Şimdi Ara

Lada SaMaRa/VeGa --- SeVeNLeR Kulübü--- (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
7
Favori
79.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: armgn08

quote:

Orjinalden alıntı: efsane_asık

slm arkdaşlar hyundai accent almayı düşünüyodum kredi çekip şimdi vazgeçtim bütçeme göre bii lada alıp ilerde değiştirmeyi düşünüyrum

1-lada nasıl araba 3 kuruşluk araba bana 5 kuruş masraf çıkarmasın
    2-yeni kullanmayı öğreniyorum acemiyim
    3-eski araba yolda bırakır falan diye korkuyorum başıma bela almıyım
    cevaplarınızı bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim

diyelimki arabayı 3 kurusa aldın en kotusu 1 kurus masraf cıkartır cunku parcası cok ucuz.

Alıntıları Göster
    hortlakkkkkk

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpkaya

hortlakkkkkk

Alıntıları Göster
    yanlış anlamayın ama lada samara berbat ama vegaya diyecek yok.bi de bunlar neden çok ucuz?2001 model araba 8.950 ytl neden acaba?cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: calkilic3334

yanlış anlamayın ama lada samara berbat ama vegaya diyecek yok.bi de bunlar neden çok ucuz?2001 model araba 8.950 ytl neden acaba?cevaplarsanız sevinirim

Alıntıları Göster
    bende yettim arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakan_78

bende yettim arkadaslar

Alıntıları Göster
    arabaya 14 luk celik jant takmayı düsünüyorum.bildiğim kadarıyla jant 13 luk .14luyu uydura bilirmiyiz.[iyiki sahın almamısım.samara hem daha ucuz.seri ve az yakıyor]
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakan_78

arabaya 14 luk celik jant takmayı düsünüyorum.bildiğim kadarıyla jant 13 luk .14luyu uydura bilirmiyiz.[iyiki sahın almamısım.samara hem daha ucuz.seri ve az yakıyor]

Alıntıları Göster
    son zamanlarda samarayla muayeneye giren varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harun

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: harunpal

Var 1994 modeldi şase yürüyeni sağlam arabamızın sadece far ayarsızlığı cıktı bizde çok rahat geçtik
  • quote:

Orijinalden alıntı: SSamet.

quote:

Var 1994 modeldi şase yürüyeni sağlam arabamızın sadece far ayarsızlığı cıktı bizde çok rahat geçtik

Alıntıları Göster
    benimde girmem gerekiyor. İnşallah bende sorunsuz geçerim.
    quote:

Orjinalden alıntı: space_jam

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harun -- 7 Şubat 2009; 11:30:27 >

• quote:

benimde girmem gerekiyor. İnşallah bende sorunsuz geçerim.
    quote:

Orjinalden alıntı: space_jam

quote:

Alıntıları Göster
    samaranız ne kadar yakıyor arkadaşlar?

• quote:

samaranız ne kadar yakıyor arkadaşlar?

Alıntıları Göster
    ladacı bir ben varım herhalde
  • quote:

ladacı bir ben varım herhalde

Alıntıları Göster
    2 ay önce samaramı sattım.kısmetse yakında vega almayı planlıyorum.belki samarada olabilir kısmet artık.
    uzun yolda lpg de 0,10-0,11 yakıyordu. şehiriçindede 0,15-0,16 yakıyordu.
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemumut

2 ay önce samaramı sattım.kısmetse yakında vega almayı planlıyorum.belki samarada olabilir kısmet artık.
    uzun yolda lpg de 0,10-0,11 yakıyordu. şehiriçindede 0,15-0,16 yakıyordu.
    saygılar

Alıntıları Göster
    sonunda bende aracımı muayeneden geçirdim. 3 hafif kusur çıktı ve tek seferde muayeneden geçtim şükürler olsun.
  • quote:

sonunda bende aracımı muayeneden geçirdim. 3 hafif kusur çıktı ve tek seferde muayeneden geçtim şükürler olsun.

Alıntıları Göster
    samaranın beni çok şaşırtan bir özelliğini öğrendim. tıpkı yeni nesil araçlar gibi cut off sistemine sahip. araç vitesteyken ve gaza basılmıyorken devir 1900 e düşene kadar yakıtı tamamen keserek yakıt ekonomisi sağlıyor.
  • quote:

samaranın beni çok şaşırtan bir özelliğini öğrendim. tıpkı yeni nesil araçlar gibi cut off sistemine sahip. araç vitesteyken ve gaza basılmıyorken devir 1900 e düşene kadar yakıtı tamamen keserek yakıt ekonomisi sağlıyor.

Alıntıları Göster
    vega forever

Lada SaMaRa/VeGa --- SeVeNLeR Kulübü---

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

vega forever

Lada SaMaRa/VeGa --- SeVeNLeR Kulübü---

Alıntıları Göster
    Bende Samara aldım en sonunda. Laguna, clio derken kala kala buna kaldık Neyse şuan için memnunum. Çekişi Renault 12'den iyi bana yeter. İçide broadwayden geniş. Vitesler broadway kadar kolay geçmiyor ama alıştım sayılır. Direksiyonu onlardan yumuşak. Malzeme kalitesi birazcık daha kötü ama diğerleride çok iyi diyemeyiz zaten. Yakıtı henüz deniyorum ama kilometreyi nerden sıfırlıyoruz onu bulamadım. Bilen varsa resimle gösterebilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Bende Samara aldım en sonunda. Laguna, clio derken kala kala buna kaldık Neyse şuan için memnunum. Çekişi Renault 12'den iyi bana yeter. İçide broadwayden geniş. Vitesler broadway kadar kolay geçmiyor ama alıştım sayılır. Direksiyonu onlardan yumuşak. Malzeme kalitesi birazcık daha kötü ama diğerleride çok iyi diyemeyiz zaten. Yakıtı henüz deniyorum ama kilometreyi nerden sıfırlıyoruz onu bulamadım. Bilen varsa resimle gösterebilir mi acaba?

Alıntıları Göster

Muayeneden geçmeyen 90 model bir lada.

@harunpal
    lpg şehir içi 14 ykr yakıyor. Şehir dışı oldukça düşeceğini tahmin ediyorum. Çünkü şehir içinde oldukça yüksek devirlerde kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: malkafa

Muayeneden geçmeyen 90 model bir lada.

@harunpal
    lpg şehir içi 14 ykr yakıyor. Şehir dışı oldukça düşeceğini tahmin ediyorum. Çünkü şehir içinde oldukça yüksek devirlerde kullanıyorum.

Alıntıları Göster
    @malkafa
    teşekkür edrim. benimde yakıtı ölçme fırsatım oldu. şehiriçinde(kutköy) 100 km de yaklaşık 6.5 litre benzın yakıyor.

bu arada senın arac neden muayeneden gecemedı? hangı kusurlar cıktı?

• quote:

@malkafa
    teşekkür edrim. benimde yakıtı ölçme fırsatım oldu. şehiriçinde(kutköy) 100 km de yaklaşık 6.5 litre benzın yakıyor.

bu arada senın arac neden muayeneden gecemedı? hangı kusurlar cıktı?

Alıntıları Göster
    herkese merhaba. benim 2001 ladada 8v 78 beygir ilgilnç arızalar çıkıyor. en son çok soğukta ve motor ısısı 90 nı geçtikten sonra

rölantide benzinde ve lpgde stop ediyor. şimdilik havalar güzel aracta sorun yok. ısı sensörü hava akım metre valfi filtreler bujiler

benzin pompası ıvır zıvır baya parça değişti. sorun belki devir daimde ama servis sorunu görmek lazım dedi. bekliyorum.

muayenden ben iki seferde geçtim. aks körüğü yırtıkmış far ayarsız çok az yag sızıntısı yaptırdım geçtim. herkese keyifli sürüşler

• quote:

Orijinalden alıntı: okucukank

herkese merhaba. benim 2001 ladada 8v 78 beygir ilgilnç arızalar çıkıyor. en son çok soğukta ve motor ısısı 90 nı geçtikten sonra

rölantide benzinde ve lpgde stop ediyor. şimdilik havalar güzel aracta sorun yok. ısı sensörü hava akım metre valfi filtreler bujiler

benzin pompası ıvır zıvır baya parça değişti. sorun belki devir daimde ama servis sorunu görmek lazım dedi. bekliyorum.

muayenden ben iki seferde geçtim. aks körüğü yırtıkmış far ayarsız çok az yag sızıntısı yaptırdım geçtim. herkese keyifli sürüşler

Alıntıları Göster
    merhabalar;
    1993 tavria sahibiyim (ladanın öz kardeşi :)) tavria karbüratör ayarı (benzin/hava/devir) nasıl yapılır, ben yapabilir miyim? ayrıca tavria amortisör ne kadar (malzeme+işçilik) ve uyan markalar var mı? selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tavria

merhabalar;
    1993 tavria sahibiyim (ladanın öz kardeşi :)) tavria karbüratör ayarı (benzin/hava/devir) nasıl yapılır, ben yapabilir miyim? ayrıca tavria amortisör ne kadar (malzeme+işçilik) ve uyan markalar var mı? selamlar.

Alıntıları Göster
    lada samaranın karbüratörü uyabilir. ortalama uzun yol ve şehir içi yakıt değerlerinizi yazarsanız. daha iyi yorum yapabiliriz. karbüratörlü araçlarda karbüratör contalarından kaynaklı sorunlar yaşanmaktadır. karbüratör ayarlarınızdan önce contalar uzun zamandır kontrol edilip değişmemişse baktırmanızı değiştirmenizi ve karbüratörünüzü temizlettirmenizi öneririm.

quote:

Orjinalden alıntı: tavria

merhabalar;

• quote:

Orijinalden alıntı: okucukank

lada samaranın karbüratörü uyabilir. ortalama uzun yol ve şehir içi yakıt değerlerinizi yazarsanız. daha iyi yorum yapabiliriz. karbüratörlü araçlarda karbüratör contalarından kaynaklı sorunlar yaşanmaktadır. karbüratör ayarlarınızdan önce contalar uzun zamandır kontrol edilip değişmemişse baktırmanızı değiştirmenizi ve karbüratörünüzü temizlettirmenizi öneririm.

quote:

Orjinalden alıntı: tavria

merhabalar;

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR HER MODEL VE HER YAŞTAKİ LADANIZA ORJ. VE YAN SANAYİ YEDEK PARÇAMIZ MEVCUTTUR.TÜRKİYENİN HER İLİNE 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGO TESLİMATIMIZ VARDIR.www.ardaotoyedekparca.com Ahmet ÇAVUŞ (212)655-02-02 (537)503-08-12

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.