Şimdi Ara

La Casa De Papel (2017 - 2021) | Netflix (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.315
Cevap
35
Favori
93.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TV'de yayınlanan versiyonunda tek sezonda soygunu bitiriyorlar. Netflix bunu 1. ve 2. olmak üzere 2 sezona bölup yayınladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patatessiz patso -- 11 Mayıs 2018; 17:35:56 >
  • televizyonda bir sezonda bitiyorsa ikinci sezonu nereden çıkarttin

netflixden bahsediyorsan dedim ilk sezonda soygun bitmiyor diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheers darlin

televizyonda bir sezonda bitiyorsa ikinci sezonu nereden çıkarttin

netflixden bahsediyorsan dedim ilk sezonda soygun bitmiyor diye
    Yeni sezon çıkacak söylentileri vardı başlığı görünce kafam karıştı.
  • netflix 3.sezonu çıkartacak konusu belli değil

• Diziyi az önce bitirdim. Bir çok hata vardı ama yine de keyif verdi. En sevdiğim karakter Profesör oldu. En nefret ettiğimde Tokyo. House of Cards benim için top tier bir dizidir. Onun bir tık altıydı diyebilirim. Avrupa sinemasını ve dizilerini beğenmesem de çok iyi iş çıkarmışlar.

Berlin'in ölüm sahnesinde gözlerim doldu. Profesörün abisi çıkması da duyguyu artırdı. 3. sezonda tahminimce herkesin yeni hayatını gösteren bölümler ardından yeni bir soygun bekliyorum. Karakterler değişebilir. 3. sezon çıkmasa da olurdu. Tadında kalsın.

• Berlin in profosörün abisi olduğu nerde belli oldu kaçırdım galiba
  • MARCO kullanıcısına yanıt

2. sezon finalinde dikkat ettiyseniz Berlin, Profesörle konuşurken görüşürüz küçük kardeşim tarzı bir şey söylüyor. Zaten bu zamana kadar aralarında bir yakınlık olduğu belliydi.

Profesor, Berlin'in yönetmesini istedi.
    Berlin, Profesörün adını biliyordu.
    Ciao Bella sahnesinde beraberlerdi
    Hatırlarsanız Profesör, babam ölecek oğlu için çaldı demişti. Berlin'in de ölümcül hastalığı olduğunu biliyoruz.

• Hatırladım son sahnede görüşürüz kardeşim demişti bende onu normal laf gibi anladım o anda vay bee aralarında bir yakınlık olduğu belliydi evet ama ben hiç düşünmemiştim.
  • Su an tv de Icerdeki Adam diye bir film var , bu dizi ordan esinlenilmis hatta esinlenmek hafif kalir cogu sey ayni :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

ŞAHSİ GÖRÜŞÜM fazlasıyla abartıldığını düşündüğüm dizi 2.sezon 3.bölümdeyim.Normalde hiç umurumda olmaz mantık hatalı ama bu dizide çok göze batıyor.

*Hadi diyelim ülkenin darphanesine daldın 80 civarı rehineyi de ele geçirdin.İçlerinde polis ve güvenlikçilerde var.Ulan kıyıda darphane içinde pasif/kapalı sistem iletişim aracıda mı yok dışarıyla iletişim kurabilecek ? el oğlu santral kurmuş ne ayak ? Makas ,tornavida envai çeşit hırdavat mamaülünü klozet kapağında bulabiliyorsun ama :)

*Profesörün robot resmini çizen adam bir telefonla çark ediyor tamamlanmış resmi bozuyor,Peki hertürlü yapay zeka fışkıran programımız hakkında birkaç küçük sorum:
    a)Yüz tanımlama (adına ne deniyorsa) programımız Microsoft Office kadar olamayıp "Geçmişi göster" diyemiyor mu?

b)yanda yardımcı olan polis eleman programın başına gelip"hele ben gördüm zaten şurdan bir çizim tekrardan demiyor mu?"

c) prof ile aşna-fişne sorumlu hatun elemanımız ülkenin en önemli soygun olayında "dur şu robot resim çizilirken sandalyede oturmak yerine şuna bir bakınayım "neden demiyor

d) hadi herşeyi geçtim görgü tanığını sıkıştırıp "hayırdır birader sana telefon geldi ne ayak? ne diye kaçtın ? yakınların ile tehdit ettiyse yığalım polis , cebine koyalım 3-5 bin avro öt bakalım robot resmini diyebilecek zeka kırıntısı kimse de yok mu ?

*Herifler plastik patlayıcı kapıyı iyi bir yöntemle havaya uçurmuş kapı yok , ulan çatıdaki keskin nişancılar ne ayak? rehine veya değil m16'ları döşeyen üstüne üstülük browling(adı buydu sanırım)
    kalibreli silahı takır takır boşaltırken ,sizde aynı şiddetle karşılık verip önden arkadan dalınsanıza..(yemişim büyük elçinin kızını kar-zarar hesabı devreye girer burda)

*Hadi hazırlıksız yakalandılar lan sis atmak nedir? sinir gazını at yansın gözleri.(çatışma anında kimsenin maskesi yoktu)

*Havalandırmayı biliyorsun. Aynı anda galon galon boşalt kokusuz uyku gazını ne olduğunu anlamadan hepsi bayılsın

*Makinalar takır takır çalışıyor, şebeke yada elekto harp bomba bir şekilde KESİN ULAN ŞU ELEKTİRİĞİ ARTIK!"

*DeepWeep ile babalar bitcoin basıp silah alıyor.Lan onlar gümrükten nasıl geçiyor? hadi ispanya içinde diyelim kimsenin mi dikkatini çekmiyor.Para basıldıktan sonra" banyo " denilen işlem es geçiliyor ?

Evet güzle konusu itibariyle izletiyor ama çok fazla mantıksızlık ve hata barındırıyor izlediğim kadarıyla.
    Yinede böyle yapımlar görmek güzel bakalım sonu nereye bağlanacak.

Hocam sizin yerinizde olmak istemezdim.Emin olun bu söylediklerinizi yapımcılar da biliyor ama böyle dizi izlenimler izlemenizde sürekli hata bulacağım diye hiç zevk alamazsınız.Bence bu kadar kalmadan olduğu gibi izlemek lazım tabi siz bilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gayet güzel bir diziydi aktı gitti mantık hataları vardı dizide evet ama izlemesi keyifli olunca bunlar görmezden gelinebilir bence.

Konu bitti aslında netflix’in üçüncü sezonu zorlama olacak gibi umarım yanılırım.

• Kalan 6 bölümü de sahuru beklerken bitirdim. Berlin'in ölümü haricinde etkileyici bir tarafı yoktu. Bir Narcos kadar etki bıraktığı söylenemez.
  • Devam etcek mi takio eden var mı gündemi? İstanbul diye karakter gelcek diyolar TR'de çok izleniyor diye troll mü bilgilendirin

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Devam etcek mi takio eden var mı gündemi? İstanbul diye karakter gelcek diyolar TR'de çok izleniyor diye troll mü bilgilendirin
    3.sezon 2019 da gelecek hocam doğrudur. İstanbul karakteri gelecek dendi ama henüz netleşmiş bir şey yok sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

Devam etcek mi takio eden var mı gündemi? İstanbul diye karakter gelcek diyolar TR'de çok izleniyor diye troll mü bilgilendirin
    yeni sezon gelene kadar yayınlanmayan birkaç bölüm daha gelecek dediler ama o da ne derece doğru göreceğiz
  • Yeni izliyorum 12. bölümdeyim sonunda aksiyonun dibine vurdular bakalım Sezon finali nasılmış

En sevdiğim karakter Profesör oldu tam beni yansıtıyor adam
    Nefret ettiğim karakter Tokyo
  • Bu diziyi heralde 3-4 ayda bitiren hiç görmedim. Bilmiyorum bu forumda var mı ama genel olarak bir hafta sonunda iş bitiyor. :)

Mantık hatası isterse binlerce olsun dizi müthiş sürükleyici, akıcı ve heyecanlı. Bir sonraki bölüm gelsin diye bekliyoruz. Ayrıca neden insanalr sürekli birşeyler aramak isterler ki? Keyfini çıkarmak, diziye dalmak yerine konuyu çözmeye çalışırsanız zaten her programda bulursunuz.

Bir de ilk sezon iyiydi 2. sezon baydı, 3. sezon berbat olur diyenler var komik ya.
    Topu topu 19 bölüm ya dizi, bir çok meşhur dizinin 1 sezonu bile değil. Amma abartmaya meraklısınız ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elensar77 -- 28 Mayıs 2018; 12:16:38 >
  • diziyi şimdi bitirdim 4 bölüm birden izledim, her dizide mantık hatası olur çok aşırı saçmalamadığı sürece izlenir bu dizide de göze batan hatalar var ama en azından koca banka kasasını 2 arabaya bağlayıp fizik kurallarını hiçe sayarak tüm şehrin polislerini atlatmıyorlar, 3. sezon gelirse farklı karakterler olması lazım yoksa zorlama bir yapım ortaya çıkar.

Arturo karakterine çok sövdüm ben olsam sıkardım kafasına

dikkat etim İspanyolca küfürler aynı bizim küfürler gibi ağıza oturuyor, İngilizce'de öyle değil mesela

benzer tarz dizi önerisi yazabilirsiniz, prison break benzermiş bakalım o nasıl.
  • bugün diziyi bitirmiş bulunuyorum.Dizide ki mantık hataları benimde gözüme çarpmadı değil.Dizinin senaryosu gene güzel işledi fakat son bölümde diğerlerine ne oldu hiç değinmedi sonunu biraz daha güzel bitirebilirlerdi. 3. sezon çekilecek deniyor nerden nasıl devam edilecek düşünmüyor değilim.Umarım güzel başlangıç yapabilirler.
    Tokyo nedense bana çok çekici geldi bilmiyorum neden :D
    berlin ve profesörün oyunculukları da gayet etkileyiciydi.
    Ve son olarak denverin gülüşünü buraya bırakıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross1963 -- 1 Haziran 2018; 0:55:40 >
  • Cross1963 kullanıcısına yanıt
    Denver in gülüş efsane ya :))))

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.