Şimdi Ara

LAGUNA II GRUBU *** Gelin; Konuşalım, Tartışalım, Paylaşalım *** (1130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.182
Cevap
249
Favori
1.642.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.5 yıldır severek bindiğim aracımı model yükseltmek amaçlı satıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-temiz-kazasiz-laguna-2-506953235/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamınaleyküm arkadaşlar bi sorum olacak cevap verirseniz çok sevinirim. Benim 2003 model 2.0 otomatik vites tüplü lagunam var 35 litrelik lpg(105 tl ye geliyor) ile ancak 200 km yol gidiyorum bu normal midir. Düşünceleriniz nelerdir.

• melihv6 M kullanıcısına yanıt
    melih kardeş şanzumana ne yaptın yaptırabildin mi ben mi okuyamadım?v6 nın.selam.konu eski ama
  • Kemal yiğit84 K kullanıcısına yanıt
    Normaldir. Benim araç 2006 model 1.6 motor 115 liraya lpg fulleniyor. 320 330 km gidiyor. Seninki 2000 motor fazla yakması normal.

• Eyvallah

• Depodan sıfır poşetinde privilage çelik jant orta göbeği çıktı.
    İhtiyacı olanlar özel mesaj ile ulaşabilirler.
    Zamanında yedeklemişim sonra bulması zor olacak diye.
  • 2006 Laguna 1.6 Privilege alarak aranıza katıldım.

180 bin kmde kendileri.

Herkese hayırlı sürüşler dilerim.

• fkfk F kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun kaç bin tlye aldınız ve hasar durumu nedir aracın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLADEEEE -- 28 Aralık 2017; 15:22:52 >
  • Teşekkürler. sadece arka tampon yetkili serviste değişmiş. Boya olarak da bagaj kapağında ve sağ arka camurlukta boya var. Diğer yerleri tamamen orjinal. Tüm bakımları tam, masrafsız. Tüp atiker, 140 binde takılmış. Sunroof var. 32500 liraya aldım.

• fkfk F kullanıcısına yanıt
    Motor da sağlamsa muhteşem. Gayet ucuza almışsınız hayırlı olsun tekrardan.

• Arkadaşlar herkese mrb. Aracımı yeni aldım 2005 privilage 1.6 157 binde. Sorunum kart yuvasına kartı taktığım anda bip bip bip bip diye yüksek sesle 3 kez uyarı yapıyor. Ekranda herhangi bir arıza lambası yanmıyor. Lpg uyarısıdır dedim kartı soktum lpg düğmesine bastım benzinde çalıştırdım yine aynı uyarıyı bip bip yaptı. Sizce sorun nedir yardımcı olur musunuz?

• Arkadaşlar ayrıca watsap grubunuz varmış sanırım beni de eklerseniz çok sevinirim teşekkürler 0542 219 93 69

• ercanilhan E kullanıcısına yanıt
    Sinyal kolundaki düğme basılı kalmış olabilir. Km sıfırlama olayı sırasında da bipliyor. Veya ilk anda kartı okumuyordur sonra hata mesajı göstermeye fırsat olmadan okuyordur. Benimkiler tahmin sadece. Umarım yardımcı olmuşumdur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ercanilhan

Arkadaşlar herkese mrb. Aracımı yeni aldım 2005 privilage 1.6 157 binde. Sorunum kart yuvasına kartı taktığım anda bip bip bip bip diye yüksek sesle 3 kez uyarı yapıyor. Ekranda herhangi bir arıza lambası yanmıyor. Lpg uyarısıdır dedim kartı soktum lpg düğmesine bastım benzinde çalıştırdım yine aynı uyarıyı bip bip yaptı. Sizce sorun nedir yardımcı olur musunuz?

Bi yerde okumuştum bazi lpg kitleri bakım zamanı geldiğinde uyarı veriyormuş kontağı çevirince.Mesela montaj sırasında 10bin km ye ayarlanıyor bu uyarı sistemi ve o km ye gelince boyle bi uyarı veriyor.Benzinde de oluyor demissiniz ama belki lpg benzin farketmeden bu uyarıyı verebilir.Lpg ustasina danışın bir

• Teşekkür ederim mendiata 58 lpg ustasına gideceğim sonucu yazarım

• BLADEEEE kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum ilginiz için bugün sorunu hallettik lpg 10 bin bakımı gelmiş filtreyi değiştik gaz ayarı yaptılar 50 tl ücret verdim. Bip sesi kesildi. Sağolun

• Selamun Aleykum

Geçen hafta aküyü değiştirdim.Fakat aküyü değiştirirken bir şey dikkatimi çekti.Değişim sırasında aracı stop ettirmedi akücü.çalışır vaziyette kalsın dedi.Bende akü değişince teyp kodu felan gidiyor diye bagajdaki kitapçığı almayay gittim.Teyp kodu felan orada yazıyor.Geri döndüğümde tamam abi bitti dediler değiştirdik aküyü.Teyp kodu felan kaybolmasın diye çalışır vaziyette değiştiriyoruz dediler.

1-Şimdi araç çalışır vaziyette iken akü değişirmi demicem değişti zaten.Zararı olurmu diye sormak istiyorum.
    2-VARTA akü taktırdım.Eskiside VARTA idi.Yanlız araç gösterge paneli biten akü kadar aydınlatmıyor.Sol altta bulunan ayar düğmesi ile son kademeye getiriyorum.Eski akü kadar parlak değil bariz fark var.
    3-En önemlisi dün aracıma bindiğimde kalorifer düğmelerinin 1-2-3. kademelerinin hiç çalışmadığını fark ettim.Sadece 4. kademe çalışıyor.Netten baktığım kadarı ile termik,röle vs felan diyorlar.4. kademe zaten direk bağlı.Acil durumlar için bir tür emniyet gibi.Fan motoru polen filtresinin ordamı aacab söküp kendim tamir edebilirmiyim.Daha önce böle bir arıza ile karşılaşan var ise yardımcı olursa memnun olurum.

Hayırlı haftalar.
  • betsalel B kullanıcısına yanıt
    Aküyü çalışırken değiştirmenin bir zararı olacağını düşünmüyorum fakat yeni aküde bir sıkıntı olabilir. Başka bir yerde ölçümünü bedavaya yaparlar. Ölçtür aklında kalmasın. Fan motoru gayet basit bir yerde, ön yolcunun ayağını uzattığı yerde torpidonun altında bir döşeme var kaldırdığında görürsün. Sökümü takımı basit ama tamir edebilir misin bilemiyorum, bende çok uğraştım sesli çalışıyor diye. Sesi kafasına göre yapıyor yine kesin çözüm bulamadım.

• ARIYORUM

Arkadaşlar 2006-2008 laguna 1.6 privilage paket arıyorum. temiz olmak şartıyla aracını satmak isteyen varsa bana pm den ulaşıp araç bilgilerini paylaşırsa sevinirim. herkese iyi günler
  • Arkadaşlar Lagunanın avrupa modellerinin çoğunda navigasyon ekranı var. Acaba yurtdışından o ekranı ve kumanda sistemi getirtsem burda benim araçta aktif hale getirebilir miyim? Yani benim araca da uyar mı acaba o sistem içinde mevcut mudur? Araç laguna 2 faz2 2008

• 
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.