Şimdi Ara

Lacoste Red 125 Ml 229₺ Gratis (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
5.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 adet aldım, haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
  • Lacoste blanc da 260 TL olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çakması bu fiyattan bir tık aşağıda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parfüm çok spesifik bir olay. Her seferinde söylüyorum bunu. Ben kokuyu pek beğenmedim ama alıp beğenebilirsiniz.

Yine de tartışılmaz bir gerçek var ki kolonyanın bir tık üstü kalıcılıkta. Kalıcılığı vasat.

Özellikle yaz aylarında yanınızda taşımazsanız evden çıktıktan kısa bir süre sonra ben parfüm sıkmış mıydım ya? diye sorabilirsiniz kendinize. Bir buluşmaya gidiyorsanız ve hava biraz sıcaksa buluşma yerinde parfüm yerine ter kokmanız çok olası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    hocam anlamadım puan kazanamıyor muyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

hocam anlamadım puan kazanamıyor muyuz ?
    Hayır en azından bende olmadı.

• Bir süre kullandım, kokusu güzel, burna hoş gelir, hafif ancak çok hızlı kayboluyor. Ben bu yüzden kullanmayı bıraktım.
  • bu parfümün testerı vardı bende kalıcılık olarak 1-2 saat gidiyor, fazla kendini belli etmiyor çok fazla sıkmanız lazım
  • Essential çok güzel red fazla tavsiye etmem

• Kalıcı güzel bir koku almak istiyorum bayadir cidden bulamadım uygun çok kararsız kaldım şu an en azından denemelik alsam mı diye

• Böyle pahalı parfüm bende kullanıyordum sonra tiarası keşfettim ve uzun süredir şu ürünü kullanıyorum bilenler bilir herkesede tavsiyemdir.Kalıcılığıda bende 1 gün gidiyor.
    https://www.hepsiburada.com/tiaras-for-him-edt-100-ml-150-ml-deodorant-p-SGTIARAS02098?magaza=kokukrem&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products&gclid=Cj0KCQjwtLT1BRD9ARIsAMH3BtUvFbuLWQ_gkiV9WofyHiNALamuOM-UWAyiSWH0-gkNOQhE7RF0AiQaAhdzEALw_wcB

• EDT parfüme bu kadar para vermeyin..

EDP alın kalıcılık görün.. markaların EDP si zaten pahalı olur.. ama değer sizi birkaç yıl götürür
  • Konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim. Bir adet Maximum kartla aldım, oradan da 25 tl puan gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

Böyle pahalı parfüm bende kullanıyordum sonra tiarası keşfettim ve uzun süredir şu ürünü kullanıyorum bilenler bilir herkesede tavsiyemdir.Kalıcılığıda bende 1 gün gidiyor.
    https://www.hepsiburada.com/tiaras-for-him-edt-100-ml-150-ml-deodorant-p-SGTIARAS02098?magaza=kokukrem&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products&gclid=Cj0KCQjwtLT1BRD9ARIsAMH3BtUvFbuLWQ_gkiV9WofyHiNALamuOM-UWAyiSWH0-gkNOQhE7RF0AiQaAhdzEALw_wcB
    Kokusu neyi andırıyor? Kışlık yazlık hangi mevsime uygun?

• quote:

Böyle pahalı parfüm bende kullanıyordum sonra tiarası keşfettim ve uzun süredir şu ürünü kullanıyorum bilenler bilir herkesede tavsiyemdir.Kalıcılığıda bende 1 gün gidiyor.
    Deneyeceğim...

• antireis A kullanıcısına yanıt
    berber kolonyası yorumu var

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

berber kolonyası yorumu var
    Birde trendyol yorumlarına bakın

• quote:

Birde trendyol yorumlarına bakın

Alıntıları Göster
    500 liralık parfümde de var bu tarz yorumlar, 1000 yorum okudum belki , ve yüzde 90 civarında beğenilmiş, bu oran bu fiyat için baya yüksek, bir tane alır deneriz beğenmezsek bir daha almayız sonuçta 40 lira iki paket sigara parası

• quote:

Orijinalden alıntı: antireis

500 liralık parfümde de var bu tarz yorumlar, 1000 yorum okudum belki , ve yüzde 90 civarında beğenilmiş, bu oran bu fiyat için baya yüksek, bir tane alır deneriz beğenmezsek bir daha almayız sonuçta 40 lira iki paket sigara parası

Alıntıları Göster
    Kesin memnun kalıcsn merak etme

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.