Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk 2 sezon efsaneydi keyifle ooo diyerek izlemiştim ama 3. sezondan 6 bölüm izledim ne bileyim güzel ama bir şey eksik. O eski tat yok sanki copy/paste olmuş gibi. Çok beğendiğin yemek için aynı restorana gittiğinde eski hazzı alamama durumu oldu bende

Tokyonun bu gerzek, atarlı asi kız halleride sıkıcı oldu artık. Milyon euro paran olsun tekrar tokyo için soyguna gir babası ola girmez adamlar
  • Olay gerçek oldu. Brezilya havaalanında, Zürih'e gidecek uçaktaki 750 kilo altını çalmışlar
    Polis kıyafetleri, pikapları polis aracı gibi boyamışla ve etiketlemişler, orda çalışan güvenlik görevlisinin ailesini rehin almışlar, talimatları uygulattırtmak için

https://www.bbc.com/news/amp/world-latin-america-49122868?__twitter_impression=true

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tatiana ile müfettiş Sierra'yı aynı kişi diyolar ?

Bence o kadar yaşlanacak kadar bir zaman geçmedi

• Son bölümdeki gelincike de kırmızı kıyafet giydirmişler ya harika bir detaydı yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pratik Adam -- 27 Temmuz 2019; 1:17:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Son bölümdeki gelincike de kırmızı kıyafet giydirmişler ya harika bir detaydı yav

Gelincik değil o. Gonzales.
  • quote:

Orijinalden alıntı: por favor

Gelincik değil o. Gonzales.

Alıntıları Göster
    O zaman sofia diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

O zaman sofia diyelim.

Alıntıları Göster
    Aslında minicik olduğu için minik bir kentin adını verebilirlerdi.

• Son sezon da hikayenin başlangıcında sorun var. Tokyo kafasına göre sıkıldığı için adadan kaçıp gidiyor sonra Rio arıyor yakalanıyor vs. Son sezon fena olmamış aslında ki ben bu diziyi sırf akıl oyunları için izliyorum bence bu sefer daha iyi olmuş en azından daha bir zorlanmışlar polislere karşı. Son kısımda polisleri vurmaları malesef eksi olarak gelecektir ilk başta çünkü halk onları kahraman olarak görürken bir anda farklı şekilde bakmaya başlayabilirler. Gerçi halk da polislere bir nebze karşı görünüyor.
  • mert1907 kullanıcısına yanıt
    Dizi görüşünüze aynen katılıyorum. Olmasaymış daha iyimiş. Nairobide çabuk etkilendi

• 2 günde 2 sezonunu bitirdim , 3 sezonu 1.bölüme kadar izledim

Buraya kadar izlememden yapacağım yorum ; açıkcası hikaye senaryo gereksiz uzatılıyor , bir sonraki bölüm veya anlatım sürpriz olmuyor heyecan yaratmıyor.Senaryonun üzerinde fazla çalışılmadığı belli.Bilemiyorum belki de bölümleri ardı ardına izlemem beklentimi düşürdü , yeni bölümü bekleme heyecanı olmadığı için mi böyle oldu bilmiyorum.Fakat seri izlediğim diğer dizilerde böyle bir durum olmadı

Özetle , bol sex sahnesi bolca senaryo kurgu hataları olan bir dizi olarak değerlendiriyorum.Benim için vasatın bir üstü konumunda yerini aldı.Kalan bölümleri izleme isteğim yok belki boş zamanda izlerim

• cokbaska kullanıcısına yanıt
    Bence İzleyin asıl işler 2. Bölümde başlıyor ve devam ediyor. Hatalar yok değil şimdi anlatmayım ama ilk 2 sezonu izlediyseniz muhakkak izleyin derim

• Allahtan bu sezon Sierra gibi bir karakteri getirmeyi akıl edebilmişler, o olmasaydı bir önceki soygundan daha kolay bir şekilde yaparlardı altın soygununu ekip. 3. sezonun final bölümü gayet iyi olmuş, bölüm içinde çok fazla twist vardı, bölüm boyunca izleyiciyi hem germeyi hem de şaşırtmayı iyi başarmışlar.

Dizi 4 . sezonda biterse bence bu dizinin sonu Spartacus’un sonu gibi bir şey olur, ama 4. sezonda bitmezse yine yeni bir soygun denemesi olursa tekrara kaçmadan başarmaları zor olur gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 29 Temmuz 2019; 22:51:10 >
  • 3 ve 4’üncü sezonların beraber yazıldığı belli. Sırf 1 sene daha uzatmak için bölmüşler hikayeyi.

3’üncü sezonu pek sevmedim ama zaten amaçları 3’üncü sezonu sevdirmek değil 4’üncü sezonu merak etmemizi sağlamaktı. Bu yüzden güzel ve içimize sinen bir final sezonu bekliyorum diziden.

• Son sezonda profesorun karsisina onunla gercekten savasabilecek bir kötü karakterin cikmasi daha hoş olmadi mi? 1. ve 2. sezonlar sanki hep 'iyi' karakterler kazanacak seklindeydi bu sezonda daha bi gerçekçi geldi polisin hareketleri falan.
    Bu sezon ciddi ciddi polisi tuttum diyebilirim hatta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sezonu dün itibariyle tamamladım ve 2019 hayal kırıklıkları serisinin içine game of thrones, stranger things yanına la casa de papel eklenmiş oldu. Keşke bazı diziler zirvede bitsede sakız gibi uzamasa...
  • Şuan kaçıncı bölümde arkadaşlar 3.sezon 🤔🤔🤔

• Hayır nasıl olurda 3.sezon sıkıcı olur atlatarak izlenir hayret.En iyi sezon buydu cidden aktı geçti.

• anlamadığım şey şu. 3.bölümde berlin kardeşine yani profesöre hasta olduğunu öleceğini söylüyor. Prof şok oluyor, hatta soygun işini bırakalım, tedavisinden filan bahsediyor. Oysa zaten ilk sezonda berlin ölümcül hastaydı, fazla zamanı kalmamıştı. O zaman bu son sezonda sanki yeniymiş gibi bahsedip şaşırma ne oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: por favor

anlamadığım şey şu. 3.bölümde berlin kardeşine yani profesöre hasta olduğunu öleceğini söylüyor. Prof şok oluyor, hatta soygun işini bırakalım, tedavisinden filan bahsediyor. Oysa zaten ilk sezonda berlin ölümcül hastaydı, fazla zamanı kalmamıştı. O zaman bu son sezonda sanki yeniymiş gibi bahsedip şaşırma ne oluyor.
    Güzel kardeşim diziyi izlerken telefona felan mi bakıyorsun geçmişi anlatıyor orada flashback yani darphane soygunundan öncesi

• 3. sezonu 3 günde bitirdim gayet güzeldi
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.