Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an 9.bölümdeyim, 2-3 ayda ancak bu kadar izleyebildim.23466 bölümünü bir günde bitirdim dediğiniz dizi bu muydu yani, buram buram populizm kokan, eğreti derecede seyirciye oynayan overratedın kralı bir dizi.

Kötü değil tamamını izleyeceğim ama 8.8 puanı görünce bir gülme geliyor.

8.8 in 2 puanı tokyoya ağzının suyu akan tayfa vermediyse ben de bir şey bilmiyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii ki dizi kusursuz değil hatalar var ancak düşünsenize bizim tv kanallarının birinde böyle bir dizi yayınlanmaya başlıyor sonra final yapıp gidiyor. İspanyol tv kanalından çıkmış olması cidden çok şaşırtıcı yani. Diziyi netflix çekip almasa kimin haberi vardı ki ? bazı Tokyo sahnelerinde cinnet geçirsemde keyif alarak izledim. Berlin adamdır. 10/7.5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 12 Temmuz 2018; 2:46:16 >
  • Bu dizinin 1. ve 2. Sezonu kaç bölümden oluşuyor?

Edit: İlk sezonu bitirdim vasat bir dizi imiş her zaman ki gibi dizi cahili ergenlerin hype yapması ile verilen yuksek puanlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 14 Temmuz 2018; 18:05:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Sezonu indirdim 9 bölüm hocam ne iş?

• Bnm indirdiğim

1. Sezon 13
    2. Sezon 9

bölüm hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

Adamların elbiseleri neden kırmızı ?
    Kanadıklarını görmeyelim diye.

Deadpool spoiler!!!

Kırmızı giymelerinin sebebi Lenin ve komünizm. İdeolojilerin renkleri vardır. Komünizmin rengi kırmızıdır.
    Dali maskesi, Salvador Dali'nin aykırı biri olmasından dolayı. Dizide karakterler bize belirli bir kalıpta sunulup, sonra o kalıbın aykırı şeklinde hareket etmişlerdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ImPerspektif

Kanadıklarını görmeyelim diye.

Deadpool spoiler!!!

Kırmızı giymelerinin sebebi Lenin ve komünizm. İdeolojilerin renkleri vardır. Komünizmin rengi kırmızıdır.
    Dali maskesi, Salvador Dali'nin aykırı biri olmasından dolayı. Dizide karakterler bize belirli bir kalıpta sunulup, sonra o kalıbın aykırı şeklinde hareket etmişlerdir.

Alıntıları Göster
    Hocam çok teşekkür ederim.

Siyasi türde ''Kavgam''ı okumuştum ve orada sosyalizm, komünizm ve lenin ile ilgili bilgiler veriyordu.

Kırmızıyı ilk görünce ''Acaba ?'' dedim kendi kendime fakat beni aydınlattığınız mesajda kafamdaki soru işaretini kaldırdı.

(Şirinlerde de galiba aynı durum söz konusu )
  • Diziyi bitirdim 10/7 den fazla puan alamaz. Bir de yeni sezon gerçekten gelecek mi soygun bitti çünkü?

• Herkesin zevki bir olacak değil tabide diziyi izleyen arkadaşlar arasında vasat diyenler var merak ediyorum ne bekliyorlar bana göre gayet sürükleyici akıl oyunları olan yeri geliyor karakterlere üzülen sevilen kızılan taraf oluyorsun. Cinsellik yoğun diyenler bizim ülkemizde bu kadar cesur oyunculuk yapanları görmedikleri için konuşuyorlar yok tokyo meme gösterdi milletin ağzı suyu aktı söylemlerde boş yorum yapıyorlar. Adamların en kötü dizisi bizim türk dizilerine bin basar. Adamlar dizide mesaj verecek tabi sen alırsın almazsın bu işi meslek yapıyormuş gibi konuşmayın bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Şu an 9.bölümdeyim, 2-3 ayda ancak bu kadar izleyebildim.23466 bölümünü bir günde bitirdim dediğiniz dizi bu muydu yani, buram buram populizm kokan, eğreti derecede seyirciye oynayan overratedın kralı bir dizi.

Kötü değil tamamını izleyeceğim ama 8.8 puanı görünce bir gülme geliyor.

8.8 in 2 puanı tokyoya ağzının suyu akan tayfa vermediyse ben de bir şey bilmiyorum...
    Aynen öyle hocam .Buna benzer şeyler yazdık diye topa tutulduktan.

Başladığım diziyi bitirme huyumdan ötürü izledim ama ,çok su üstüne mantık hataları vardi.

Hani benki anime izleyen, mantık hatalarının tillahini yaşayan birisi olarak bu denli rahatsız olmuştum

• Vakit geçirmek için izlenebilecek sürükleyici ve keyifli bir film. Ancak çok fazla irdelenmemesi önerilir -mantık hataları vs. düşündükçe filmden alacağınız zevk azabilir. Bazı karakterleri kendinize gerçekten çok yakın hissedebilirsiniz. Şahsen sırf Pedro Alonso’nun oyunculuğu için bile bu dizi izlenirdi -ki ikinci sezonu bir onun için bir de dizinin sonunu merak ettiğim için izledim. Bana kalırsa dizi güzel bir biçimde sona erdi, 3. sezon sırf dizi tutuldu daha fazla para kazanırız bu diziden mantığıyla çekiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an sondan bir önceki bölümü izlerken ara verdim. İyi ama abartıldığı kadar değil. 2 saatlik filmde anlatılacak şeyi 20 bölümde anlatmışlar. Gereksiz ara sahneler, türk dizilerindeki kadar olmasa da uzun bakışmalar vs çok var. Sık sık 10sn ileri düğmesine bastım pek birşey kaybettiğimi düşünmüyorum.

Gereksiz zorlama, tesadüfler ve mantıksızlıklar da çok. Mesela tüneli niye çeliğin ve betonun yoğun olduğu kasanın içinden kazıyorlar onu da anlamadım.

Bir de şu an izlediğim bölümde olduğu için aklıma bu geldi. Pazarlık etmeyi de bilmiyorlar. Moskova vuruluyor. Doktor istiyorlar. Adamlar da bana ne la geberin diyor. Ya şimdi gönderirsiniz ya da rehinlerden birini vururum topuğundan öyle gönderirsiniz dese seve seve gönderecekler ama iyi la göndermezseniz göndermeyin diyip kapatıyor. Vurmak istemiyorsan da doktor gelince rehineyi vurmadık diyebilirlerdi

10/7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 24 Temmuz 2018; 4:52:2 >
  • ilk sezonu bitirdim niye bu kadar abartılmış bu dizi anlamadım. mantık hataları gırla. adamlar milyar euro kaçıracak içerde olan işler çocukça bu mu yani?

• diziyi bitirdim de son sahnede müfettiş,profesörün orada olacağını nereden biliyordu,belki adam başka bir ülkedeydi.

• beyler müfettis rachelin yardimcisi profun yerini nerden biliyodu. Oraya hic gitmediki.

Kasigi aldigi yer baskaydi. Kasigi aldigi yerde rachelin kendiside gitti. Hatta sevgi felan yaptilar orda

• Berlin adamın dibisin sen dibi...

• 2. defa izleyince farkettim. bu nairobinin bıyığı ve koltuk altı kılı var ya

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix
    La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix

fotoğrafta pek belli olmuyor. 1.sezon 12.bölüm 35:00 andan itibaren izleyin
  • Dizinin resmi sponsoru Estrella Galicia Migroslarda falan bulunabiliyor mu, bir denemek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 2 Ağustos 2018; 21:53:26 >
  • 3.sezon gelecekse çöp olacak demektir bu. Zaten bana kalırsa 2.sezon bile oldukça zorlamaydı. Tamamen şans üzerine olan şeyleri bize plan diye yutturdular.

Oyuncular da vasatın biraz üzeri bence. Bizim oyunculardan daha iyi olsalar da yeterli değil. Tokyo karakterini sırf kameralara poz vermesi için koymuşlar. Sürekli Harlen Quinn gibi haraket ediyordu.

• zibidi gonzales kullanıcısına yanıt

Fotoğraf albümünün arkasında koordinat vardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.