Şimdi Ara

la 660s,la 860v tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki model arasında 700 lira gibi bir fark var.Sizce görüntü kalitesi,medya oynatıcı vs. Özellik bakımından bu paraya değer mı?iki model arasındaki farklar nelerdir?47la660s zaten bizim bütcenin üste yakın noktaları bütceyi zorlayıp 47la860v almaya gerek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İki modeli kullanan var mı? aradaki farklar nelerdir?yok mu yardım edecek olan?

• Ozellik farklari konusunda pek bilgim yok ancak 860 bildigim kadariyla IPS inplaneswitching panel kullaniyor.Fiyat farki ancak boyle bir fark icin verilir zaten. Bu panel renk dogrulugu ve 3d basarisi icin oldukca iyi dereceler alirken siyah seviyesi ve izleme acilari konularinda zayif not aliyor.Uzun sure kullanmayi planliyorsaniz 700 tl fazla vermeye deger bence....

• Arştırırken şöyle bişey gördüm.la660s led iken la860v led plus bunların farkı nedir?görüntü kalitesine çok etki eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbald -- 14 Aralık 2013; 17:31:57 >
  • Ekran uzerindeki siyak alanlari beliginlestirmek icin kenarda bulunan ledleri kisip acan yazilim....

• HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Hocam peki sizin tavsiye edebileceğiniz 2500 max 3000 civarı 47 inç tv var mı?f/p oranı iyi olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbald -- 14 Aralık 2013; 17:56:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbald

Hocam peki sizin tavsiye edebileceğiniz 2500 max 3000 civarı 47 inç tv var mı?f/p oranı iyi olan

3000 TL vereceksen kesinlikle biraz bekle 46" 46F8000 al
    http://www.akakce.com/televizyon-led/en-ucuz-samsung-ue-46f8000-fiyati,1071953.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 14 Aralık 2013; 18:27:53 >
  • mbald M kullanıcısına yanıt
    Philips 47pfl7008 daha iyi secim olabilir. Ancsk farklar oldukca az ikisiji de izleyip karar ferin derim. Sony 805 de alternatif olmalidir...

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Philips 47pfl7008 daha iyi secim olabilir. Ancsk farklar oldukca az ikisiji de izleyip karar ferin derim. Sony 805 de alternatif olmalidir...

Kesinlikle kötü seçim olur F8000 serisi varken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 14 Aralık 2013; 18:53:47 >
  • Uzun kullanımda oyunda yormaması için pasif 3d li bir model bakıyorum.bunun için samsung düşünmüyorum.sony f/p oranı düşük geliyo bana.lg ninse philipse göre smart özellikleri çok daha iyi kafamı kurcalayan konu sd yayın kalitesi lg nin sd görüntü kalitesi kötü diye duydum.2d-3d oyun,sd görüntü kalitesi ön planda tutularak daha sonra smart,media,1080p kalite gibi özellikleri düşünüldüğünde hangisini almak mantıklı olur sizce.lg nin sd görüntü kalitesi çok göze batar mı?(660s ve onun fiyat segmentini baz alırsak)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbald -- 14 Aralık 2013; 19:07:54 >
  • Sd kalitesi hepsinde kotu...ne kadar uzaktan izlersen o kadar iyi. Samsung lcdler d serisinden sonra giderek kotulesmeye basladi bence stabil bir goruntu goremiyorum sanki suya bakiyormussun gibi...bu fikir benim tartisilabilir tabiki...

• açılmış diğer bir konuda olduğu gibi burda da yenerbalcı yine samsung tavsiyesinde bulunmuş
    bende tv alıcam ve daha karar veremedim ama alıcağım tv nin samsung olmayacağı kesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.