Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya bu Moskova pisi pisine ölmedi mi ya? Doktor göndermediğiniz her saat bir rehineyi infaz edip cesedini kameralar görecek şekilde pencereden atacağım falan desenize.

- Doktor istiyoruz
    + Kusura bakmayın veremeyiz
    - Tamamdır

Bu ne lan?
  • Bu dizide hatalar olduğunu bariz görenlerdenim yalnız dün arkadaşla tartışıyoruz. Dedim ki dizide hatalar var ama ben karakterler ve atmosfer için izliyorum yoksa hikaye çok da önemli değil kısa zaten arkadaş sanki adamın anasına sövdük gibi başladı diziyi kötülemeye 1 saat benle bunun kavgasını verdi.

Çevrenizde fanboy bulundurmayın
  • bitti sonunda

berlin
  • Dizi guzel diziydi 3. sezonu heyecanla bekliyorum ama fazla abartiliyor bazi arkadaslar en iyi dizi oldugunu iddaa ediyor veya cok zekice yazilmis bir senaryo filan diyorlar ama ne yazikki degil. Bircok mantik hatasi veya absurd tesadufler var en basiti profesorle polis hatunun(adini unuttum simdi) sans eseri karsilasip asik olup bir haftada asiri guvenini kazanmasi filan falan ama iyi dizi izlenir zaman kaybi filan degil. Bu arada Berlin reisin degerini bilmediler ozellikle o gerizekali tokyoya acayip sinir oldum cidden cok aptalliklar yapti geberir ins.
  • 2dk önce bitirdim diziyi.

berlin niye öldü lan :(

keşke yaşasaydı ve 3.sezondayda olsaydı.

ama tamda ona yakışan bir bölüm oldu..

berlinin askerleriyizz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk 1 -- 11 Haziran 2018; 3:57:58 >
  • Güzeldi çok hızlı bitirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok ciddi derecede inada bağlayıp izlemek istemediğim diziydi. Sıkıntıdan ölüyordum açayım izleyim dedim 3 günde bitirdim. ciddi söylüyorum hiç beğenmedim aşırı derecede sıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.
    Berlin reisin çoğu sahnesi iyidir ama en güzeli bence finalde "ben cinsiyetçi bir insanım" sahnesidir. Finali izlediğinde bana hak verirsin fazlası spoiler olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Francis J. Underwood

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Yok yok olmaz :) Tam olarak böyle de değil ama fnale geldiğinde seni güldürecek tek sahne bence bu olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 18 Haziran 2018; 0:19:2 >
  • Bittiğine göre konuya tecavüzünüzde bitmiştir umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inside man filminin dizi versiyonu, esaretin bedeli ile ne alakası var dizinin
  • ilk sezon 5.bölümündeyim,güzel diziymiş
  • İnside Man filmini izleyeli 1 ay falan oldu. 2-3 gün içinde bitirdim diziyi. Bayağı esinlenilmiş :)

Çok iyiydi bence. Profösor ve Berlin bile izlemem için yeterli. Cidden iyiydi de 3. sezon ne olacak merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sezonu bir çırpıda izleyip bitirdim. Fena dizi olmasa da abartıldığı kadar iyi değil açıkçası.

Dizide aksiyon hiç bitmiyor. Haliyle izleme isteğiniz de son bulmuyor. Hemen bitiriyorsunuz. Film gibi olmuş. Senaryoyu sakız gibi uzatmak yerine hikayeyi iki sezonda bitirmişler. Bu bakımdan güzel olmuş.

Bazı karakterler tam oturtulmamış, ya da bize tam anlatılamadı diyelim. Dizinin hemen iki sezonda bitirilmesi sonucu oluşan bir durum olabilir. En azından biraz daha karakter derinlikleri katılabilirdi. En basitinden Nairobi'nin 'çocuğumu alacağım' diye bu işe girip aylarca sırf bunun için çalışıp sonra Tokyo 'çocuk seni hatırlamaz bile' deyince kafasına dank etmesi ya da müfettişin finalde profesörün elini ısırıp sonra profesör ona merkez bankaları hakkında nutuk çekince müfettişin bir anda 'tamam ben de senin yanındayım artık' demesi gibi basitlikler çoktu. Karakterlerin motivasyonunun çok basit olduğunu düşünmeme sebep oldu bu yüzden. Birkaç örnek yeter bu konu hakkında.

Aşk, aşk, aşk. 12 saatte millet nasıl birbirine aşık oluyor anlamadım gitti. Bir değil, iki değil! Olur olmadık yerlere aşkı sokmasalar olmayacak.

Bol bol işin içine şans faktörünün girmiş olması da cabası. Senaryoda böyle saçmalıklar da çoktu ve sinir bozucu seviyeye gelmişti.

Sonuç olarak bir dizi sonuçta. İzlerken eğlendim ama çok anlam yükleyebileceğim bir dizi olmadı. 7/10 verirdim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 24 Haziran 2018; 11:30:4 >
  • aotat kullanıcısına yanıt
    uyumlu altyazıyı bulabildiniz mi? bende zamundadan indirdim. 1x2 bölümün uyumlu altyazısını bulamadım.
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Bulmuştum da şu an nereden bulduğumu hatırlamıyorum, çok zaman geçti :(
  • Yeni sezon ile ilgili bir gelişme ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgi var mıdır?
  • Adamların elbiseleri neden kırmızı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Sezon için istanbul isminde bir karakter girecek deniliyor. O da nesrin cavadzade.

Dört gözle bekliyoruz bakalım..
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.