Şimdi Ara

La Brezza Suite & Hotel Bodrum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bodruma tatile gelmeyi düşünenlere kendi çalıştığım otelin tanıtımını eklemek istedim.

http://www.labrezza.com.tr/ Bodrum'un akyarlar köyünde bulunan bir Butik Otel , La Brezza Suite & Hotel

Bodrum yarım adasının en güzel plajlarından olan karaincir ve akyarlar koylarına çok yakın mesafede (400m) istediğiniz an size golf arabaları ile shuttle servisi yapılıyor.

Butik Otel olması dolayısı ile otelin 32 özel odası bulunmakta. Her oda farklı konseptte tasarlanmış durumda. Geniş aileler ve rahatına düşkünler için ise Suite odalar bulunmakta. Suite odaların hepsi deniz manzaralı balkona sahip olup daha geniş ve rahatınız için aynı diğer odalar gibi herşey düşünülmüştür.

Tüm odaların klimalı olması yanında astım hastaları ve klimadan rahatsız olanlar için odalarda tavan vantilatörü bulunmakta.

Akyarlar ve Karaincir sahillerinden resimler

Otelin konumu bilgileri ve otelin diğer fotografları için özel mesaj gönderiniz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: .PanxeR.

Bodruma tatile gelmeyi düşünenlere kendi çalıştığım otelin tanıtımını eklemek istedim.

http://www.labrezza.com.tr/ Bodrum'un akyarlar köyünde bulunan bir Butik Otel , La Brezza Suite & Hotel

Bodrum yarım adasının en güzel plajlarından olan karaincir ve akyarlar koylarına çok yakın mesafede (400m) istediğiniz an size golf arabaları ile shuttle servisi yapılıyor.

Butik Otel olması dolayısı ile otelin 32 özel odası bulunmakta. Her oda farklı konseptte tasarlanmış durumda. Geniş aileler ve rahatına düşkünler için ise Suite odalar bulunmakta. Suite odaların hepsi deniz manzaralı balkona sahip olup daha geniş ve rahatınız için aynı diğer odalar gibi herşey düşünülmüştür.

Tüm odaların klimalı olması yanında astım hastaları ve klimadan rahatsız olanlar için odalarda tavan vantilatörü bulunmakta.

Akyarlar ve Karaincir sahillerinden resimler

Otelin konumu bilgileri ve otelin diğer fotografları için özel mesaj gönderiniz.

otelde ne olarak çalışıyorsunuz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Reklam yapmak forum kurallarınca, yasak olmaktadır. Ben mesajınızı, kabul edilebilir olacak şekilde düzenliyorum.
  • Fiyatlardan hic bahsetmemissin! Yabanciya bedava bize 10 kati fiyatsa zaten hic isim olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba otelde resepsiyonist olarak çalışmaktayım.

şuandaki fiyatları görüntülemek için

https://www.reseliva.com/hotel/La-Brezza-Suite-Hotel/reservation.php

linkerini gözden geçirebilirsiniz.

Fiyatlar yabancıya da yerliyede aynıdır orta ölçekli butik bir oteliz. sizin o dediklerinizi yurt dışı ile çalışan büyük oteller yapmaktadır. yabancı tur şirketleri örnek almanya vs. 1 sezonluk odaları birden satın aldıgı için yabancılara çok ucuza vermektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .PanxeR. -- 26 Ekim 2013; 14:37:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.