Şimdi Ara

L2 Innova CP için 95+ healer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

L2 Innova Core serverda aksamları online olabilecek ve mümkünse box char girme imkanı olan, CP de son eksik olarak aero healer 95+ aramaktayız. İlgilenenler
    buradan mesaj atarsa iyi olur. Ayrıca 96+ tyrr warrior ya da wynn summoner ile katılmak isteyen olursa değerlendirilebilir. Konu altına da saçma ve alakasız mesajlar atmayalım lütfen. Özel mesaj atmayın.
    Yedek healer, iss ve DD oynayan oyuncularımız da var ancak çekirdek kadro aşağıdaki üyelerden oluşacak. Oyun içinden mail de atabilirsiniz.

CP üyeleri;

. Craix (sigel knight) 96 lvl
    . Redshaman (feoh wizard) 97 lvl
    . Melih (yul archer) 96 lvl
    . Yunuen (iss enchanter) 97 lvl
    . Efrasiyab (othell roque) 98 lvl

• Oha lvl 100mi pldu :)
    Bide partyler nasil ne kesiyorsunuz hepsi turkmu takildiniz kisilerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi1ReD

Oha lvl 100mi pldu :)
    Bide partyler nasil ne kesiyorsunuz hepsi turkmu takildiniz kisilerin.

lv100 henüz gelmedi . 2 update sonra lv100 gelicek. hatta main class / dual class / subclass1/subclass2 :: lv100/100/99/99 şeklinde olucak. şu anki client ta lv99/99/80/80 lvl lerina kadar char larını kasabiliyorsun.
  • Konu kapanmıştır
  • oyuna iyice tecavüz etmişler sonunda, yazık oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarpuzTüccarı

oyuna iyice tecavüz etmişler sonunda, yazık oldu...

O sizin dusunceniz valla cayir cayir oynuyoruz oynuyor millet.
  • Lys btmek uzere kendkmi odama kapatcam:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Gürol nasılsın oynuyor musun hala?
    Özel mesajıda kapatmışsın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: oTToTTo

quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Gürol nasılsın oynuyor musun hala?
    Özel mesajıda kapatmışsın :)

İyiyim vallahi allaha sukur kotu durum yok calisiyorum isten firsat buldukca girip oynuyorum Seni sormali mustafa :D
  • Coreye dün girdimde iyice boşalmış üzüldüm bütün farm alanlarını gezdim party listi takip ettim adamlar abartısız 1 saat oktavise dd tank bulamadılar l2 böyle oynanmazki single farm oyunu gibi pvpyide saadece antharasda ayda bir siegede görülür herhalde malesef şu saatten sonra coreye başlıcak varsa vazgeçsin derim durum kötü polonya serveri coreden baya user çalmış yeniden ayrıca fearlessin dediği gibi yeni başlayanlar stone of destiny gibi birşeyden yararlanamıcaklar awaken sınıfları yoksa yine değişik bir combine yapamıcaklar standart karakterleri olucak diğerleride daha iyi configirasyonlar olucak dark elfin str si ile human veya tyrant warrior oynamak mesela acayip op buildler olucak eskilere hayırlı olsun yenilere geçmiş olsn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.