Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.sezon oldukça güzeldi bence. 1 günde bitirdim tüm sezonu. Olaylar çok sürükleyiciydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırf gay karakter gözümüze sokmak için sezon uydurmuş adamlar ya
    umarım disney+ vs platformlar fişini çeker bu oluşumun
  • Aksiyon sahneleri için izlenir, 4. sezona uzamayıp bu sezonda bitse daha iyi olurdu.

Bazı kısımları açık bir şekilde mantık hataları içerse de yoklukta izlenir, fena değil.
  • İlk 2 sezonda bitse efsane olacakti ama 3.sezon resmen biraz daha sakal alalim kafasiyla yazilmis. Bu ekiple soygun degil markete gidilmez hepsi ruhsal bozukluk bipolar tarzi tipler. Bu adamlara plan mi emanet edilir.

Sirf Profesor icin izliyordum o da asik olunca zaten bir suru hata yapti.

4 e uzamasi buyuk hata dedigim gibi ilk 2 sezon muhtesemdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

anlamadığım şey şu. 3.bölümde berlin kardeşine yani profesöre hasta olduğunu öleceğini söylüyor. Prof şok oluyor, hatta soygun işini bırakalım, tedavisinden filan bahsediyor. Oysa zaten ilk sezonda berlin ölümcül hastaydı, fazla zamanı kalmamıştı. O zaman bu son sezonda sanki yeniymiş gibi bahsedip şaşırma ne oluyor.
    Uye nickine bakinca bunu yazmak sacma ama cunku ispanyolca nickin var . Bazi ceviri sitelerinde " años" kelimesi gun olarak cevrilmis ama dogru ceviri Yıl olucak. Orada 5 yil once yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 2 Ağustos 2019; 0:56:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Uye nickine bakinca bunu yazmak sacma ama cunku ispanyolca nickin var . Bazi ceviri sitelerinde " años" kelimesi gun olarak cevrilmis ama dogru ceviri Yıl olucak. Orada 5 yil once yani

Alıntıları Göster
    Por favor no hagas esto.

• Diziyi yazan adamlar 19 bölüm olarak tasarlamış. Arada mantık hataları olsa da güzel bir sonla dizi bitmişti. Dizi tutunca Netflix bir şekilde devam ettirmek için parayı basmış. En sevilen karakter Berlin olduğu için adamı da geri getirmeleri aşırı mantıksız olacağı için flashbackleri basmışlar. Bunları nasıl bir araya getiririz demişler ve saçma sapan bir şekilde başlamış dizi. Ben dizinin başlangıcını hiç beğenmedim. Yapmak için yapmışlar. Bunları bir kenara bırakıyorum. Bu dizinin her türlü gideri var. İzlerken beni hiç sıkmıyor. Ayrı bir havası var. Mükemmel bir dizi demiyorum ama kötüde değil.

Palermo, Berlin'in yan sanayisi olmuş. Karakteri tutmadım. Bogota, Moskova'nın yan sanayisi olmuş. İzlerken batmadı bana. Marsilya için bir şey demeyeceğim. Adamın rolü azdı. Tatiana gereğinden fazla gözümüze sokuldu. Bankanın içinde rehine bir kızı sürekli gösterdiler. Tatiana'ya da benzettim ben. Önümüzdeki sezon bir şekilde Tatiana işin içine girebilir. Sierra karakterini de Profesörü nerflemek için getirmişler. Profesör tek atmasın, karşısına da zeki bir karakter koyalım. Bence Raquel ile olan akıl oyunları daha iyiydi.
  • 3. sezon hayal kırıklığı oldu bende hiç beğenmedim.
  • Bomboş bir sezon olmuş.Önceki sezonla nerdeyse aynı olaylar yaşanıyor.

• Çok zorlama bir sezon olmuş. Aceleye gelip de yazılmış olduğu çok belli. Her şeyi geçtim, dizide tasarlanan karakterlerin derinliği yok. Herkes külliyen salak. Tokyo, Rio gibi birçok gereksiz, ne yaptığı belli olmayan karakter var.

Adadan ayrılma vaktim geldi ama karaborsadan aldığımız telefonları kullanım da yeni bir sezona geçiş yapalım.

Yani birazcık seyirciye saygı lazım.

• 250 gr yüzünden olanlara bak.

Tırt sezon. Helsinki'nin eşcinsel olduğunu biliyorduk da o Palermo ne kadar gereksiz bir karakter. Yeni gelen hamile hatunda zorlama. Raquel'in bile albenisi vardı. Bu karı bildiğin animeden fırlamış, L gibi şeker hastası. Watari L'e dondurma, şeker falan getirirdi. Bu da polisin tekini köpek yerine koyup şeker aldırıyor. Keyiften suyum geldi falan Hiç bir halt yapmadan her boku ağzında şekerle çözüyor. Ara sezon bildiğin. Hiç bir şey yok. Ilerleterek izlerseniz bile bir şey kaybetmeyeceğimiz bir sezon. Denver gülüşü için 5/10
  • 3. Sezonu ilk 2ye olan saygıdan izledim
    4ü de 3. Sezon rezaleti nasıl sonlanacak onu merak ettiğim için izlicem
    Umarım 4te biter yoksa böyle yapa yapa zaman kaybedicem

• 3.sezon da gay olduğuna göre 4.sezonda lez olur ne sapkın bi platformsun sen netflix .cidden hastasın .

3.sezon gereksiz bir sezondu efsane olarak kalmalıydı bu dizi..izlerken sıkıldım mı hayır .

• ilk bölümü iki günde izledim. ikinci bölümü yarıda bıraktım. 3.sezon beni hiç sarmadı.
  • Forumun bir haltı beğenmeyen grubu toplanmış.

Arkadaş izlenme de rekor kırmış dizi, mantık hataları mutlaka olacak.
    Ne bekliyorsunuz ki?

• Amma lbgt düşmanı varmış, paso eleştireler, gay var ve lezbiyen var diye. Adamların yaptığı her dizide var bu unsurlar, bu tipler Sense8 dizisini izleseler ne yorum yapacaklar merak ediyorum.

• maicole kullanıcısına yanıt
    İzlemezler olur biter. Her dizi izlenecek diye bir şey yok. Netflix bu tip işlerde sabıkalı olmaya başladı. Yoksa insanların eşcinsellikle bir sorunu olduğunu sanmıyorum. Gereksiz şekilde zorlama sokulan karakterler yüzünden tepki alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Amma lbgt düşmanı varmış, paso eleştireler, gay var ve lezbiyen var diye. Adamların yaptığı her dizide var bu unsurlar, bu tipler Sense8 dizisini izleseler ne yorum yapacaklar merak ediyorum.
    İşin garibi bu dizinin ilk sezonunda da gay karakter vardı ama bazıları 3.sezonda yeni fark etmiş galiba. Dizi daha Netflix dizisi olmadan gay karakter vardı dizide.
  • eyyy netflix bekliyoruz 4.sezon'u
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.