Şimdi Ara

L2 hell kinight Yardım!!!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 4spped

Arkadaşım Hell knight tank değildir hellknight reflecterdır heleki freya clientinde oynuyosan reflect bufflarını bass augumentta reflect yakala dyeleri +4str +4dex -con ver certification larıda Haste-Crtical-Immune-Resist Critical ver ki o resist critical passive olarak yediğin bütün criticleri %5 düşürür.Ben buna yakın bir build ile aylarca hero kaldım sora sıkılıp bıraktım tabi

reflect bufflari nelerdir
  • bufflar'ın anlamlarını biliyorsanız bu seçimi kendiniz yapmalısınız. çünkü bazı yerde vuruş, bazı yerde defans ön planda oluyor. size tavsiyem kendi bufflarınızı kendiniz seçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

bufflar'ın anlamlarını biliyorsanız bu seçimi kendiniz yapmalısınız. çünkü bazı yerde vuruş, bazı yerde defans ön planda oluyor. size tavsiyem kendi bufflarınızı kendiniz seçin.

http://forum.donanimhaber.com/m_29836915/tm.htm buffların anlamlarını burdan biliyorum ve gördüğüm kadarayla reflect buff yazan yok ondan sordum nelerdir öğrenmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandMaster

skillin INSANE CRUSHER.9k dedigime bakma 8500 civari yuvarladim

tomamca hakli,
    aggression u etkili kullanman sart ,ki,sen tank olarak ozellikle mass pvp lerde partindeki zayif adamlari ayakta tutabilmek icin (mage-dagger-archer gibi) rakibin ataklarini uzerine cekeceksin boylece onlar da dusmana rahatca dalabilsin.zaten tankin asli gorevi odur.

solo pvp de ise aggression yine 3 sekilde yararli:

1-rakibin panterine atagini engellemek,
    2-kendine heal basan rakiplerin (TOL lu elf tank ve paladin gibi) heallerini iyi bir ayarlama ile kendine alabilmek.
    adam kendine touch of life atacakken aggrolarsan,kendisi yerine seni healler ki hem seni keyiflendirir bu hem rakibin moralini bozar daha rahat kazanirsin
    3-uzaklasmaya veya baska birsey yapmaya calisirken aggro nun etkisiyle sapir sacma davranmasina neden olmak

ve son olarak aggression skilli ile ilgili birsey daha soyleyim

oynadigin serverda eger cok cok iyi tutuyorsa aggression skilli normalde(enchantsiz olarak) enchant yaparken power yerine rakibin defansini veya atagini azaltan secenegi kullan

Insane crusher ne zaman kullanıyor.her zaman kullanılmıoyor cunku

• seed of revenge is similar to other 83 tank skills (spirit of phoenix, eva's will, pain of shilen) in that once activated, incoming damage gives it a chance to level. once it reaches level 3 it allows you to use your skill, in your case insane crusher. insane crusher is pretty much a second tod, hell scream is 30% pdef/30% mdef debuff that also fears.

Türkçe meali ile, seed of revenge 3. seviyeye ulaştığı zaman insane crusher skillini kullanabiliyorsun. Yani pvpde önce seed of revenge kullanacaksın, şansın tutar da level 3 olursa, bu da aldığın damage ile bağlantılı, o zaman kullanıyorsun.

Reflect buffları ile ilgili, shield of revenge ve reflect damage senin reflect buffların, kendi kendine verdiklerin, NPC bufferda var mi yok mu bilmiyorum ama, warcryerlarda bulunan Chant of revenge ve SWS/SWM lerdeki Song of revenge, yakın mesafeden yapılan ve sadece fiziksel olan saldırıların belli bölümünü geri yansıtmayı sağlayan bufflar. Bu 4 buffi alırsan aldığın damagenin belli bir kısmını geri yansıtıyorsun. Ama uzak mesafeden yapılanlar ile skill vuruşları bunun dışında tutuluyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: TomAmca

seed of revenge is similar to other 83 tank skills (spirit of phoenix, eva's will, pain of shilen) in that once activated, incoming damage gives it a chance to level. once it reaches level 3 it allows you to use your skill, in your case insane crusher. insane crusher is pretty much a second tod, hell scream is 30% pdef/30% mdef debuff that also fears.

Türkçe meali ile, seed of revenge 3. seviyeye ulaştığı zaman insane crusher skillini kullanabiliyorsun. Yani pvpde önce seed of revenge kullanacaksın, şansın tutar da level 3 olursa, bu da aldığın damage ile bağlantılı, o zaman kullanıyorsun.

Reflect buffları ile ilgili, shield of revenge ve reflect damage senin reflect buffların, kendi kendine verdiklerin, NPC bufferda var mi yok mu bilmiyorum ama, warcryerlarda bulunan Chant of revenge ve SWS/SWM lerdeki Song of revenge, yakın mesafeden yapılan ve sadece fiziksel olan saldırıların belli bölümünü geri yansıtmayı sağlayan bufflar. Bu 4 buffi alırsan aldığın damagenin belli bir kısmını geri yansıtıyorsun. Ama uzak mesafeden yapılanlar ile skill vuruşları bunun dışında tutuluyor...

Verdiğin bilgiler için teşekkürler.Bişey sormak istiyorum Blessing of Queen critical veriyor,Gift of Queen p.atack veriyor hangisi daha iyidir daha yararlidir benim charım için

• Tank, critic rateleri düşük bir char, bence blessing al, ama her durum için ayrı ayrı bufflanmak gerekebilir, karşında dagger varsa o zaman accuracy'ni artıracak gift alman da yararlı olabilir. Kendini durumlara uydur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TomAmca -- 22 Temmuz 2011; 2:37:31 >
  • arkadaşlar benim merak ettiğim bişey daha var tamam mageleri normalde yeniyorum hatamın nerde olduğunu anladım bers m.defi cok düşürüyormuş ordan ama oly de mana çekiyolar onlara karşı napcam bi fikrnz war mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: scemb

arkadaşlar benim merak ettiğim bişey daha var tamam mageleri normalde yeniyorum hatamın nerde olduğunu anladım bers m.defi cok düşürüyormuş ordan ama oly de mana çekiyolar onlara karşı napcam bi fikrnz war mı

Açık konuşmak gerekirse hiç bir koruman yok, mümkün olduğu kadar çabuk yakalayıp öldüreceksin. Ne yapabilirsin: yere bağlama, agresyonu aktif tutma (kendine heal basmasını önleyebilirsin), saldırırken bow kullanabilirsin (senden hızlı koşacaklar, mesafeni düşüremezsen en iyi çözüm bu), koşma hızını artırmaya çalışabilirsin (DC armor gibi, ya da draconic armor da dex veriyordu sanırım, tam hatırlamıyorum bunu, talisman kullanımı zaten şart, speed artıran talisman da vardı). Aklıma gelenler bunlar, ama son sürümlerde tankların mana çeken classlar olan eva's saint/cardinal karşısında pek fazla şansı yok...

• quote:

arkadaşlar benim merak ettiğim bişey daha var tamam mageleri normalde yeniyorum hatamın nerde olduğunu anladım bers m.defi cok düşürüyormuş ordan ama oly de mana çekiyolar onlara karşı napcam bi fikrnz war mı

Talisman of maximum clarity sana yardımcı olucak tek şey =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: epyhon

quote:

freya da oynuyorum ben öyle bi talisman görmedım nerde var o talisman
  • quote:

quote:

Açık konuşmak gerekirse hiç bir koruman yok, mümkün olduğu kadar çabuk yakalayıp öldüreceksin. Ne yapabilirsin: yere bağlama, agresyonu aktif tutma (kendine heal basmasını önleyebilirsin), saldırırken bow kullanabilirsin (senden hızlı koşacaklar, mesafeni düşüremezsen en iyi çözüm bu), koşma hızını artırmaya çalışabilirsin (DC armor gibi, ya da draconic armor da dex veriyordu sanırım, tam hatırlamıyorum bunu, talisman kullanımı zaten şart, speed artıran talisman da vardı). Aklıma gelenler bunlar, ama son sürümlerde tankların mana çeken classlar olan eva's saint/cardinal karşısında pek fazla şansı yok...

bılmıyorum ne yapabılcegımı anlayamadım ben adamı yavaslatiyorum oda benı yavaslatıyor hadi eyv diyorum bağliorum adamı bi büyü ile bağlamadan kurtuluyo anlamadım valla

• ne Hk mış ya :D panter rulez
  • quote:

quote:

quote:

L2j serverlerin çogunda yok ama kaledeki ve fortressdeki npcleri kontrol et herhalde bi 5k ke ile rahat düşürürsün

• quote:

quote:

quote:

quote:

L2j serverlerin çogunda yok ama kaledeki ve fortressdeki npcleri kontrol et herhalde bi 5k ke ile rahat düşürürsün

adendeki npc den başka yerlerdede talisman var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vulpecula

ne Hk mış ya :D panter rulez

yeni başladık öğrenmeye çalışıyoruz arkadaşlardan yardım alarak napalım
  • Maximum clarity sadece skiller için daha az mana kullanmanı sağlayacaktır, mananı çekmelerini engellemeyecektir.

adendeki npc'de sadece birkaç çeşit talisman vardır. Aslında talismnaları alacağın esas NPC, kale ve fortresslerdeki NPC'lerdir ve sadece KE ile alabilirsin. Ama orada direk seçim yapamıyorsun, random geliyor...
  • quote:

Maximum clarity sadece skiller için daha az mana kullanmanı sağlayacaktır, mananı çekmelerini engellemeyecektir.

adendeki npc'de sadece birkaç çeşit talisman vardır. Aslında talismnaları alacağın esas NPC, kale ve fortresslerdeki NPC'lerdir ve sadece KE ile alabilirsin. Ama orada direk seçim yapamıyorsun, random geliyor...

evet baktım elimde ke olmadığı için bişey göstermiyor ama yerini buldum tom amca ben cp shirt icinde ke yi satın aldım bu ke nasıl düşüyo nerden geliyo bunu biliyormusun.bide certification larıda Haste-Crtical-Immune-Resist Critical ver ki o resist critical passive olarak yediğin bütün criticleri %5 düşürür. demiş bi arkadaşhttp://lineage.pmfun.com/list/skillcertification bu siteden bakiyorum haste haricindekileri bulamıorum bunada bi yardım edersen cok sevinirim

• Sonuçta problemi manasız kalması değilmi ? bu işide çözücek olan maximum claritydir maximum clarity ise 2 dk boyunca toggle skilleri hariç tüm skillerin mana tüketmemesini saglar buda sorunu çözer illa mana hiç azalmasın diyorsa ozaman farklı bi silaha barrier augmenti tuttursun

Ke fortressdeki moblardan düşer
  • quote:

Sonuçta problemi manasız kalması değilmi ? bu işide çözücek olan maximum claritydir maximum clarity ise 2 dk boyunca toggle skilleri hariç tüm skillerin mana tüketmemesini saglar buda sorunu çözer illa mana hiç azalmasın diyorsa ozaman farklı bi silaha barrier augmenti tuttursun

Ke fortressdeki moblardan düşer

certification larıda Haste-Crtical-Immune-Resist Critical ver ki o resist critical passive olarak yediğin bütün criticleri %5 düşürür. demiş bi arkadaşhttp://lineage.pmfun.com/list/skillcertification bu siteden bakiyorum haste haricindekileri bulamıorum bunada bi yardım edersen cok sevinirim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.