Şimdi Ara

Lada Niva'nin yaraticisi vefat etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu günlerde 40.yas gününü kutlamaya hazirlanan efsane arazi arac,kendisini "yaratan"babasi Prussow bu anlamli günü göremeden hayatini kaybetti

Bilindigi üzere Lada Niva ,altyapisi efsane Kasa cigulinin
    teknigine sahip, arazi kosullarina göre devam gelistirildi.
    Lada Nivadan simdiye dek 2,5 milyon adet üretildi bunlarin yaklasik yarim milyonu ihraac edildi.
    42 dogumlu Prussow,en son 1998-2003 arasi Avtovazda görev almisti.
    Lada Niva'nin yaraticisi vefat etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E75606366 -- 20 Mart 2017; 21:1:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• allah rahmet eylesin taksiratını affetsin ruhuna el fatiha

• Yasi o dönem 35 olan mühendis ölümüne kadar aracin devam üretildigini görmesi muazzam bir sey..dile kolay 40 sene ve aracin dis görünüsü kendini nerdeyse korudu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E75606366 -- 20 Mart 2017; 21:39:3 >
  • Tasarım amacına direk olarak hizmet eden ender araçlardan.O nedenle de günümüze kadar güncelliğini korudu.Arazide kullanma şansı buldum.Sıfır konfor ama keçi gibi çıkıyor her yere
  • Arazininin babası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • theblackside T kullanıcısına yanıt
    Land rover dan iyi mi ? Tr piyasasında pek tutulmadı genelde araziciler land rover,suzuki vs alıyordu duster çıkmadan öncesi.
  • Sıfırını 45 bin tl'ye getirsinler almassam ne olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Land rover dan iyi mi ? Tr piyasasında pek tutulmadı genelde araziciler land rover,suzuki vs alıyordu duster çıkmadan öncesi.

Rover kullanmadım ama offroad çu arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla tekerlek aralığı kısa olduğu için defender ın çıkamadığı yerlere çıktığı oluyormuş.Genel düzeyde defender efsanedir offroad ta.Ondan sonra jeep cj,suzuki jinmy diye sıralanır herhalde.Niva nında hatırı sayılır bir yeri var ama ülkemizde.Duster ın esamesi okunmaz bu saydıklarım arasında.
  • Rockefellerin ölümü insanlık için bir kazanç ama böyle mühendislerin ölümü kayıp

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

allah rahmet eylesin taksiratını affetsin ruhuna el fatiha

İlk defa hayırlı bi mesajını gördüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

allah rahmet eylesin taksiratını affetsin ruhuna el fatiha

İlk defa hayırlı bi mesajını gördüm

hayır falan diyerek alttan mesaj mı veriyosun sen? şikayet ederim seni ufuk 10 sene içerden çıkamazsın. Hayır demek yasak

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaratıcısı değilde tasarımcısı desek
  • mithrandir24 kullanıcısına yanıt
    Her mesajında seninle aynı fikirde olduğumu görüyorum, hatta çoğu zaman benim yazmak için girdiğim metnin hemen hemen aynısını senin yazmış olduğunu farkediyorum hocam garibime gitti paylaşayım dedim

• Doğrudur hocam erken davranıyorum herhalde biraz, muhtelemen önce siz yazmış olsanız aynı şeyi ben düşünecektim

Ayrıca halen benim gibi bir çok konuda hassasiyeti olan insanların var olduğunu da bilmek beni sevindirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandir24

yaratıcısı değilde tasarımcısı desek

Gurbetciyim Gardas, Türkcemiz haliyle pek düzgün sayilmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.