Şimdi Ara

Lag, Dc ve C9 Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 10dkdır, oyuna giriorum disconnect yiyo, oyuna girmneye çalışırken c9 hatası verip duruyo, kaza bela girersem çılgınca lag ve 5-10 snye sonra yie dc yiyo char.. Sizdede aynı sorun varmı acaba :(

• aynen çar donup kalıo
  • Bende Oyuna Giriyor Ama İD PW Yazıyorum Connect diyorum Alltaki Yazı Çıkıyor Ama Girmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainIvy

Bende Oyuna Giriyor Ama İD PW Yazıyorum Connect diyorum Alltaki Yazı Çıkıyor Ama Girmiyor...

Bendede aynı oluyor ve sonucunda C9 hatası alıyorum..
    Joymax iyice cozuttu artık
  • serverlar boş diye seviniyoruz ama dc yemektende kalmıyoruz ben bu oyunu .... demekten başka bişey diyemiyorum oyun tadı bırakmadılar
  • az önce girdi ama girer girmez DC
  • Dc yeyip duruyorum ya girdiğim anda 2sn oyunda kalamıyorum
  • yok yok anlaşıldı bu oyun bugün oynanmıyacak 5 dakka da bir dc yenilirse kaybeden zamanımıza nasıl hesap verecekler
  • TTner kullananda smille kulananda aynı. Yalnız tek bir teşhis koyabiliriz. Sadece Türkiye'de sorun. Yabancılarda GRAM lag yok.
  • TTner kullananda smille kulananda aynı. Yalnız tek bir teşhis koyabiliriz. Sadece Türkiye'de sorun. Yabancılarda GRAM lag yok.
  • az önce almanlar yazışırken gördüm diğerine soruyodu arkadaşına ne kulanıyosun diye firefox kullanıyorum dedi ve türkiye adında bişeyler konuşup alay edergibi geldi bana birtek sorun türklerde var acaba internet explorer demi sorun var yoksa diğerirde aynımı firefox
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xapster

TTner kullananda smille kulananda aynı. Yalnız tek bir teşhis koyabiliriz. Sadece Türkiye'de sorun. Yabancılarda GRAM lag yok.

Sorun Sadece TTNETTE Neden Diye Sorarsan Hangi İnternet Servis Sağlayıcısı Olursa Olsun Hepsi TTNET Alt Yapısını Kullandığı İçin Bu Alt Yapıda TTNET Yüzünden Güncel Ve Sağlam Bir Alt Yapı Olmadıgı İçin TTNET'in Yaşadığı Problemi Direk Bütün Servis Sağlayıcıları Yaşıyor.
  • ozaman bizde ne oluyoruz TT NET gördü boşluğunu joymax ın ve bize şunu uyguladı.. Çölde kutup ayısı gören bahtsiz bedevi ne yapar tabi bişey yapamaz sadece interneti keser .
  • Ne Diyoruz Mübarek Aylarda Yapılıcak En İyi Şeyi Yapıp.

Ey Kendini Bilmez TTNET Ey Dünyadaki En Dadik İnterneti Verip En Pahalıya Çakmaya Çalışan TTNET Ey Aç Gözlü Türk Evladı TTNET Allah Belanı Versin.
    Türkiyeden Defolda Başkası Gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kale2

Ne Diyoruz Mübarek Aylarda Yapılıcak En İyi Şeyi Yapıp.

Ey Kendini Bilmez TTNET Ey Dünyadaki En Dadik İnterneti Verip En Pahalıya Çakmaya Çalışan TTNET Ey Aç Gözlü Türk Evladı TTNET Allah Belanı Versin.
    Türkiyeden Defolda Başkası Gelsin.

Bu mükemmel konuşmana yapılabilecek tek bir hareket var sanırım..

• webzen eu serverlerına baglanmıyor mu? biri bana gpotatoun webzenin altı olduğunu söylemişti ikiside aynı yere bağlanıyor demisti istedigin yerden indire bilirsin farketmez dedi eyer lag ve donma falan olmassa webzen den indirmek istiyom oranın download daha günçel
    En son güncelleme : 27th February, 2013 gpotato nun Updated : 12th December, 2012 diyor
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.