Şimdi Ara

La olum 1 saat yürümekle 225 kalori gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
2.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eee bunun ayakta durması var osu var busu var bu ne abi

Zaten normal hayatta 5 dk ayakta durunca yoruluyorum hiçbir işe odaklanamiyorum hemen oraya yaslaniyom comeliyom vs

Bugünde spora gittim programı bile tamamlayamadim hem enerji hemen bitti hem istek sıfıra düştü ilk hareketten

Abi niye böyle son 2 aydır sigara içiyorum ama ondan öncede böyleydi.ayskta sabit dururken hemen yoruluyom elimi arkada kenetliyom olmuyor önden bağlıyım olmuyo duruşunu degistiriyom olmuyo.yolda yürürken boynum hep eğik bazen dik tutmaya çalışıyorum ama oda hem yoruluyo yine eski halime dönüyorum.allahini seven yardım etsin abi ben simetrik bir vücuda sahip olmak istiyorum vallahi yeter billahi yeter toplumda en kotu görüntüye sahip olmaktan bıktım.

Hani çalış diyorsunuz çalışıyorum spora git diyorsunuz tamam inada gidiyorum felan ama vücut kaldirmiyo abi kas atrofisimi var ki kesin vardır vücudumun neresine dokunursan dökün direk ilk hissedecegin şey kemik.ne yağ var ne kas.

Yada kreatin eksikliğinde mıdır nedir abi benim sorunum

1 ay önceki kan tahlillerimde vit Lee fleanda normal çıkmıştı bı tek ast degerim 101 çıkmıştı yüksek inada doktor birkaç hafta sonra tekrar bakalım dedi.bu halde olmamın sebebi ast olabilir mi

Lütfen yardım edin yalvariyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kan degerlerin normalse birde noroloji-kardiyolojiye görun.yorulma denince akla ilk kalp geliyor.belkide omurga yapından kaynakli yada belki hicbirsey yok arastırmakta fayda var

• kan değerlerini gonder bi bakayım

• root 1987 kullanıcısına yanıt
    La olum 1 saat yürümekle 225 kalori gidiyor

Buyrun hocam lütfen yardım edin

Kullandığım ilaç yok hepatit aşilarım var geçen sene tasdikledik sağlık ocağında

1 senede cinsel ilişkiye felan girmisligimde yok o arada heralde hepatit kapmamisimdir

Yani hocam beni böyle olmamın sebebi karaciğerdeki anormallikler olabilir mi

• kozmozun delisi K kullanıcısına yanıt
    araştırılması lazım karaciğerin durup dururken yükselmez bir cok nedeni var tekrar gidip düşmüş mu diye baktır takip edilmesi lazım uzun süre bu seviyelerde ise yorgunluk halsizlik yapar düşmemiş ise
    solga milk thistle yada Legalon Fort kullan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam peki benim böyle zayıf ince olmamın sebebi olabilirmi?

Boy 190 kilo 72 bedenim ince kafa küçük boyun ince her ortamda görüntü olarak en kotu kişi ben oluyorum.bunun sebebi karaciğere baglanabilirmi

zayıf olmanın nedeni karaciğerle alakası yoktur

• Gerçekten 1 saat yürümek 225 kalori yakıyorsa çok iyi benim için birde ayakta durmak kalori yakmaz düşünmek bile kalori yakar uykunun kiloyla da bir alası yok uykunun düzensin olması daha iyi çünkü metabolizmayı alt üst eder buda kilo almanı sağlar.
    Hocam son bişey su içtikten hemen 30-60 dk içerisinde idrarın geliyor.mesela 10dk önce idrarımı yaptım şimdi yine geldi sebebi nedir sigara kullanıyorum son 2 aydır ve genellikle ayakta isiyorum

• thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Ayakta durmakta yakıyor

• Sigarayı bırak. Spora yemek yiyip git.

• 7 dakikada 100 kalori koşuyordum spor yaparken.

böbreklerin sağlam sıkıntı yok senin tek sorunun karaciger emzimleri neden durduk yere yükselmiş bunu bulursan yukarıdaki sorduğun soruların cevabını bulabilirsin. 👍

• BearGyrlls kullanıcısına yanıt
    Öyle yaptmistim zaten bulgur tavuk patates çorba yiyip gittim oglende pilav ve köfte yemiştim ?

Tamam hocam en yakın zamanda kan vermeye gideceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: kozmozun delisi

Ayakta durmakta yakıyor
    Harbi mi ? Bundan sonra ayakta durmam o zaman :D
  • thebiqboss kullanıcısına yanıt
    Birazdan gidip bimden kalın kraker ve saralle alacağım bakalım saçma hareketli acaba

• Sosyal fobi var mı?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.