Şimdi Ara

lada vega vagon 1600cc 16valf araba nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lada vega vagon 1600cc 16valf 2006 model lpgli araba almak üzereyim ederi ne kadardır nasıl arabadır?

Tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

• arkadaşa almıştık geçen senelerde 5500 tl ye ama 8 valftti. gidişi konforu felan idare eder. aldığımızda masrafları vardı. yaptırmadan öyle bindi 50 60 km de 1 lt re su eksiltiyodu. arka amarsitör çamurlukla beraber koptu. oda sinirlendi 5 bine satmıştı.
  • Lada Vega Vagon tavsiye etmem .... araç çok problemli.

lada dengine TATA Indıgo Dizel Modelini tavsiye ederim , fiyatları denktir. tabi bu sizin bileceğiniz iş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhacker09x

Lada Vega Vagon tavsiye etmem .... araç çok problemli.

lada dengine TATA Indıgo Dizel Modelini tavsiye ederim , fiyatları denktir. tabi bu sizin bileceğiniz iş.

Bu arabanın serisinde yani fabrikadan gelme promlemleri mi var yoksa kullanıma mı bağlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend1982

arkadaşa almıştık geçen senelerde 5500 tl ye ama 8 valftti. gidişi konforu felan idare eder. aldığımızda masrafları vardı. yaptırmadan öyle bindi 50 60 km de 1 lt re su eksiltiyodu. arka amarsitör çamurlukla beraber koptu. oda sinirlendi 5 bine satmıştı.

Benim alacağım araç 2006 model ve yaklaşık 10,5 bin tl temiz

Arabayı görmedim ama böyle problemleri yoktur heralde
    en yakın zamanda gidip bakacam arabaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: H.Emre.E.

quote:

Orijinalden alıntı: xhacker09x

Lada Vega Vagon tavsiye etmem .... araç çok problemli.

Bu arabanın serisinde yani fabrikadan gelme promlemleri mi var yoksa kullanıma mı bağlı

lada için diyorsanız kullanıma bağlı problemler... kullandıkları malzeme ucuz ve düşük kalitede olduğu için yıpranma söz konusu oluyor ..

tata'yı önermiştim size ama bilginizde olsun 12 bin civarı geely echo 2009-2011 yeni araca sahip olabilirsiniz.
  • quote:

quote:

arkadaşa almıştık geçen senelerde 5500 tl ye ama 8 valftti. gidişi konforu felan idare eder. aldığımızda masrafları vardı. yaptırmadan öyle bindi 50 60 km de 1 lt re su eksiltiyodu. arka amarsitör çamurlukla beraber koptu. oda sinirlendi 5 bine satmıştı.

10 bin tl çok fazla vega için
  • quote:

quote:

quote:

10 bin tl çok fazla vega için

benim alacağım model stw 1.6 16 valf sahibinden.com da bu fiyatlar normal geldi bana
  • çok zar satarlar ofiyatlara 18bin isteyen bile varmış.
    vegaya okadar para vermem.aynı paralara tatalar var. kullanmadım ama ondan daha güzeldir.en azından hava yastığı abs klima var.
    yinede sizin bileceğiniz iş. içinize hangisi siniyosa onu alın.
  • quote:

çok zar satarlar ofiyatlara 18bin isteyen bile varmış.
    vegaya okadar para vermem.aynı paralara tatalar var. kullanmadım ama ondan daha güzeldir.en azından hava yastığı abs klima var.
    yinede sizin bileceğiniz iş. içinize hangisi siniyosa onu alın.

teşşekkürler arabadan vazgeçtik.Renault clioya yöneldim onu araştırıyorum şimdide
  • Kaloriferi açınca içi çöl sıcağına dönen araba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.