Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kaçak yollarda 13 bölüm görünüyor, 2. sezonu var. devamı onlarmı?
  • Ne desem bilmiyorum. Resmen god tier bir dizi. Ama 3. sezonla ilgili tek bir bilgi bile bulamadım. Acaba 3. sezon gelecek mi ?
  • Gerçekten mükemmel bir dizi. Bu kadar sağlam aksiyon ve bu kadar güzel planlanmış bir soygun planını ilk defa görüyorum. Tabi bazı mantık hataları var ama soluksuz izleniyor gerçekten 47 dakika nasıl geçiyor hiç anlamıyorsunuz.

Kendimi sınırlıyorum yoksa 1 günde bütün bölümleri bitirmek istiyor insan. Her biten bölümde sonrakini izlesem mi acaba ne olacak diye yiyip bitiriyorsunuz kendinizi.

Müzikleri de efsane dizinin.
  • 3.sezon gelmeyecek kesin bilgi. Arkadaş instagramdan pedro alonsoya(berline) mesaj yazmış gelmeyecek demiş o da. Zaten gelmesin mümkünse tadında bitti uzatılırsa güzelim diziyi mahvederler para uğruna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi ben 13 bölüm indirdim ama 2.sezonu var mı bu dizinin. Varsa, zorrentle indirdiyseniz zorrent linki atar mısınız özelden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The saints of killers

Şimdi ben 13 bölüm indirdim ama 2.sezonu var mı bu dizinin. Varsa, zorrentle indirdiyseniz zorrent linki atar mısınız özelden?

Merhabalar

2.sezon 6bölüm halinde var.fakat diğer 1.sezonda bölümler 45dk değilde 1saat netflix bölümleri kesmiş uzatmış. 2.sezon 6 bölüm daha şu an mevcut..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi 13+6 bölüm ile bitirmiş kendini bence. Bazı sitelerde sezon finali yazıyor ama devam etmesinin manası yok. Kaymak gibi bitti be.

• Tokyo da ilik gibi, değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zygmunt

Tokyo da ilik gibi, değil mi?

İlik ne kelime kısa saçın yakıştığı nadir kadınlardan biri. Muhteşem bir kadın
  • İngilizce dublaj var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AcarCagdas

İngilizce dublaj var mı ?

Evet var hocam.

• Profesor ve berlinin arasinda bir bag var mi acaba ?

• Y Ddraig Goch kullanıcısına yanıt
    Spoiler içine alın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezonu bitirdim. Dizi gayet güzelde öyle abartıldığı gibi efsane, 10/10'luk bir iş değil. Çerezlik bir dizi ya da bu aralar çok kaliteli diziler seyrettiğim için bana böyle gelmiş olabilir.

İkinci sezonu sonraya bıraktım.

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Hocam ben anlamadım, şu anda yeni indiriyorum da 1 sezon 15 bölüm olarak. imdb de bu şekilde. şimdi benim indirdiğimin dışında da bölüm var mı yoksa;
    15 bölümlük 1 sezon = (13 bölümlük 1.sezon + 6 bölümlük 2.sezon) mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom.waits

İlk sezonu bitirdim. Dizi gayet güzelde öyle abartıldığı gibi efsane, 10/10'luk bir iş değil. Çerezlik bir dizi ya da bu aralar çok kaliteli diziler seyrettiğim için bana böyle gelmiş olabilir.

İkinci sezonu sonraya bıraktım.

Sen böyle diyorsan kesin çok iyidir
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Siz Feet Under'a yaptığı yorumlar hariç baya kaliteden anlayan birisi aslında. Burada olduğu gibi çoğu dizide de fikrimiz aynı oluyor genellikle. Mesela ben de 1.bölümde bıraktım, izlemek için sıfır istek var.
  • ikinci sezonun 6 bölümlük olanın altyazılarını bulabileceğimiz bir yer varmı dizi izleme siteleri haricinde bir tane srt dosyası buldum ama translate çeviri böyle izlenmez bulan varsa paylaşabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkmania

Hocam ben anlamadım, şu anda yeni indiriyorum da 1 sezon 15 bölüm olarak. imdb de bu şekilde. şimdi benim indirdiğimin dışında da bölüm var mı yoksa;
    15 bölümlük 1 sezon = (13 bölümlük 1.sezon + 6 bölümlük 2.sezon) mu?

Selamlar
    Ben netflix platformunda izlediğimde bilirsiniz bir netflix dizisidir.1.sezon 13 bölüm olarak yayınlandı..
    2.sezon netflix de yayınlanmadığında başka platformlarda 2.sezon 6 bölüm halinde final olarak yazıyordu..
    fakat netflix adlı platformda bir dizi 45 ile 50 dk arasında sürerken diğer platformlarda bir bölüm min 1 saat olarak gördüm.
    İşin aslına bakarsanız netflix türkiye bölümleri uzatmak adına bir bölümden %25 lik süreyi almış kendi uyarlamış bölüm sayısını çoğaltmış.. bana öyle geldi..
    Selamlar..
    1.sezon 13 bölüm
    2.sezon 6 bölüm (NETFLİX tr ye gelmediğinden dış platformlarda böyle ) tr ye girdiği an 12 bölüm en az yaparlar..
  • ilk bölümü izledim . devam diyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.