Şimdi Ara

Lady Gaga Biden Hükümetine Özel Amerikan Milli Marşını Söyledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sanat ve spor camiası rahatladı Trump'tan kurtulunca. Çok büyük bir anti Trumpçılık vardı bu iki sektörde.

• Bu erkek ruhlu, olgun hipster Trumpçı olsaydı ben Trumpçı olmazdım.

• Şu kadını bir sevemedim gitti. Hiç haz etmiyorum, yaptığı müziği de sevmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bidon reis make america great again  

trumpın enkazını kaldırıyor adam gibi adam bidon reis

• Poptan başka tarzda müzik türleriyle ilgilenirse daha iyi olur.
    Sesi iyi.
    Ayrıca ilk çıktığı zamanlarda çirkin bulurdum.
    Gitgide gözüme güzel gözükmeye başladı.

• Bizim ülkedekilerin biden ve trump desteklerine gülüyorum uzaktan. Hiçbir söz hakkı olmayan bir ülke vatandaşları ikisinin de ülkemizin ebesine göz dikeceği başkanları destekleyip seviniyorlar falan. Şaka gibi millet. İlgili olursun takip edersin ayrı da. Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakar olmuş millet. Biden mı iksin trump mı iksin diye seviniyorlar hahah.
  • Come to daddy

• quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Bizim ülkedekilerin biden ve trump desteklerine gülüyorum uzaktan. Hiçbir söz hakkı olmayan bir ülke vatandaşları ikisinin de ülkemizin ebesine göz dikeceği başkanları destekleyip seviniyorlar falan. Şaka gibi millet. İlgili olursun takip edersin ayrı da. Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakar olmuş millet. Biden mı iksin trump mı iksin diye seviniyorlar hahah.

Çok haklısın. ABD nin başına trump geçse ne olur biden geçse ne olur usame bin ladin geçse ne olur. Yani bide iyice takip ediyorlar politikalarını bunların cumhuriyetçi demokrat felan filan hiç mi işiniz gücünüz.

Dediğin gibi hiç bir söz hakkın yok boşa kafalarını yoruyorlar.

• hani bu kadın ilimünatto idi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.