DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
laguna 2 için 4 tane 16 inch jant,4 lastik fiyatı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
2.491
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> laguna 2 için 4 tane 16 inch jant,4 lastik fiyatı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      6202 Mesaj
      21 Nisan 2010 14:15:42 Konu Sahibi
      2004 laguna 2 var. kapak jantlı . az önce lastikçiyle konuştum. 4 tane 16 jant ve 4 michelin lastik 1300 tl ye olur dedi.
      bu konuda hiç bilgim yok.
      mesela aracımdan çıkan demir jantlar ,lastikler para edecek mi? ederse kaç lira eder. o 1300 tl den düşecek mi?
      jant olarak ne marka önerirsiniz? ben sadeliği seviyorum. mesela laguna 2 nin 2.0 motorlularındaki orjinal jantlar hoşuma giderdi. 16 inch den büyük düşünmüyorum.

teşekkürler

|
      |

• Yarbay
      4946 Mesaj
      21 Nisan 2010 14:49:08
      Jantların markasını bilmiyorum ama verilen fiyat pahalı değil, sanırım bu fiyatı sizin orjinal jant ve lastikleri ona verdiğinizi düşünerek vermiştir....
      |
      |

Golf tsi dsg 140hp
      Lenovo A7000 ..Android 6.0
    • Binbaşı
      1498 Mesaj
      21 Nisan 2010 14:58:53
      Ayri bir set olarak kis lastigi kullaniyorsaniz ve kisliklari koyacak yeriniz de varsa eski jantlara kis lastigi alabilirsiniz, montaj-balans derdiniz de olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SilverBlue -- 21 Nisan 2010; 13:58:58 >
      |
      |

• Yarbay
      4161 Mesaj
      21 Nisan 2010 15:13:21
      bence fiyat iyi ama jant nasıl çin malı falan mı?Ankara da sadece lastikler 840 tl
      |
      |

• Yarbay
      6202 Mesaj
      21 Nisan 2010 16:25:52 Konu Sahibi
      jant kalitesi konusunda hiç konuşmadım.
      ne markalar önerilir genelde?
      |
      |

• Yarbay
      3701 Mesaj
      21 Nisan 2010 20:22:10
      ben olsam orjınal jantlarından alır takarım onlar güzel
      |
      |

sinema sistemim: benq w-2000 ---- specta contrast grey perde ----- yamaha rx-v781 dolby atmos dts x a/v receiver ----- philips bdp8000 blueray player ----- toshiba ep-30 hd dvd ----- monitor audio bx-6 front ----- dali concept 1 surround ----- dali concept center and surround back ----- mk sound sb-12 powered subwoofer ************************************************************************************************************************************************** stereo sistemim: YAMAHA CDX397MK2 CD PLAYER ---> BLACK RHODİUM OPUS İNTERCONNECT ---> YAMAHA AX497 AMPLİFİER ---> BLACK RHODİUM JİVE SPEAKER CABLE ---> TTAF SPADE ---> MONİTOR AUDİO BX6 SPEAKER
Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.