Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
92.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, çıkar çıkmkaz bitirdim ve son derece pişmanım keşke yayarak izleseymişim :( Ben 10 bölüm devam eder sanıyordum meğersem 8 bölümmüş neden bitirdim ki
  • BasiliKalanCtrl kullanıcısına yanıt
    2:30 saatte nasıl bitirdin 8 bölümü
  • BasiliKalanCtrl kullanıcısına yanıt
    Çıkar çıkmaz nasıl bitirdiniz acaba? Zıplaya zıplaya gittiniz sanırım
  • İngilizce dublaj izleyebileceğimiz bir yer var mı?
  • ilk 4 bölüm bitti eski heyecanı yok
  • İnstagramda bi postta yorumlara bakayım dedim herkes aynı mesajı kopyalamıs atmıs hayvan gibi spoiler yedik

Ulan ne aptal bi millet ya. O yorumları yazanlar nasıl insanlar nasıl bi psikoloji hakikaten hayret ediyorum. Bu kadar ağır spoilerları farklı bi dizide yesem asla izlemezdim ama böyle boş çerezlik dizilerde koymuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de biraz sararak bitirdim.İlk 2 sezonun tadı bir başkaydı 3. ve 4. sezonlar o kadar iyi değil ne yazıkki.

4. sezonun yarısı da ne yazıkki geçmişten alıntılar ile geçip duruyor ki sıktı artık. 4. sezonda da bazı saçmalıklar da mevcut düşünün bir adam silahlı 5-6 kişi ateş ederken kaçmayı başarabiliyor ki o kaçan adam tamamen açıkta yani kaçmasının imkanı yok, çapraz ateşte kalıyor gene kaçıyor çatışma sahnelerinde biraz değil baya saçmalanmış ne yazıkki.
    bir sezon daha kesin çıkacak ya bakalım belki 6. sezon bile çıkabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 3 Nisan 2020; 17:11:52 >
  • iyi ki 8 bölüm ilk bölümü zor bitirdim inş sonu bitecek şekilde yapmışlardır boku çıktı artık dizinin
  • Diziyi yere göğe sığdıramayanlar = yerin dibine sokanlar. Fark yok aynı kafa

Şimdi 1.bölümü izledim ne mükemmel ne de kötü, ortalama bir dizi işte. Bazı şeyleri abartmakta üstümüze yok gerçekten...
  • ben beğenmedim 5 bölümden sonra atlaya atlaya izledim sıkıldım

güvenlik görevlisinin john wick'e bağladığı kısımlar çok sıkıcıydı.
  • Son 3 bölüm güzeldi onun dışında ilk 2 sezonun çok uzağında

Nairobi bu sefer gerçekten öldü o üzdü biraz
    Arturito artık çok ama çok sıktı gereksiz şekilde dizide bu adam
    Aynı şekilde hamile dedektif de biraz fazla zorlama karakter
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

İnstagramda bi postta yorumlara bakayım dedim herkes aynı mesajı kopyalamıs atmıs hayvan gibi spoiler yedik

Ulan ne aptal bi millet ya. O yorumları yazanlar nasıl insanlar nasıl bi psikoloji hakikaten hayret ediyorum. Bu kadar ağır spoilerları farklı bi dizide yesem asla izlemezdim ama böyle boş çerezlik dizilerde koymuyor.
    ben de yedim instagramda ,uzun zamandır böyle spoiler yememiştim
  • Çok özlemişim ama yeter ya bu sezon bitsin.Seviyorum ama tadında kalsın birşey de nolur

• Ben beğenerek izledim . Beğenmeyenlerde izlemişki kararı öyle veriyor .. En sonunda izlettiriyor ben ona bakarım. 5. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

• bu ne lan trans shemale karakter eklemişler diziye
  • Ve bitti.
    Berlin sahneleri çok gereksizdi ayrıca trans karakter arturitonun tacizi falan hiç gereği olmayan bomboş sahnelerdi. Nairobi ye de üzüldüm eğlenceli karakterdi
    genel olarak beğendim 3 sezonu izlemiş olan bunu da izler zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5. bölüm sonu neydi öyle altta bir kurtlar vadisi müziği eksik
  • 6. bölüm neceydi öyle bu saçmalığa daha fazla katlanamayacağım
  • Diğer sezonlara göre biraz sönük kalmış bence de :/ ayrıca şu arturo kadar gereksiz bir karakter yok, çok zorlama oluyor boşa kayıp

Ayrıca bu erotik ve gay muhabbetleri de sıktı artık, Netflix her dizisine ekliyor birşeyler

merkez bankası başkanınin arturo ya söylediği kapak efsane oldu bence

• Berlinle ilgili bölümler gereksiz ve sıkıcıydı.
    Bazı hatalar vardı Mesela tek başına gandi bir kişi ve o kadar kişi arkasında bir kişiyi alamadı.
    Spoiler vermeden söylemeye çalışayım Özellikle son sahnede yani 8.bölümün en sonunda bununda olması o kadar basit olmamali diyorsunuz.
    Pakistanda bir yere bağlaniyor herşeyi hallediyorlar gibi kısımlar işin gercekciligini biraz bozdu bence.

Genel olarak efsane ilk 2 sezonun gerisinde ama 3.sezondan daha iyi çünkü temposu gercekten yüksek bir sezondu.Yine de meraklandirici ve şaşırtıcı kısımlariyla çok iyi bir dizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 4 Nisan 2020; 1:57:57 >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.