Şimdi Ara

Laguna 1 e orjinalite bozulmadan cd çalar takılabılırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
7.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende Laguna 1 vardA(makyaajlı kasa) üstündeki orjinal teyp var. direksiyondan kumanda,üst ekrandan izleyebilme gibi donanımlarını bozmadan bi mp3 çalar taktırabılırmıyım.? teybin kaset çalar girişinde "cd changer" yazıyor. teybın markasıda phılıps miş.(solda yazıyo öbür tarafta renault yazıyo) lütfen yardım edermisiniz ve ankarada tavsiye edeceğiniz bi yer.

• Mp3 olur mu bilmem ama orjinal Cd changerını bulabilirsin.
  • hemen söyliyelim.
    istanbul tarafında daha kolay vede ucuz bi şekilde bulabilirsin.
    teyip kafes kızakları satılıyor laguna 1 teyip kafes kızagı alıp takıcaksın ortalama 30 - 40 ytl bi plastik parçası.
    orjin teyibini çkartıp o teyipi çıkarttıgın yere takıcaksın ondan sonra oraya 7 den 70 e her türlü teyibi takabilirsin arabanı satacagın zamanda çıkart kafes le teyibini tak orjin teyibini hadi eywallah :)
  • stephan kardeş
    tam olarak dediğini anlamadım. ne kızağı ne plastik parçası? ben mp3 çalar taktırmak istiyorum. ama direksiyondan kumanda ve gögüsteki ekran devreden çıkmadan. yoksa direk istesen takılıyo. ama donanım bozuluyo. sen bana alacağım parçanın tam olarak ne işe yaradığını ismini-numarası falan verirsen ben burda koya sokaktan bulurum.
    teşekkürler ilgin için. selamlar

quote:

Orjinalden alıntı: StephaN

hemen söyliyelim.
    istanbul tarafında daha kolay vede ucuz bi şekilde bulabilirsin.
    teyip kafes kızakları satılıyor laguna 1 teyip kafes kızagı alıp takıcaksın ortalama 30 - 40 ytl bi plastik parçası.
    orjin teyibini çkartıp o teyipi çıkarttıgın yere takıcaksın ondan sonra oraya 7 den 70 e her türlü teyibi takabilirsin arabanı satacagın zamanda çıkart kafes le teyibini tak orjin teyibini hadi eywallah :)
  • ben yaptım,laguna 1 kenwood double din mp3 dpx501 u teyp taktım,ekran ve kumanda uyumu için ara connectör parça yurt dışından getirdim 450 ytl mal oldu bide hands free bluethoot parça teype takarak bluethoot sisteminede sahip oldum,vesselam çok zorlandım,yok parçayı bul ,ingiltereden unu al,organize et buraya getir,zor işler,işte listem
    kenwood teyp dpx501 u
    soundlinx ren04dis connector(display ve direksiyon kumanda uyum)
    kenwood bt100 bluethoot aparatı
    ,sana tafsiyem boşver uğraşma,türkiyede arama bulamazsın:),başka sorun varsa cevaplıyabilirim:?

• yani emre kardeş tak bi pıonner mp3 çalar yiyim kumandasını ekranı nı ı diyosun. haklısın aslında bu saatten sonra sırf orjinal bozulmasın diyede kaset çalarla uğraşamam. teşekkür ediyorum ilgin için. selamlarrrrr
  • bence kesinlikle takılıyor olmalı, çünkü teybin yanındaki boşluk tamamen bu iş için bırakılmış, philips ile temas kurarsan veya renault forumlarında aratırsan bulabilirsin.
  • ara konnektor parcaya bir suru para bayilmak istemiyorsan bir kaset adaptor alacaksin, mp3 calarindan dinleyeceksin, ben oyle yapiyorum, ses kalitesi hic fena degil ...
  • Arkadaşım ben bu kol ile uyumlu aparat yapıyorum.Aparat yardımı ile Pioneer veya Sony marka Cd çalarlı USB girişli cihazları kontrol edebilirsiniz.Fiyatı 30 TL dir. Ekteki linkten konu ile ilgili detayları inceleyebilirsiniz.
    http://www.renaultclubtr.com/forum/showthread.php?t=36228&page=16&highlight=direksiyon+kumanda
  • merhaba

ben bu aparattan almak istiyorum nasıl yapabiliriz laguna 1 2000 model rxt Sony CDX-GT424U teyp var. ve hangi fonksiyonları çalıştırıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolega35

Arkadaşım ben bu kol ile uyumlu aparat yapıyorum.Aparat yardımı ile Pioneer veya Sony marka Cd çalarlı USB girişli cihazları kontrol edebilirsiniz.Fiyatı 30 TL dir. Ekteki linkten konu ile ilgili detayları inceleyebilirsiniz.
    http://www.renaultclubtr.com/forum/showthread.php?t=36228&page=16&highlight=direksiyon+kumanda

Güzel çalışma :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.