Şimdi Ara

L.J, KurtDonaldCobain ve Diğerlerinin Sahtekarlıkları Artık Ortada (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
0
Favori
11.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah Islah Etsin Ne Diyelim Şu Saatten Sonra..
    Umarım Kardeşimiz Sağlığına Kavuşur..SOrumlu Olanlar cezasını bulur...

• quote:

Orjinalden alıntı: ^^^^CRAZY^^^^

Artık nicer konusunu kapatıp diğer kefillerinde görevini yapmasını sağlayın işin içinde olmasalar bile 1 kere konuya giripte elimden geleni yapıcam diyen olmadı sizde üye olarak görevinizi yapın bulun getirin o kefilleri bakalım onlar ne diyecek

Aynen katılıyorum. Erhan tüm ss ve msn konuşmalarını atabilirim msnden veya pmden.. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Yardımınıza şuan çok ihtiyacım var..

Arkadaşlar ben yemeğe gidiyorum.. gelince konuya bakacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se®can -- 7 Aralık 2008; 12:38:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Se®can
    Erhan tüm ss ve msn konuşmalarını atabilirim msnden veya pmden..

Hayır inanmama gibi bir sorunum yok görünen köy klavuz istemiyor zaten merak ettiğim Com_X de tam işin içindemiydi sanırım seni dolandırılma olayın 4-6 aralık arasında gerçekleşti bana 29 kasımda referans silmek istediğini söyledi onun için mi geçerliydi bilmiyorum. Sonradan aranızda tekrar muhabbet geçtimi onu sormak istemiştim. Bu tavırla devam ederlerse üyeliklerinin sınırsız kapatılması için elimden geleni yapcam sana bir faydası olmayacaktır fakat elini kolunu sallaya sallaya burda dolaşmalarını engeller sanırım.
  • @Erhan kefil olmanın gereğini yapmadıkları takdirde sınırsız banlamak en iyi çözüm bu konuda arkandayım elimden geldiğince yardım ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erhan

quote:

Orjinalden alıntı: Se®can
    Erhan tüm ss ve msn konuşmalarını atabilirim msnden veya pmden..

Hayır inanmama gibi bir sorunum yok görünen köy klavuz istemiyor zaten merak ettiğim Com_X de tam işin içindemiydi sanırım seni dolandırılma olayın 4-6 aralık arasında gerçekleşti bana 29 kasımda referans silmek istediğini söyledi onun için mi geçerliydi bilmiyorum. Sonradan aranızda tekrar muhabbet geçtimi onu sormak istemiştim. Bu tavırla devam ederlerse üyeliklerinin sınırsız kapatılması için elimden geleni yapcam sana bir faydası olmayacaktır fakat elini kolunu sallaya sallaya burda dolaşmalarını engeller sanırım.

Kasımda görüşmedim, fakat bu olay 1-2 günde olacak şey değil. Planlanmış birşey, forumda en az 20-25 kişiyle sanal, havale yöntemiyle takasım alış verişim oldu hiçbirine ters bir davranışta bulunmadım ki salağın biri olsam çoktan kaptırırdım itemleri. Arkadaş okadar sağlam referanslar verdiki gerçekten gözü kapalı verdim...

Dipnot: Banlanmaları birşey değiştirmeyecek fakat burunları sürtecektir. Hiç değilse yeni üye olsalarda post kasmadan birşey yapamazlar eski üye olmalarıda güven verme bakımından zaten yeterliydi, erkek gibi çıksın versin ne aldıysa işine baksın birşey demem ama dürüst olsun! Erhan msn adresini pmden atarsan düşüncelerimi seninlede paylaşabilirim. Buraya yazarsam ortalık baya karışacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se®can -- 7 Aralık 2008; 13:03:52 >

• sercan arkadaşım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin kardeşine.. üzücü bir durum.. sadece 1.sayfayı ve son sayfayı okudum uzun bir konu uzarda gider.. bu kurddonalcobainin ilk vakası değil heralde öyle hatırlıyorum öncedende vardı dolandırma vakaları ama ondanda yırttı.. eğer bu kefiller çok delikanlıysa çok erkekse ödesin senin zararını.. gerçekten şunu anladımkki dünyanın çivisi çıkmış..ama unutmasınlarki allah büyüktür elbet çıkar belki 10 misli belki 100 misli.. onlar bir kez senin ahını almış elbet.bu devirde kim kimi çarparsa olmuş . insanı değerlerimizi kaybetmişiz .. sercan arkadaşım eğer istersen ben sana ufakta olsa bir yardım yapabilirim.. iyi günler herkese

( bence kefillere forumda verilebilecek en güzel ceza post sayılarının 1 'e indirilmesi eğer mümkünse)

• @phantom

yanılıyorsun genc .bende bilirim soyulmayı hack i..ama ben gidipde avazım cıktıgı kadar bagırmam yada heryere charım soyuldu şuydu buydu diye post atmam (kesinlikle söz meclisten dışarı)..ve hiç bir zamanda boş konuşmadım boş konuşsaydım 2006 yılından bu yana forumda farklı yerlerde olurdum..

adama avazınız çıktıgı kadar yüklendiniz ben onu tanıdığım için şöyle yazmıştım 3. syafada.."senden daha fazlasını bekliyorum " ve o benim düşüncemi boşa cıkarmadı, en azından gücünün yettigi kadar yardımcı oldu ki payına düşenin yaklaşık %60 -%65 ini karşılamıştır.

demek istediğim kişileri tanımadan veya kapasitelerini bilemden yorum yapmayalım..
  • Sercan cok buyuk gecmis olsun,,Bu oyunda dolandırıcılıkla ilgili soyleyecegim tek birsey var,,haydan gelen huya gider,arkasından cok kosarsın...Ayrıca bu dunyanın oteki tarafıda vardır ki ilahi adalet bu dunyada da kimsenin hakkını yerde bırakmaz..,keske olayların yakınında olabilsem de birseyler yapabilsem ama elimden birsey gelmez...

AYRICA..
    Bence cem in yerinin tespiti iyi olur ve kurtdonaltkobein in olayla daha fazla ilgilenmeside...akara da gecen gun sell ring of felankor diye satıs yapıyordu,,onun icin kefilligin geregini karsılamak zor olmasa gerek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exploit31 -- 7 Aralık 2008; 13:52:13 >
  • nicer baştan üzerine sorumluluk alamam gibi davrandı ama sonradan güzel bir iş çıkarıp kefilliğinin sorumluluğunu aldı ve görevini yaptı.
    yalnız peşine verdiğiniz şu nicere şimdi cvp verin falan denmesi hiç hoş değil. biz bütün kefiller için konuştuk, nicere daha fazla konuşmamız; kefiller içinde %100 demesi ve akrabam demesi onu ön plana çıkardı. umrım bir daha kine bu hataya düşmez hem kendine hemde ona güvenene zarar vermez.

tebrik ediyorum her nekadar sonradan hoş cümleler olamasada.

biz nasıl zor duruma düşenin arkasında durmaya çalışıyorsak sorumluğunun karşılığını vereninde arkasında dururuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 7 Aralık 2008; 14:22:53 >
  • http://rapidshare.com/files/171090869/Kan__305_tlar.rar.html

Msn geçmişini plus ile açarsınız 1532766 şifresi buyrun.

Argo konuşmalar var umarım sorun olmaz.. Tüm kanıtlar burada. İnkar edecekler çıksın şimdi.. Kefillerde çıksın..
  • Donald öteki linkte okadar kanıt istedi, sunduk şimdi ortadan toz oldu... İşte bukadar basit
  • BEN SİZE NE DEDİM NİCER YAPMAZ NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI
    DİĞEERLERİ NEREDE CEM NOLARINA BAKSIN YONETİCİLER İPLERİNE FELAN BAKIN YERİNİ OĞRENIP HALLEDİN
  • quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

BEN SİZE NE DEDİM NİCER YAPMAZ NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI
    DİĞEERLERİ NEREDE CEM NOLARINA BAKSIN YONETİCİLER İPLERİNE FELAN BAKIN YERİNİ OĞRENIP HALLEDİN

Yerini öğrenip halledin :)

Yürü be kim tutar seni :) .
  • Dostum gercekten uzuldum basına gelenler icin gecmis olsun....umarım kardesin duzelir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: murderuo

@phantom

yanılıyorsun genc .bende bilirim soyulmayı hack i..ama ben gidipde avazım cıktıgı kadar bagırmam yada heryere charım soyuldu şuydu buydu diye post atmam (kesinlikle söz meclisten dışarı)..ve hiç bir zamanda boş konuşmadım boş konuşsaydım 2006 yılından bu yana forumda farklı yerlerde olurdum..

adama avazınız çıktıgı kadar yüklendiniz ben onu tanıdığım için şöyle yazmıştım 3. syafada.."senden daha fazlasını bekliyorum " ve o benim düşüncemi boşa cıkarmadı, en azından gücünün yettigi kadar yardımcı oldu ki payına düşenin yaklaşık %60 -%65 ini karşılamıştır.

demek istediğim kişileri tanımadan veya kapasitelerini bilemden yorum yapmayalım..

murderuo

genc diyorsun yaşım 32 senin kaç merak ettim.seninle alıp veremediğim yok .sonucta arkadaşını savunuyorsun saygı duyarım.ama onun ağzı var klavyesi var kendisini savunur .kefil olarak kendini gösteren arkadaşlara forumda duyulan güven dolayısı ile bu arkadaş mağdur olmuştur.önceki mesajıma bakarsan orda zaten arkadaşımızın kefil olarak kendini gösterdiğini ve sözünde durarak bu sorumluluğu yerine getirdiğini kanıtladı. elinden geleni yaptı maddi olarak .yapılması gerekende budur.bu kefil olayında kim ak kim kara belli oldu.kefilim diyen 5-6 kişiden sadece 1 kişi şuana kadar ortaya cıktı ve bu sorumluluğu yerine getirdi kendisine teşekkür ederim ve nasıl bir karakterde insan olduğunu göstermiş olup forumda üyelerin gözünde gerçekten adam gibi adam olduğunu kanıtlamıştır .
    yüklenilmesi konusundada bu gayet normal ve olması gereken bir tepki.adam soyuldu topic açmasın hırsızlar ozaman burda cirit atsın.

• quote:

Orjinalden alıntı: phantom

quote:

@phantom

murderuo

genc diyorsun yaşım 32 senin kaç merak ettim.seninle alıp veremediğim yok .sonucta arkadaşını savunuyorsun saygı duyarım.ama onun ağzı var klavyesi var kendisini savunur .kefil olarak kendini gösteren arkadaşlara forumda duyulan güven dolayısı ile bu arkadaş mağdur olmuştur.önceki mesajıma bakarsan orda zaten arkadaşımızın kefil olarak kendini gösterdiğini ve sözünde durarak bu sorumluluğu yerine getirdiğini kanıtladı. elinden geleni yaptı maddi olarak .yapılması gerekende budur.bu kefil olayında kim ak kim kara belli oldu.kefilim diyen 5-6 kişiden sadece 1 kişi şuana kadar ortaya cıktı ve bu sorumluluğu yerine getirdi kendisine teşekkür ederim ve nasıl bir karakterde insan olduğunu göstermiş olup forumda üyelerin gözünde gerçekten adam gibi adam olduğunu kanıtlamıştır .
    yüklenilmesi konusundada bu gayet normal ve olması gereken bir tepki.adam soyuldu topic açmasın hırsızlar ozaman burda cirit atsın.

Herkezi soyup sovana çevirdiler şimdi 2 msj atıp ezilince ortadan kayboluyorlar..

• quote:

quote:

@phantom

murderuo

Yüklenmediler saldırdılar saldıranların hiç birini tanımıyorum neden bu kadar kin ve gaz'la dolmuşlar anlamadım ama simdi ortada yoklar resmen adam diyor linc ederiz filan ne ediyorsun tavuk mu ? diye sorarım adama sımdı bos laf eden cok diger ref. verenler nerede onlarıda tanımıyorum.!

• quote:

Orjinalden alıntı: nicer

quote:

quote:

@phantom

murderuo

Yüklenmediler saldırdılar saldıranların hiç birini tanımıyorum neden bu kadar kin ve gaz'la dolmuşlar anlamadım ama simdi ortada yoklar resmen adam diyor linc ederiz filan ne ediyorsun tavuk mu ? diye sorarım adama sımdı bos laf eden cok diger ref. verenler nerede onlarıda tanımıyorum.!

nicer senin ne olduğunu nasıl bir aile terbiyesi ve ahlakı aldığını gördük.gerçekten dürüst ve sözünün eri bir insansın.umarım kefil olan diğer üyelerede örnek olur laf ağızdan çıkar.saldıran arkadaşlar bende bilmem tanımam.ama sanırım son zamanlardaki dolandırılma olaylarından dolayı insanlar artık iyicene dolmuş.sen üstüne düşeni ve yapabildiğini yaptın.bu bile ne kadar gayret ettiğini gösterdi.

• Tahmin ettiğim gibi, konular kilit yicek oldu bittiye getirilip tüm zararımla ortada apışıp kalacağım.. Bu boku yiyenlerde keyfini sürecek..
  • Hadi gençler burayaaaaaaaaaaaaaa...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.