Şimdi Ara

L2 Girana Başladık Clan Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere 2 3 arkadaş girana başladık...Eski extreme oyuncusuyuz ordan sonra aion blade soul filan derken kendimizi gene l2 nin içinde bulduk...Artıkta oyun değiştirmeyi düşünmüyoruz..Bizi clana alıp abilik yapabilecek birileri lazım yardımcı olursanız seviniriz....

• 25 lvl olduk bufferla archer kasıyoruz oyun içinde pmden ulaşabilirsiniz..Sabahları 08-11 akşamüstleri 16-19 arası online oluyoruz şimdilik daha cok hardcore kasmıyoruz günde 1 2 saat oynayıp cıkıyoruz...
    kaptanmhico
    thenx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfa3 -- 27 Nisan 2019; 11:16:22 >
  • tyfa3 kullanıcısına yanıt
    İyi oyunlar, biz Manifesto'nun bir kaç üyesi olarak Giran'da oynuyoruz. Leveller 65 civarı. İçerik hakkında yardımcı oluruz bilgi veririz.

manifesto_territory instagram hesabımız, oradan sık sık paylaşımda bulunuyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür ederim Manifesto clanına ulaşmaya çalışıyordum zaten çok iyi oldu ...Oyun içinde bir clanımız olsa çok iyi olurdu gerçekten yalnız olmadığımızı hissederdik..iyi günler dileklerimle...
    Formdan tanıştığımız bir arkadaş daha var dancer kasıyor 3 müzü clana alabilirseniz çok iyi olurdu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfa3 -- 29 Nisan 2019; 8:32:30 >
  • Selamun aleykum cümleten. Bende başladım. Lvl 30 olacağım. 2 karakter aynı anda kasıyorum. Buffer ve rogue. Alt bir clana ihtiyacım var. Sohbetsiz muhabbetsiz zor oluyor gerçekten. Giran serverindeyim. Chronics85 ve Buffer85 nickler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flardryn Saeros -- 16 Mayıs 2019; 23:30:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.