Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk iki sezon epey bir sevilen karakter berlini bu sezon eşcinsel yaptılar
  • BlackLead kullanıcısına yanıt

Aşk dizisine çevirmeselermiş çok iyi olurmuş.Bogota ile Denverin babalık konuşmaları sanırım benim adım SAm filmine değiniyor.En iyi baba ölü babadır muhabbeti.Aksiyon falan yerinde ama koskoca Helsinki bile şimdi olmaz diyip en gerekli görev yerine gitmiyor.Nairobiden nefret ediyordum zaten.İyi oldu.

keşke ilk iki sezon ile bitseydi gerzekten efsaneydi.Netflix suyunu sıkmak için elinden geleni yaptı
  • İlk iki sezonu aşmış resmen. 3.sezonu iki günde bitirdim ve son bölüm biterken adeta sokağa fırlayıp eylem yapasım geldi. Enfesti.
    Tabi finalde pek çok şey cevapsız kaldı. Bu da 4.sezonun habercisi. Bu sezonun devamı gibi bir şey olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.bölüm ve 3 ü bitirdim.
    3 bölümde leş.2x yaparak izledim dayanamadım.

edit:şimdi bitirdim atlata atlata yazık etmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 24 Temmuz 2019; 3:14:12 >
  • 3. Sezon hakkında ;

Öncelikle ,Tokya yatacak yerin yok. İlk başta Merkez Bankasının soyulma aşamalarını anlatmaları özellikle çekti beni. Sonrasında içeride o kurguyu bulamadım. Herkes aşk peşinde bir şeyler dönüyor saçma sapan. Birde eski banka müdürünün gelmesi direk üzerine tüy dikti.
  • 2. sezon benim için finaldi. 3.sezonu senaryoya ne katmışlar deyip izlemeye başladım. Devamı spoiler...

Yav arkadaş, bu aşk işleri hepsinin sonunu getirdi neredeyse. Herkesin aşk sebebi ile zayıflık göstermesi hoş olmamış. Her bölümde aşk aşk aşk görmekden sıkıldık.
  • Son sahnelerde
    insan panzerin altına doğru ateş eder, şimdi o içerideki askerler yanarak öldüyse halk geri çekilir çünkü gerçek anlamda teröriste dönüşüyorlar. Ayrıca gelecek sezonda o hamile kadına akıl oyunları ile çocuk düşürtmeleri lazım
  • 7. bölümü bitirdim. İzliyoruz bakalım neler olacak. Bir iki cümle söylemek gerekirse ;
    Raquel o kadar iticisin ki keşke yakalansan. Ergen ergen tripler, laflar, hareketler bu nedir ya.

Birde cinsellik sanki daha bir ön planda
  • 2 sezonu izledim belli başlı mantık hataları dışında beni çok rahatsız eden şeyler olmadı

ilk sezondaki hava almak için çatıya çıkmaları,tokyonun motorla kapıdan girmesi ve çatışma sahneleri çok basit olmuş bir de içerde rehinelerden daha zeki bir kaç karakter konsaydı daha iyi olurmuş gibi
  • Ciddiye alarak izlemezsiniz, çerezlik olarqk güzel bir dizi. Sezon finali iyiydi bence. Akıl oyunları tatmin etti. İzleyin geçin.

• quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

İlk iki sezon epey bir sevilen karakter berlini bu sezon eşcinsel yaptılar

Kadın aşkıda var anlamadım şimdi biseksüel mi
  • emrebo kullanıcısına yanıt

Bence kendisi hamile değil, başka birşey var. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okeanix

Kadın aşkıda var anlamadım şimdi biseksüel mi

Alıntıları Göster

Berlin eşcinsel değil Palermo Berlini seviyor sadece, tek taraflı yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Meraxes.

Bu kadın kim? Bölümde buna gereğinden fazla odaklanıldı. Aynı kişi değildir herhalde değil mi?

NOT: Resmi küçültemedim

[simage]
    [/simage]

Ankara

• 3. sezonu an itibariyle bitirdim.

Her şey iyi hoş. Nairobi ölürken içim sızladı. Hırsızlar tamam yanlış yapıyorlar. Halkın gözünde de kahramanlar fakat 140 milyon avro için kahramanlar. Her şey iyi hoş ama devletin askerine polisine ateş eden öldüren net teröristtir. Dizi bu şekilde ilerleyebilir. ADı üstünde dizidir fakat konu bu olay üzerinden ilerlerse la casasını da alsınlar papeli de biyerlerine soksunlar bence.
  • tek kelimeyle vasat zoraki uzatma olmus.

resmen ilk 2 sezona benzetmisler heryseyiyle arti feminizm ve lgbt propagandasindan baska bisey degil
  • 2x2 deyim, içimin yağları nasıl eridi anlatamam. Ben uzun zamandır bir şey izlerken bu kadar rahatlamadım. Evde derin bir oh çektim sevinçten yerimde duramadım.

tokyo gerizekalısına ağır bir ceza verilmesi süperdi ya. Sonuna kadar haketti kahpe. Umarım bir daha görmeyiz dicem de ana karakterlerden biri ne yazık ki, bu salağı tekrar görmek zorunda kalacaz kesin.kısa süreli de olsa bunu kutlamak lazım yine de
    Ve lütfen ilerden spoiler vermeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce bitirdim güzeldi sezon, bazı arkadaşlar sırf dizi çıktığında konuşuluyor diye gömmek için izliyor sanırım.

3.sezon hakkında;

Büyük ihtimal bir sonraki sezon final olur diye düşünüyorum çünkü ordan artık kimsenin canlı çıkacağını sanmıyorum. Nairobi'nin ölmesi kötü oldu içlerinde işi ciddiye alanlardandı tokyo ve rio zaten ekibin yine en gereksiz ortalık karıştıran üyesi. Adam ciddi soygunun ortasında kız arkadaşla flörtleşiyor ilişki bitiriyor. Ergen kafalı herif ne halt edeceksen soygundan sonra etsene orda başkalarının hayatı ile oynuyorsun o yarattığın psikoloji ile adam son bölüm geldi herşeyin içine batırdı direk keşke girdiği delikte gebereydi. Diğeri aşk acısıyla kafa çekiyor sezon boyu tek birşeye yaramadı. İkisi de birbirinden beter al birini vur ötekisine. Denver'ın verdiği ayar iyiydi onlara.Şuana kadar kahramanlardı ama o roket sahnesinden sonra artık halk gözünde terörist olacaklar. Profesör'ün kendi koyduğu ilk kuralı çiğnemesi de kendi sonunu getirecek. Şu hamile polis kadına ayrı ayar oldum sırf profesöre denk biri olsun diye gereksiz IQ kastırmışlar karıya. Diğer sezona hepsi savunurken ölürler diye tahmin ediyorum kimse çıkamaz ordan daha.
  • Ulan tokyo gerizekalısı bitiyor rio gerizekalısı başlıyor yine sinir krizi geçiriyor insan. Tüm planı bozdu bir de. Şunun her yerini morartın da rahatlayalım. Veya temizinden öldürürler umarım.

Aslında planda ne kadar sıkıntı yaşandıysa hep bu iki aptal yüzünden yaşandı. En baştan plana girmeselerdi plan tıkır tıkır işleyecekti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 26 Temmuz 2019; 10:11:55 >
  • Berlin'in sürekli bahsettiği Tatiana illa ki 4. sezonda ortaya çıkar. Zaten Tatiana veya onun gibi bir joker eleman(rehinelerin arasında sürekli gösterilen kadın olabilir) ortaya çıkmazsa 4. sezon bankadaki herkesin ölümüyle biter.

Palermo = Olmamış, Berlin çok sevilince çakmasını yapmaya çalışmışlar ama yedirememişler.
    Marsilya = Boş karakter.
    Bogota = Diğer ikisinden daha iyi olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.