Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O sadece helsinki idi o da savaşta ve hapispanede kadın.bulunmuyor demiyti.Net olarak homoyum dememişti.Bİr tek de o vardı.O da net belli değildi yani.Başka kimi gjrdünaz ilk iki sezon?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

O sadece helsinki idi o da savaşta ve hapispanede kadın.bulunmuyor demiyti.Net olarak homoyum dememişti.Bİr tek de o vardı.O da net belli değildi yani.Başka kimi gjrdünaz ilk iki sezon?
    Helsinki her boşta kaldığı anda Arturo'yu korkutacak şekilde bakıyordu adama geride kalmış bir durum değildi ve sakladığı veya kıvırdığı bir şey de değildi gayet açıktı durumu. Tokyo da tuvalette kızlardan birini öpmüştü diye hatırlıyorum o nedensiz de olabilir. Asıl ekipte 1 tane gay karakter vardı şimdi yine birkaç karakter gelmiş içlerinde 1 tane daha gay var diziye olmayan bir şey getirmediler.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Kurduğunuz bağlantı çok mantıklı reğil.Homo olmayanlar bila bi şekilde korkutabilir.

Ayrıca sahne yoktu bir şey yoktu.Tokionun ki alakasızdı.Dizide bu kadar şey yoktu.

Bu sezon tamamen netflix kontrolünde aşırı belli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. Ve 2. Sezona göre daha heyecanlı ve seri gidiyor.4 ü bekliyoruz sabırsızlıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Kurduğunuz bağlantı çok mantıklı reğil.Homo olmayanlar bila bi şekilde korkutabilir.

Ayrıca sahne yoktu bir şey yoktu.Tokionun ki alakasızdı.Dizide bu kadar şey yoktu.

Bu sezon tamamen netflix kontrolünde aşırı belli
    Adam homoseksüel olduğunu söylediği için korkuyordu açıkça dile getiriyordu saklama durumu yoktu yani. Sahne olması için en az 2 kişi olması lazım şimdi o yönden kıyaslamak doğru değil.
  • https://skor.sozcu.com.tr/2019/08/29/neymardan-la-casa-da-papel-surprizi-1370512/1/?_amk_galeri=1

3. sezona mı eklemişler.
    tekrar mı izleyeceğiz.
    anlamadım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: john mclane

Forumun bir haltı beğenmeyen grubu toplanmış.

Arkadaş izlenme de rekor kırmış dizi, mantık hataları mutlaka olacak.
    Ne bekliyorsunuz ki?
    o rekoru kıran tayfa genelde ergenler oluyor.
  • Tamam sen haklısın milyonlarca ergen toplanıp bu diziyi izliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • raquel mi daha seksi tokio mu karar veremiyorum. ikisini izlemek bir zevk benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0FD1540C7

raquel mi daha seksi tokio mu karar veremiyorum. ikisini izlemek bir zevk benim için.
    Bence Monica is the best...
  • 5inci bölüme kadar izledim. Ilk 2 sezonu baya sevmistim. Ama 3. Sezon olmamis. 5inci bölüme kadar begenmedim. En kötü karakter palermo zaten. Cok zorlama karakter olmus bence. Onun disinda eski heycan yok. Ilk 2 sezon cidden icerde olup soygun yaptiklarini hissediyodun. Bu sezon hissedmiyom ama. Rehineleri bile göstermediler dogru dürüz. Zorlama sezon olmus.

Ayrica su durum cok sacma. 4. Veya 5. Bölümdü.

denver kirmizi cantalari alip disari cikiyor ya adamlar saldiriyi iptal ediyo. Niye iptal ediyoki? Iceri dalsan zaten cantalari toplayacan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOEMAN32 -- 13 Eylül 2019; 2:50:56 >
  • KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt

Tam hatırlamıyorum ama o Çantalardaki Bilgileri Pakistandaki hacker grubuna yolladıklarını söylemişlerdi galiba. Dışarıdakiler bilgilerin sızma ihtimaline karşı manipülasyon yapmışlardı hatta, doğruyla yalanlar ayırt edilemesin diye..
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    Öyle bisey demediler hocam denver hic konusmamisti.

• Sanırım ülkemizde ilgisini yitirdi.
  • 3 sezonu bitirdim kısa sürede.Epey sürükleyici bir dizi.Karakterler ve hikayeleri güzel işlenmişti.

• 3.sezon fena değildi sürükleyici izlerken sıkılmıyorsun ama kötü yanı gerçekçi değil tamamen kurgu olduğunu dibine kadar hissettiriyor. Tamamen gösteri şov amaçlı bir dizi. Final bölümünün sonları iyiydi heyecanlı yerde bitti.
  • 3. Sezon izlemeye değer mi? İlk 2'yi beğenmemiştim pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    1 yıl bekletir diyodum hızlı gelecek.ilk 2 sezon gibi olsun 3.sezon o kadar iyi değildi yani bekledigim gibi degildi

• ode to joy da güzel gitmiş.

alle menschen werden brüder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 5 Mart 2020; 20:3:26 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.