Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşalr neden 100 200 500 lük banktonlar basılmadı

500 lükte vurgulanan mesajıda anlayamadım ruslar ve fakirler için
  • arkadaşlar 1. bolümden izlemeye başlıycam türkçe düblajı var mı?
  • ispanyolca çok garip ve itici geliyor kulağa. Dizinin şu anda tek eksi noktası bu benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.can.tas kullanıcısına yanıt
    başta öyle geliyor ama sonradan alışıyorsun. ben 3. bölümde falan rahatsız olmamaya başladım
  • CheErnesto kullanıcısına yanıt
    bence ispanyolca izleyin. tr dublaj yoktur muhtemelen ama varsa bile dizinin ruhunu öldürür. vurgular tonlamalar çok iyi ispanyolca izleyince
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheErnesto

arkadaşlar 1. bolümden izlemeye başlıycam türkçe düblajı var mı?

düblaj olupta gerçek dil ruhunu veren yapım görmedim şimdiye kadar

herşeyin orjinali
  • Anlamadigim bi nokta var dizide bilen aydinlatsin lutfen.Dizi ispanyolca ama tesekkur ederken obrigad/obrigade diyorlar yani portekizce.Neden boyle bi sey var?Yoksa dizi portekizce de ben mi anlamiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

Bu akşam başladım 4. bölümdeyim iyi gidiyor gibi bakalım nasıl olacak ileride. Bu mesajı atar kaçarım buradan. Spoiler yemeye gerek yok.

Spoilerler ağır bitirdiyseniz okuyun.

Yarım saat önce bitirdim, dizi mükemmel olmuş bana göre ve herşey dozunda. Tüm duyguları yaşattı baştan sona. Özellikle;
    Monica'nın silahı alıp kalkanları ateş etmesi paha biçilemezdi.Sahnedeki o olay onların yakalanmasını engelledi ve aşkı için herşeyi göze aldı.Berlinin set çekmesi ve aşkıyla ölesiye direnmesi ise anlamlı bir mesaj olmuş.(Berlin duvarı)

Mantık hatası var mıydı vardı ama zevkle izlettiriyor kendini.Oyunculukları da gayet iyiydi.
    Nedense bende
    soymalarını istedim darphaneyi. Sosyal mesajları da güzel vermişler/yedirmişler diziye.

En sinir ettiği noktalar ise herkesin hem fikir olduğu gibi;
    Tokyo ve Rio. Aşk olayı en kusursuz denilen planı bile mahvedebiliyor. Berlin, Helsinki gibi sağlam disiplinli olsalarda çok daha iyi bir sonuçla soyacaklardı ve kimse ölmeden.

2,5 günde bitti ve ne uzun ne kısa tam ayarında yapmışlar. Umarım gelecekte böyle sağlam bir dizi bizde yaparız. Zaten böyle bir türde dizi yapan yapım şirketi ülkemizde reytingleri alır her türlü.

İzlememişseniz izleyin gayet zevk alacaksanız. En azından yaşattığı heyecan yeter. Prison Break 1. sezon heyecanı burada da var.
  • Berlin adamdır :)
  • Bu kadar reklam üzerine biraz bakayım dedim ilk bölümü yarılayamadan bıraktım . Yanlış mı yaptım bilmiyorum onun yerine vis a visi izlemeye başladım 1 haftada 35 bölüm izledim .
  • muaz1984 kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi tabi ki. Bende herkes konuşurken farkettim. Nedir diye araştırırken diziyi bitirmişim
  • Berline tüm bölümlerde ayar olup, son saniyede bu kadar bağ kurup kendini sevdirmesi.. çok acayip oldu :) son zamanlarda en fazla keyif aldığım dizi oldu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavaşdan popülerliği azalıyor kurtulduk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • An itibariyle bitirdim diziyi. İyiydi hoştu ama abartıldığı kadar olmadığını düşünüyorum. En son ekibin geri kalanının geldiği son noktayı gösterselerdi daha da güzel olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtaran_ali

Berline tüm bölümlerde ayar olup, son saniyede bu kadar bağ kurup kendini sevdirmesi.. çok acayip oldu :) son zamanlarda en fazla keyif aldığım dizi oldu

Berlin'den hic nefret etmedim dizi boyunca. Yaptiklari isi tek onemseyen, ne oldugunu anlayan da oydu bence. Berlin olmasa coktan dagilirdi o ekip.

Asilsiz haber yayildiginda etkilendi biraz afalladi ama son sahnede yine yapti yapacagini El Comandante

Bu yorumu yazarken İntro muziginin remixli hali calmaya basladi. Guzel bir olasilik gerceklesti

• Diziyi bitirdim, şahsi fikrim son derece vasat bir dizi olduğu yönünde. Neymiş Salvador Dali maskesi takıyorlarmış, kırmızı tulum giyiyorlamış o da sosyalizm'i temsil ediyormuş ve çav bella çalıyormuş o yüzden verdiği mesaj çok derinmiş de falan filan. Eee abi ee yani? Bir de zeki diye yutturulan profesör tam komedi, zeki karakter görmesek inanacağız. Walter Bishop, Scofield, G.House donunda sallar bu elemanı. Sonuç olarak beğenmedim ve ilk 3 bölümden sonrası zor bitirdim açıkçası, benim diziden kopma sebeplerim;

-İlk ve en önemli sebebi sonunun vıcık vıcık aşk hikayesiyle bitmesi. Burda "çok zeki", her şeyi düşününen ve hesaplayan profesörümüz gidiyor Raquel'e aşık oluyor he bak sen. Raquel'in profesörü bulduktan sonra yaptıkları ayrı komedi zaten.

-Tokyo ve Rio arasındaki inanılmaz sıkıcı ilişki.

-Klişe baba-oğul ilişkileri. Denver-Monica ilişkisi.

-Berlin hariç oyuncular vasat.

-İspanya polisinin "inanılmaz" silah yeteneği

-Ve belki de en önemlilerinden biri dizinin barındırdığı birçok mantık hatası, bir yere kadar görmezden gelebiliyorsunuz ama daha sonra bu mantık hataları yüzünden diziden kopuyorsunuz, en azından ben koptum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JabbaWockeeZ -- 16 Mart 2018; 3:40:18 >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle en baştan beri karizması hayat görüşleriyle kendisini sevdirdi.Çok görmüş geçirmiş bir adam genç sayılacak bir yaşta.O asılsız iddiada başta şüpheye düştüm bunu da savunamam dedim sonra asla öyle biri değilim dedi.Ben de bu adam benim favori adamım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 16 Mart 2018; 10:45:59 >
  • Diziyi bugün bitirdim. Gereksiz uzatmalar olmadan tam kararında bitirilmiş bir dizi olmuş. Keyifle izledim.
  • Güzel diziydi, keyifle izledim fakat inanılmaz şekilde abartılıyor öyle böyle değil.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.