriyim rakam olarak.?????

• Arkadaslar 2008 model lag 2 kasa 1.9 dci privilege 120.000 orjin km sunroff+ mercekli far +yarı deri yarı süet koltuk hasarsız maksimum ne veriyim rakam olarak.????? Satan arkadas 30.000 diyor.

• Speedy_laguna S kullanıcısına yanıt
    fiyat normal.ne düşse kardır. :) hayırlısı
  • 
Sayfa: önceki 882883884885886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.