Şimdi Ara

la liga ve euroleage artık d-smartta (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
8.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: waywedie

10 TL aylık mı? Kafayı yemiş bunlar.

Evet hocam maalesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • full paketimiz de olsa bu ntv smart spor kanalı için yine 10 lira mı ödenecek.. hiç bir pakete dahil değil sanırım bu kanal öyle mi olacak ? doğru mu anlamışım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Subat

full paketimiz de olsa bu ntv smart spor kanalı için yine 10 lira mı ödenecek.. hiç bir pakete dahil değil sanırım bu kanal öyle mi olacak ? doğru mu anlamışım ?

Maalesef full paket içinde 10 tl isteniyor. gelen haberler bu şekilde.

• Allah Dsmart'a düşürmesin kimseyi , full pakete bunuda eklesen fiyata bak sanki bana Spor Toto Süper Ligi veriyo banane La Ligadan.Bu fiyata Digitürkte spor extra alınıyor hemde İngiltere Premier Lig + Beko Basketbol Ligi.Valla bu Dsmart kadar gereksiz platform görmedim yaptıkları işlerde gereksiz kendileride gereksiz.
  • Maxi ve üzeri paket üyeleri artı ücret vermeden izlenebileceği mhz tarafından teyit edildiği bilgileri geliyor.
    Hayırlı olsun doğrusuda budur.

• iyi artık hafta sonları trt de 3. lig maçlarını izleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Maxi ve üzeri paket üyeleri artı ücret vermeden izlenebileceği mhz tarafından teyit edildiği bilgileri geliyor.

müşteri hizmetlerine güven olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Maxi ve üzeri paket üyeleri artı ücret vermeden izlenebileceği mhz tarafından teyit edildiği bilgileri geliyor.

müşteri hizmetlerine güven olmaz

Valla bilgi teyit edilmiş !! Bakalım ilerleyen zamanlarda çıkar ortaya.

• Bu arada kanal ortada yok ama ücreti ortada bu durum herhalde başka bir ülkede olmaz.

• Harbiden kanal nerde ? de de de, diğer kanallar gitti , küfür ettircekler adama, modüllü kullanıyorum 15-20 gündür, belki daha fazla dizi fxhd,foxhd, gibi kanallar yok. sd var sadece.
  • SportsTv'de WTA maçları oluyor.Bunlar gitti bari NtvSpor ATP ihalesini alsada onu seyretsek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''Konu ile ilgili açıklama yapan D-Smart CEO'su Ali Güven: Yayın hakları Doğuş grubuna ait olan La Liga, EuroLeague ve diğer spor programlarının hazırlanacağı NTV Spor Smart kanalını HD olarak 1.6 milyon D-Smart abonesine ek bir paket olarak sunacağız" dedi.''

Aslında burda hepsi açıklanmış. Geçmiş olsun

• Arkadaşlar sakın sakın ama sakın 1 lira bile vermeyin talep olmadımmı maxi ve full pakete çok afedersiniz eşşek gibi açacaklar ben şahsım adına 1 kuruş vermem euro lige ve ispanya ligine geçen sene digitürkte HD 1 tane el clasico izledim sadece traş bir lig zaten ++++ bir sürü izlenecek uydu var d smarta mı kaldık
  • quote:

Orijinalden alıntı: fa77

Arkadaşlar sakın sakın ama sakın 1 lira bile vermeyin talep olmadımmı maxi ve full pakete çok afedersiniz eşşek gibi açacaklar ben şahsım adına 1 kuruş vermem euro lige ve ispanya ligine geçen sene digitürkte HD 1 tane el clasico izledim sadece traş bir lig zaten ++++ bir sürü izlenecek uydu var d smarta mı kaldık

Üstadım bir sürü uydu varda "Ercan tanerin anlatması daha bi başka anlam katıyor. Tamam jsc sport idman vs gibi yerlerden free izleriz sorun yok. Ama ntvspor daha başka oluyor.
    Diğer konuda haklısınız kimse paket almazsa mecbur açacaklar üst paketlere.

• şahsen ben de paket harici bir daha ücret ödeyerek bu maçları satın almam.. idmandan ve değişik kanallardan zaten izleyebildiğim ligler bunlar..

maxi paketten itibaren olursa oturur izlerim. yok illa extra paket alacaksak kalsın..
  • D Smart ntv smart kurup paralı yapacağına TFF Süper ligi ihalesini hazırlanıp kazanmaya çalışssın o vakit extra paket kurup para talep etsin. Ceo her gazateye çıkıp kalitemizle beraber abonemizi artırdık tek abone sayısını artıran digital platform biziz diyor al o zaman süper ligi görelim gücünü el clasico yu hd izleyecez diye uydurma bir şey yapmakla bence olmuyor. Kaç senedir la liga ntv de el clasico hariç oturup ispanya ligini seyrettiğimi hatırlamam seyreden de azdır.
  • idman akar misler gibi halen daha dzmarta para veren varsa aklına şaşayım
  • arkadaşlar şimdi normal uydudan maç yayını kalktı mı yani... sd falan da olsa maç izleyemeyecek miyiz?
  • Böyle bir ülke olamaz,Aydın Doğana kazandığı paralar yetmedi galiba,bir kanal için 10 TL nedir oda La Lig yabancı bir lig full paket alıyorsun sonra 1 kanal çıkartıo 10 lira yazıklar olsun haram zıkkkım olsun verdiğim paralar.
  • Kimse almazsa ellerinde patlar ,birlik olursak geri adım attırabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.