Şimdi Ara

l XBOX ONE l Microsoft Rusya Store Gift Card Alma Rehberi (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
10
Favori
17.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorun çözüldü arkadaşlar bu denyo microsoft 500rublenin kodunu email ile gönderdi fakat 2000 lik ve 1000 liği yarım saat sonra gönderdi yani email ile kodu aldım ve 165 liraya forza 6 yı satın aldım teşekkürler. nn
  • bu arada az önce mcrosoft rusya sitesinden 4000 ruble satın aldım kolayca ve kodu redeem ettim. hiçbir eklenti ya da vpn kullanmadım.
  • Elimde 2500 ruble var arkadaşlar, ilgilenen olursa mesaj atabilir.

http://forum.donanimhaber.com/m_110866903/f_//tm.htm#110866903
  • Rise of the tomb raider fiyatı ne durumda rusyadan almak mantıklı mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar
    böyle bir konu var mı bulamadım (ikinci el bölümü uygun değil gibi geldi)

garantinin şöyle bir kampanyası var:

http://www.garanti.com.tr/tr/kampanya/2015/eylul/fifa_xbox_kampanyasi.page

bu kampanyadan 200 TL indirim kazandım. Eğer bu kampanyadaki xbox one ı almayı düşünen varsa 50 tl ye indirim kodunu verebilirim. 150 TL lik indiriminiz olur. Ha dersiniz ki 1700 lira vermişim 150 lira bana koymaz o kişinin bileceği iş :)
  • Bir önceki kampanyada bedava verdi millet o kodları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Rise of the tomb raider fiyatı ne durumda rusyadan almak mantıklı mı?

aynı soruyu ben de soruyorum. Hangisinden alalım?
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    hocam ben dün singapur'dan aldım, en uygun fiyat ordaydı.
  • amazon sıkıntısının üstüne ilaç gibi geldi 4000 ruble aldım konuyu açan arkadaşa teşekkürler.ancak kafama takınlan bir soru var alacağım oyun 3600 ruble 400 rublem artacak xboxtan oyunu indirdikten sonra tekrar türkçeye döneceğimden kalan 400 ruble uçacakmı yoksa sonradan rusya yaptığımda tekrar kullanabilirmiyim

• murlek kullanıcısına yanıt
    Tekrar dönünce kullanırsınız.
  • profxxx kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler

• Arkadaslar bir sey sormak istiyorum,plati.ru adresinde satılan senelik üyelik kartlarını kullanabiliyormuyuz?orada senelik üyelik 90 tl

• bu oyunları diğer ülkelerden alddığımızda 1senelik gold üyelik ve ea access vardı bu üyellikklere zarar gelirmi?
    son olarak türkiyeye çevirip oyunu oynıyabilir miyim ?

selamlar.
  • Bende aynı şekilde yurt dışından alıp oynuyoorum oyunlarımı,üyeliğin olduğu gibi devam ediyor,bir zarar gelmiyor üyeliğine,konsolunun ayarını türkiye yapıp oynamaya devam ediyorsun hiç bir sorun olmuyor👍

• quote:

Orijinalden alıntı: CarloMrt

Bende aynı şekilde yurt dışından alıp oynuyoorum oyunlarımı,üyeliğin olduğu gibi devam ediyor,bir zarar gelmiyor üyeliğine,konsolunun ayarını türkiye yapıp oynamaya devam ediyorsun hiç bir sorun olmuyor👍

saol cevap için.

peki temin child of lightı brasil den alcaktım fakat kredi kartını tanımadı vpn mi kullanıcaz ?
  • Vpn kullanman şart dostum👍

• quote:

Orijinalden alıntı: CarloMrt

Vpn kullanman şart dostum👍

pek vpn kullanmadım fakat herhalde alcağımız storenin ülkesiyle aynı ülkenin ipsine değiştircez.
    basit program var mı bildiğin ve illa ön ödemeli kart mı alacağız başka ülkeden.
  • brezilya üzerinden almak isteyenler; offgamers'tan br gift code satın alıp, br xbox store'a redeem ederek hallettim. dolar olarak ücretlendiriliyor.
  • Çok fazla fark yok ama Rusya storedan fallout 4 u 175 liraya satın aldım. Kullanmadığım 500 ruble vardı onu kullanmak için.

• Diger store lardada ise yariyor mu arkadaslar bu yontem ? Bazi oyunlar singapur store da ucuz ornek olarak . Singapur storedan gift card alabiliyormuyuz ?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.