Şimdi Ara

Lada SaMaRa/VeGa --- SeVeNLeR Kulübü--- (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
7
Favori
79.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

biraz bozuk bir yolda gunde toplam 25 km yol gidecek ucuz bir araba ariyoruz.

elemeler sonucu lada samara'da karar kildik gibi. konfor sart degil yolda birakmasin yeter.

5 bin tl butce ile hangi model samara bakmaliyiz? hangi ozelliklerine, sıkıntılarına dikkat etmeliyiz?

tesekkurler
  • selamlar. Lada Vega'mızı artık satıyoruz. 80.000 e kadar tüp takılmamış.aldık biz taktık. 112 binde araba. memurdan. çok temiz. baskı balata yeni değişti. akü 3 gün önce takıldı sıfır. düşünenler varsa kaçırılmıycak araba...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-lada-memurdan-cok-temiz-2-el-lpgli-2000-model-lada-vega-40662559/detay?
  • 16 senedir lada ya biniyorum 1995 yılında sıfır almıştık.Hala satmadık binmeye devam. benden daha uzun sene binip kullanan var mı acaba yoksa en kıdemli ben miyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen
    harika çok sağol ya.. çok aradım bu resmi bulamamıştım . google dan mı buldun nerden buldun ? o kadar çok kelime yazdım ki ingilizce, türkçe hiç bir bilgi çıkmamıştı.

Lada arşivimiz geniş :)
  • LAAADAAAAAAAAAAAA BURDAYIM 1992 hb Ladamı sattım sonra mazda 323 almıstım ona harcadıgım para ile neler alırdım :S şimdi tekrar 1994 model lada sedan aldım kaporta durumu iyi değil olsun ladaya bien vazgeçemiyor bnm için tek sourn war 4 kapı hoparkör koymazsan sesin öne gelmesi için arkadaki sağır oluyo hız 120-160 arasında
  • ladacı yok mu yahu
  • Ben varım
    kardeş
  • samara önden çekiş mi arkadan itişli mi?
    cut off sistemi nedir, faydası nedir
    frenleme sistemi çaprazmış , bunun faydaları nelerdir
    ve samaranın bilmediğimiz bu tarz sistemleri hakkında bilgi verir misiniz?
  • Selamlar,
    Lada samara nın piyasası ne kadardır?
    Sahibinden.com ve arabam.com daki fiyatlar gerçekçi midir?
    Bu sitelerde en düşük samara fiyatı 4000 tl . Daha fazla fiyata var 5000 5500 , 6000 diyen biler var.
    Samara nın bu günkü gerçek alış satış fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Selamlar,
    Lada samara nın piyasası ne kadardır?
    Sahibinden.com ve arabam.com daki fiyatlar gerçekçi midir?
    Bu sitelerde en düşük samara fiyatı 4000 tl . Daha fazla fiyata var 5000 5500 , 6000 diyen biler var.
    Samara nın bu günkü gerçek alış satış fiyatı nedir?

Ben de ehliyetimi alalı 2 ay oldu. Bugüne kadar Palio, Skoda Fabia ve Toyota Yaris gibi araçlar sürdüm. Güzel araçlardı ama hiçbiri benim değildi. Eniştemin, arkadaşımın, kursun arabasıydı. Şimdi Lada Samara düşünüyorum. Ben güzele benimse güzel derim. Aralık veya Ocak ayında alacağım inşallah. Bulacağım Samara'nın durumuna göre 3.000-4.500 aralığında bir araç alacağım. Ben Litvanya'da 4 ay kaldığım ve bir Sovyet ülkesinin havasını kokladığım için Lada'yı ayrı seviyorum. Aklıma Litvanya geliyor, aklıma Rusya geliyor. Seviyorum keratayı, ne zaman park halinde bir tane görsem dakikalarca izliyorum. İstanbul/Beyoğlu'nda yaşıyorum.

Ayrıca yukarıdaki arkadaşın Lada Samara piyasasına dair sorduğu soruyu ben de merak ediyorum. Masrafsız bir Lada ne kadar etmeli?

• 2001 model samaralarda hidrolik direksiyon varmı ladacı arkadaşlar ?
  • arkadaşlar samaralarda elektirk sorunlarından bahsediliyor konu hakkında bilgisi olan varmı?
  • 92 samaramın kitapçığında vardı dijital gösterge.kitapçık kayboldu ama 92 Samaramı hala kullanıyorum.o gösterge resmi varmı
  • hiçbir Samara'da yok arkadaşım
  • Kitapçıkta dijital panelin kullanım kılavuzu vardı. arkadaş resimleri koydu zaten açıkladı da ülkemize gelmemiş sadece. keşke getirselerdi eminim o da çok satılırdı.
  • http://www.zr.ru/a/424390

yeni lada ( logan) LARGUS üretime girdi...
  • lpg'li Lada Samara 1500 cc araç sahipleri,
    otomobil km de kaç kuruş gaz yakıyor ?
    (90,91,92,93 model,60 ile 90BG arAsındaki Lada Samara otomobillerin ) Yıllık vergisi ne kadar ?

Bileniniz cevaplasın forumdaşlar.Teşekkürler.
  • mesajlarimin silinmesini esefle kiniyorum.
    mademki bir konu acilmis , mesajlar konu hakkinda iyi veya kötü de olabilir.
    forumlarda yüzlerce gereksiz basliklar , mesajlar varken benimkini niye siliyorlar
    anlayamadim, yönetici abilerime yakistiramadim
    tabi, sikayet eden kardesi de biliyorum

benim lada yla bir takintim yok. araci kullanmadim ama kullanmis kadar deneyimim var.
    neyse, yine kötülemek istemiyorum.Zaten taniyan, tanimayan lada hakkinda bir sürü seyi biliyor, daha dogrusu
    rus araclari hakkinda...

forumu zevkle takip etmeye devam etcem, ama degerli mesajlarimi iletmeye devam edecegim.

Allah a emenet olun, tekerinize tas ddegmesin

•  Lada SaMaRa/VeGa --- SeVeNLeR Kulübü---

34 N 4931 lada samara sport GT
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan144

Lada SaMaRa/VeGa --- SeVeNLeR Kulübü---

34 N 4931 lada samara sport GT

güzel olmuş

birde kırmızı çizgi at önden arkaya kadar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.