Şimdi Ara

L2DayDream

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 14
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • KvaLyE (14 mesaj) MORFEUS (7 mesaj) BlooDsS (5 mesaj) 2_Ran (3 mesaj) ArchEnemy (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    60 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    sitemiz Yakında Açılcak ..... Serverimiz 1 hafta içinde Açılcak inş... Butun Herkezi Bekleriz 45x civari olcak ve c4 olcak.... yaklaşık bi 2000 -5000 arasi online kaldırabilecek bi makinemiz var.... Yanlız Turk serveri değil Kendisii Butun dunyaya acık bi server....

Hero System olcak / Extreme BEnzer bi şekilde / 2 saat buff olcak / c4 full maplar olcak / servera ilk 2-3 ay aio npc buffer koymayı dusunuyoruz.... ondan sonra Playerlar kendileri için Buffer kasıcaklar /3.rd classlar / felan filan işte Açılınca Goruceksiniz zaten

|
    |
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    insaalah dedigin gibi 1 hafta icinde acilir cunku 1 ayi da gecti biz dh ailesi olarak bi turk serveri bekliyoruz yaklasik 7-8 kisi 1-1.5 aydir serveri actık aciyoruz die topic aciyo ama sadece topic te kaliyolar biz hala bekliyoruz
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: BlooDsS

insaalah dedigin gibi 1 hafta icinde acilir cunku 1 ayi da gecti biz dh ailesi olarak bi turk serveri bekliyoruz yaklasik 7-8 kisi 1-1.5 aydir serveri actık aciyoruz die topic aciyo ama sadece topic te kaliyolar biz hala bekliyoruz
    Artık saglam bi turk server olsada oynasak ytaa
    |
    |
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 2_Ran

Artık saglam bi turk server olsada oynasak ytaa

Alıntıları Göster
    hevesle bekliyorum o gunleri turan
    |
    |
  • Yarbay
    2237 Mesaj
    quote:

hevesle bekliyorum o gunleri turan

Alıntıları Göster
    bence actiktan sonra duyurmak daha mantıklı....................
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Tsuntsunemori

bence actiktan sonra duyurmak daha mantıklı....................

Alıntıları Göster
    eray kardesım evet haklısı valla ole olsa daha iyi yoksa acmayınca bıraz kotu oluıyor ve lineage turkey konusunu ben acmadm arkadasım benım acc ile acmıs yanlıskla :)
    |
    |
  • Yarbay
    2237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 2_Ran

eray kardesım evet haklısı valla ole olsa daha iyi yoksa acmayınca bıraz kotu oluıyor ve lineage turkey konusunu ben acmadm arkadasım benım acc ile acmıs yanlıskla :)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: 2_Ran

ama sonucta o serverda gorebileceğimiz bi sayfa elle tutulan bişey var di mi

burda ne site ne server sadece açıcaz ben ona karşıyım
    |
    |

• Yüzbaşı
    289 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tsuntsunemori

quote:

Orjinalden alıntı: 2_Ran

ama sonucta o serverda gorebileceğimiz bi sayfa elle tutulan bişey var di mi

burda ne site ne server sadece açıcaz ben ona karşıyım

Alıntıları Göster
    Site olayi kolay ya tek sorun Site olsa keske :) ßir Shop ayarlamak ne kadar suruyo biliomusunuz :P bir drop ayari yapmak ne kadar suruyo biliomusunuz 22232 tane drop item var oyunda..
    |
    |

• Çavuş
    60 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ghostsith

Site olayi kolay ya tek sorun Site olsa keske :) ßir Shop ayarlamak ne kadar suruyo biliomusunuz :P bir drop ayari yapmak ne kadar suruyo biliomusunuz 22232 tane drop item var oyunda..

Alıntıları Göster
    Arkadaslar Yapmayın Ben bişi biliyorum oyle dedim Tek sorun Şu anda Sadece Sitemiz Yok siteyi yaptıktan sonra 1 hafta en fazla siteyide yarın oburgun hazırlıcaz o yuzden sorun yapmayın ....
    |
    |
  • Yarbay
    3441 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KvaLyE

Arkadaslar Yapmayın Ben bişi biliyorum oyle dedim Tek sorun Şu anda Sadece Sitemiz Yok siteyi yaptıktan sonra 1 hafta en fazla siteyide yarın oburgun hazırlıcaz o yuzden sorun yapmayın ....

Alıntıları Göster
    25sinde acilmasin ben size gösterim
    Bİz site istemiyoruz acc alim olsun yeter sonrada hazirlarsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 18 Kasım 2006; 13:38:57 >
    |
    |
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

her şeyi tamamlamak istiyoruz lutfen sabır en fazla 2 hafta arkadaslar garanti veriyorum
    |
    |

• Yarbay
    3441 Mesaj
    quote:

quote:

her şeyi tamamlamak istiyoruz lutfen sabır en fazla 2 hafta arkadaslar garanti veriyorum

Alıntıları Göster
    ehehehh ölme eşegim ölme kac ay oldu bekliyoruz l2 hastada olmusuk acip nfs carbon bile oynamak istemiyor canim lagsiz 1 c5 bulabilsem ahh
    |
    |

• Çavuş
    60 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

ehehehh ölme eşegim ölme kac ay oldu bekliyoruz l2 hastada olmusuk acip nfs carbon bile oynamak istemiyor canim lagsiz 1 c5 bulabilsem ahh

Alıntıları Göster
    quote:

ben daha yeni soyledim arkadasım sen onu git lineageonlineworld sitesini kuranlara soyle ;)
    |
    |

• Yarbay
    3441 Mesaj
    quote:

quote:

ben daha yeni soyledim arkadasım sen onu git lineageonlineworld sitesini kuranlara soyle ;)

Alıntıları Göster
    Kardes haklisinda bu topicte valla ben kariştirdim kim ne aciyor neyi aciyor kim kim ile birlikte calisiyor
    |
    |

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

quote:

Alıntıları Göster
    klavye biraz once 2 hafta en gec dedin topic actigin msj da da 1 hafta ne celiski simdi bu

morfeus kanka be de carbon oynamak istemiyorum l2 yok die hos l2 varken de var die oynamiyodum
    |
    |

• Yüzbaşı
    279 Mesaj
    quote:

klavye biraz once 2 hafta en gec dedin topic actigin msj da da 1 hafta ne celiski simdi bu

morfeus kanka be de carbon oynamak istemiyorum l2 yok die hos l2 varken de var die oynamiyodum

Alıntıları Göster
    arkadaslar acık turk sunucusu var zaten c4 offıcal dosyaları ıle

adresıhttp://www.mix.gen.tr

detaylar web sıtesınde hesabınızı acıp gırıs yapabılırsınzı su an
    |
    |

• Çavuş
    60 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Kardes haklisinda bu topicte valla ben kariştirdim kim ne aciyor neyi aciyor kim kim ile birlikte calisiyor

Alıntıları Göster
    ben c4 serveri aciorum bu kadar ama neyse konusmıcam buyuk laf konusmak sakıncalı en iyisi bekleyip gormek
    |
    |
  • Yüzbaşı
    866 Mesaj
    quote:

ben c4 serveri aciorum bu kadar ama neyse konusmıcam buyuk laf konusmak sakıncalı en iyisi bekleyip gormek

Alıntıları Göster
    C4 Çekilmez artık bundan sonra ne diyeyim oyundan öyle bir soğudumki bu serverların kapamansından dolayı . Neredeyse ağlıyacam ya o kadar olur. Bende bir C5 server bakınıyorum. Valla oyunda o kadar güzel anımları olduki sizlerler birlikte. Ancak o kadar olur. Alıcam elime bir çekic yapıcam uclarına bir şekil birde verece ona +26 mercekli bir ışık al sana balt hammer .

Oyunda en son balıkçılık yapıyordum. Büyük ihtimalle benim orcum deniz kenarında yada denizde ölü şu anda boğularak öldüm büyük ihtimalle. extremedekiler helvamı yapıp yesinler o zaman.
    |
    |

• Yüzbaşı
    881 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cosmodream

C4 Çekilmez artık bundan sonra ne diyeyim oyundan öyle bir soğudumki bu serverların kapamansından dolayı . Neredeyse ağlıyacam ya o kadar olur. Bende bir C5 server bakınıyorum. Valla oyunda o kadar güzel anımları olduki sizlerler birlikte. Ancak o kadar olur. Alıcam elime bir çekic yapıcam uclarına bir şekil birde verece ona +26 mercekli bir ışık al sana balt hammer .

Oyunda en son balıkçılık yapıyordum. Büyük ihtimalle benim orcum deniz kenarında yada denizde ölü şu anda boğularak öldüm büyük ihtimalle. extremedekiler helvamı yapıp yesinler o zaman.

Alıntıları Göster
    sorma yaa ben butun arkadaslari giran harbor a toplamistim ne gusel sanki giran harbor deil galata koprusuydu orasi neyse ben hem c4 hem c5 oynuyorum hepsi duruyo x5 i indiyom simdi kim bilir ne zmn iner neyse ben ps oynayacam size ii gunler arasira bakarim buraya
    |
    |

• Yüzbaşı
    737 Mesaj
    quote:

sorma yaa ben butun arkadaslari giran harbor a toplamistim ne gusel sanki giran harbor deil galata koprusuydu orasi neyse ben hem c4 hem c5 oynuyorum hepsi duruyo x5 i indiyom simdi kim bilir ne zmn iner neyse ben ps oynayacam size ii gunler arasira bakarim buraya

Alıntıları Göster
    yaaaa biz topici önceden açtık başımıza gelenleri görün. Hep benim başıma gelir zaten
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.