Şimdi Ara

L2 Most Wanted Just Wait and See

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm Arkadaslar Yakında Turklerin L2 Serveri Acilacak. Yanılmazsam 3 hafta sonra Tam Anlamiyla Acilabilir. Yalnız bu server Dunya capinda sadece türkler degil herkez giricek. Ama oyunun Gmleri Turk Oldugundan Turkler en iyi sekilde yararlanabilirir. Full C4 Gm arkadaslarda cok ii calisiyor.

Acikcasi Ben bu serveri cok sabirsizlikla bekliyorum. Cok ii bir server olacaginada eminim. Server yeni acilacagindan suan kimse bilmiyo ama servera millet geldikce cok zevkli olacagina inaniyorum.

www.mw-l2.com dan System dosyasını indirip. C4 bi serverin icine atip oynayabilrisiniz. Yalnız Site 1 kac hafta sonra acilacaktir. Registerdan da oyundaki Accountunuz alabilirsiniz.

• hayırlı olsun bu bu aralar açılacak olan 3. server

inşallah omru uzun getirisi fazla olur
  • most wanted most wanted allah allah isim tanıdık geliyor...
  • NeeD FoR SpeeD den tanıdık geliyo olmasın sakın :) Şaka maka 3 server geliyo hadi hayırlısı....
  • ben birine razıyım
  • quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

ben birine razıyım

aynen, yeterki artık kendi serverımızda oynayalım ve işin garantisi olsun..... İlk hangisi açılırsa parsayı toplar :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: keshberfo

quote:

Orjinalden alıntı: necrovirus

ben birine razıyım

aynen, yeterki artık kendi serverımızda oynayalım ve işin garantisi olsun..... İlk hangisi açılırsa parsayı toplar :)

eee devir rekabet devri...server sayısı arttıkça,kailte o kadar artar...

• Başlık çok komik NFS'^den mi çaldın!
  • başlık dedeiğin hem serverin da adi ve bence onemli olan ozellikler adı hic onemli diil
  • Komik derken eğlenceli diye dedim dalga geçmiyorum!...........
  • quote:

Orjinalden alıntı: Majere

Komik derken eğlenceli diye dedim dalga geçmiyorum!...........

ben sana yazmadımki sadece benim için adın onemli olmadığını soyledim açıklama yapmana gerek yoktu

• nie isim degistirdinizki newage daha guzel bir isimdi...
  • Most Wanted Bence Bu 3 Server İcinde En İyi Olan Server Olacak Full C4 Sorunsuz Bir Sekilde..Digerlerinde Java Acip Sonra C3 e Donusturme Falan Muhhabbeti Duymustum..L2 yi Bırakmama Ragmen Bu Serverin Forumunda Takilmayi Ve Oyuna Birkac Kere Girip Yardimci Olmayi Dusubuoyum..Yeterki Turklerin Serveri Yuksek Sewiyelere Gelsin Adimizi Duyurabilelim..Daha Once Zaten Bunu Tek Newage Yapabilmisti
  • Newagenin Gm lerini Taniomusun Peki :D Vote Ye Gelmisken Kıbrıstaki Uni.de Her Yerde Beles İnternet War IP leride Heryere Deisik Yani Leptop Olduktan Sonra 2 Adim Yururum Kablosuz İnternet Olan Yere Her Zaman Voteleyecem Zaten :D Gunde En Az 20 Oy Cıkar Benden Most Wanted e
  • Sen Mw de yetkili falanmisin Aciklama yaptigina gore Engin kim nerden tanion ?
  • Bende İzmitte Oturuyorum Neresinde Oturuosun Sen Belki Beni Tanirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: SharkBLaCk

Bende İzmitte Oturuyorum Neresinde Oturuosun Sen Belki Beni Tanirsin

Yuvamda Oturuyomda Sosyete 2 war yahya kaptan girisi. Orda TAkiliriZ.
  • Beni Tanirsin O Zaman Bende Belsadaki Sosyetedenim
  • loooooolll
  • TAniyamadim beni McFLy diye tanirsan tanirsin .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMc -- 9 Ekim 2006; 16:40:10 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.