Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

İkinci bölümdeyim fena gitmiyor. Bence tokyo güzel hatun değil neyini beğendiniz

Yatmadan önce 2 rekat tövbe namazı yazıyorum 7 gün boyunca tekrarlayacaksın 7. gün sonun da da 1 fakiri doyuracaksın.

Bu hatun fakirse onu doyurabilirim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Man Of Earth

quote:

İkinci bölümdeyim fena gitmiyor. Bence tokyo güzel hatun değil neyini beğendiniz

Yatmadan önce 2 rekat tövbe namazı yazıyorum 7 gün boyunca tekrarlayacaksın 7. gün sonun da da 1 fakiri doyuracaksın.

Bu hatun fakirse onu doyurabilirim

Değil hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tokyoyla yatmak istiyenler +++++++

• Dizinin diğer 6 bölümünü başka sitelerden izleyebilirsiniz altyazıları pek başarılı olmasada.

• AirSupport kullanıcısına yanıt
    İlk sezon 13 bölüm ikinci sezon 6.bölüm final galiba

• Allison parker diyenler layk

Tokyo diyenler dislayk

• Swonz kullanıcısına yanıt
    Monica diyenler ne yapıyor

• Mesajımı cevaplıyor

• Swonz kullanıcısına yanıt
    Biliydim böyle olacağını
  • 7. Bölümü bitirdim hala tempo yüksek devam ediyo, mantık hataları olsa da çok sürükleyici başlamak isteyen varsa kesinlikle tavsiye ederim

Bu arada 7. Bölümde hurdalığa dikkat edin T stoplu murat var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swonz -- 20 Şubat 2018; 23:25:52 >
  • Dizinin sonunu anlamadım, anlayan varsa açıklasın, devamı spoiler ;

O kadar parayı nasıl götürdüler, hangar o kadar yakınsa nasıl kaçtılar, parayı nasıl yurt dışına çıkardılar, o kadar parayı bankaya yatırmak yada nakit taşımak zor iş.

Sonu oldu bitti olmuş biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: metin4144

Dizinin sonunu anlamadım, anlayan varsa açıklasın, devamı spoiler ;

O kadar parayı nasıl götürdüler, hangar o kadar yakınsa nasıl kaçtılar, parayı nasıl yurt dışına çıkardılar, o kadar parayı bankaya yatırmak yada nakit taşımak zor iş.

Sonu oldu bitti olmuş biraz

hocam tünel konusunda tam yer belli olmasada profesör bi bölümde hangardan darphaneye uzun süredir tünel kazdığını söylüyordu daha sonra kasanın oradan profesörün kazdığı tünele doğru tünel kazıp ikisini birleştiriyorlar ben böyle anladım.

diğer konuda son taraf gerçekten çok boşlukta kaldı sadece profesörü gördük diğer karakterlerin de hayatını gösterselerdi çok hoş olurdu gerçekten
  • Çok fazla dizi izlemem ama bu diziye bayildim. Özellikle berlin karakteri tam oturmuş. Sakın ingilizce dublaj izlemek gibi bir hata yapmayin. Ama son bölüm biraz eksik kalmıs. Aceleye gelmis gibi.

berlinin öldüğü sahne müthis olmuş. Fakat zaten tünel patlatilacakti. Geride kalması biraz saçma olmuş.

• Alayınıza Fuegooo ulan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astrofuzzy -- 21 Şubat 2018; 19:59:42 >
  • Soygun temalı ama yinede bir sorayım sıkıntı olmasın fazla açık sahne yoktur dimi ?
    birde ingilizce dublaj varmı ?
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    Her bölüm 1 adet sevişme sahnesi içeriyor

Netflix üzerinden izleyecekseniz ispanyolca ve ingilizce var.

• blackbox34 B kullanıcısına yanıt

geride kalmasını hastalığına bağlıyorum ben. zaten ölecekti ve hatırlarsan göz önünde olmayı seven bir karakteri ve psikolojik bazı sorunları vardı. orda polsiten kaçarak zengin bir şekilde sessiz sedasız ölmektense herkesin konuşacağı şekilde arkadaşlarına vakit kazandırmak için kahramanca ölmeyi tercih etti.
  • diziyi yeni bitirdim genel olarak sürükleyiciydi. dizinin sonu ile ilgili diğer arkadaşlara katılıyorum.
  • valencia planını anlamadım, ateş ettiler, netice?
  • moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Plan Valencia: Make the police doubt the safety of hostages, so they ask for a proof of their lives, to waste time.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.