Şimdi Ara

KZ ZS5 inceleme: Knowledge Zenith sınırları zorluyor… (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
4
Favori
19.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kz ZSR siparişi ve foam tip siparişi vereceğim. Kulağıma hiçbir kulaklık oturmadı bu güne kadar. Bir umut işte... Umarım olur.

Kz ZSR sizce nasıl? Yorumlarınız neler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    hayir rahatsiz etmiyor..

• arkadaşlar yorumlarınızı okuduktan sonra bende bu kulaklığın siparişini vermeyi düşünüyorum fakat çin tatiline denk gelmek istemiyorum.tatil ne zaman bilgisi olan var mı? şubat sonlarına doğru sanırım değil mi
  • Çin yeni yılı Şubat ortası ama aliexpressteki çoğu satıcı tatile girmeye bu hafta başlıyor. Mağazaların açıklama kısımlarına göz at derim

• Kz Zs5 hakkında yeni öğrendiğim bir bilgi var arkadaşlar 2 versiyonu var kulaklığın, 2017 Temmuz' dan sonra kulaklığın iç yapısı ve ses karakteri değişmiş. V1' de tiz parlama sorunu yok… Zs6' da da aynı tiz sorunu var. Zs5 v1 e sahip arkadaşlar çok şanslı gerçekten. V1'in sesi 250 dolarlık kulaklık sesleri ile karşılaştırılıyor…

• Gittigidiyor'dan indirimlerle beraber 72 liraya aldım. Önceden Sony Ex110ap kullanıyordum ondan daha iyi olduğu hemen hissediliyor. Sahne genişliği iyi ancak çok bass sevenleri tatmin etmeyebilir. Malzeme kalitesi iyi değil ama tam f/p kulaklığı. Bir de ben Xiaomi Mi 4 ile kullanıyorum ses kaynağını değiştirsem daha kaliteli ses alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@rslan

En son 1-2 kisa inceleme bilgisi dusuyum.

Zirkon yolda, bu kadar methi merak ediyorum. Ama bi ck7 olacagini sanmiyorum.

Meuzi ep52. En yuksek seste kalite dusuyor. Bass agirlikli. Sahne cok genis degil. Ama cok ergonomik.

Kz zs6 bass yerinde ve yogun. Sahne muthis genis. Son ses zerre kayip yok. Tek rahatsiz eden tizlerdeki cinlamalardi. S ler daha cok z seklinde cinliyo. 3 surucunun sese ayri ayri guc verdigine ve birbirlerini baskilamadigini dusunuyorum.

Dedigim gibi tek sorun son seste s lerin cinlamasi.

Bt aparati ses kalitesini dusurdugune inaniyorum. Atpx var diyo ama bilemedim...

Kz zs6 ile gelen kablo pek kaliteli degil.

Yukarda arkadasin belirttigi gumus olani deneyecektim fakat diger arkadas kivrik olani alma demis. Orjinalimdede kivrilip o sekilde kalabilen bir kablo geldi.

Bu kaplo cesitliligi konusunu biraz acabilecek bir arkadas varsa cok memnun olurum

Hocam merhaba. Kz zs6 ve meizu ep52 arasında kalmıştım. 2 kulaklığı da kullanmış birini arıyordum ve sizi buldu.
    Zs6 yı bt modulu ile kullanacağım. Kablolu ile çok performans farkı oluyor mu? Sizce zs6 mı ep52 mi daha kaliteli. Baslar ve tizler dengeli sahne geniş olsun istiyorum. Basslar yine de böyle derinden vursun istiyorum. Siz hangisini önerirsiniz? Cevap verirseniz çok memnun olurum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: baraka77

Kz Zs5 hakkında yeni öğrendiğim bir bilgi var arkadaşlar 2 versiyonu var kulaklığın, 2017 Temmuz' dan sonra kulaklığın iç yapısı ve ses karakteri değişmiş. V1' de tiz parlama sorunu yok… Zs6' da da aynı tiz sorunu var. Zs5 v1 e sahip arkadaşlar çok şanslı gerçekten. V1'in sesi 250 dolarlık kulaklık sesleri ile karşılaştırılıyor…

Şuan satılanlar v2 mi yani? Sonradan çıkan sürüm daha kaliteli olmaz mı?

• Kzs kablolu olmak sartiyla profesyonel ses veriyor.

Bt isin icine girince ep52 ve kz6 ikisude ayni kefeye konulabilir. Kzs dengeli, ep52 bir tik daha bass agirlikli.

Kullanim kalitesi yani rahatligi acisindan tabiki ep52. Ergonomi akiyo heryerinden.

Kzs ler kutak ustunden sararak hafif sert bir kabloyla kullaniliyor. Suruculer buyuk. Bu sekilde tasiyor. Ama dedigim gibi kablolu kullanilirken muazzam berrak ses veriyor. Dip not olarak s lerde patlama maalesef hissediliyor. Kullandikca duzelecegini umuyirum.

• m@rslan kullanıcısına yanıt
    Bt modül ile kablo arasında çok fark var o zaman.

Aynı sorun zs5te de var herhalde. Bu sorunun halâ çözülememesi gerçekten saçma olmuş. Ama yine de burn in ve ekolayzer ayarı yaparak minimum düzeye çekilebilir diye düşünüyorum.

İkisini de aynı fiyata alabiliyorum. Böyle olunca zs6 daha mantıklı geliyor gibi. Kablosunun değişmesi de avantaj.

28 martta hangisi daha ucuza denk gelirse onu alır geçerim.

Teşekkür ederim hocam verdiğiniz bilgiler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKullanıcı Adı -- 1 Mayıs 2018; 18:55:44 >
  • Estfrullah ne demek. Bilgi paylastikca cogalir

Burn in olayina pek inancim yok. Ama kullandikca ses ilk taktigimdaki o patlamalari daha az yapmaya basladi. Ses karakteri daha oturakli hale geldi. Psikolejik mi bilmiyorum ama finlerken zevk aliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: işleredom

quote:

Orijinalden alıntı: baraka77

Kz Zs5 hakkında yeni öğrendiğim bir bilgi var arkadaşlar 2 versiyonu var kulaklığın, 2017 Temmuz' dan sonra kulaklığın iç yapısı ve ses karakteri değişmiş. V1' de tiz parlama sorunu yok… Zs6' da da aynı tiz sorunu var. Zs5 v1 e sahip arkadaşlar çok şanslı gerçekten. V1'in sesi 250 dolarlık kulaklık sesleri ile karşılaştırılıyor…

Şuan satılanlar v2 mi yani? Sonradan çıkan sürüm daha kaliteli olmaz mı?

Ne yazık ki doğru, kz zs5 v2 de tizler aşırı parlak, tiz hassasiyeti olanlar için dinlenilemez seviyede…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baraka77 -- 8 Mart 2018; 23:28:10 >
  • baraka77 kullanıcısına yanıt
    2. Sürümüyle kulaklığın sorunlarını çözen firmayı gördüm de 2. Sürümüyle sorunsuz kulaklığı bozup tekrar piyasaya süreni ilk defa görüyorum

• Nasıl hocam zsr? Öneriyor musunuz?

• Hocam gearbestten siparişi verdim 3 gün sonra sipariş iptal oldu, fiyat arttı. Fiyat artınca tekrar alamadım. Foam tiplerde elimde kaldı:/

• Ne kadara alıyordunuz hocam? 20 martı bekleyelim bakalım ne kadar indirim yapacak gearbest

• 50 TL ye alıyodum. Belki tekrar düşmüştür. Tekrar alamayınca bidaha bakmadım.

• Bayağı iyiymiş. Ben şuan puan kullanarak 70tlye alabiliyorum. Puansız 100 lira çok pahalı

• baraka77 kullanıcısına yanıt
    https://audiobudget.com/product/KZ/ZS5

Buradaki inceleme de ağustos ayının sonundan sonra v2 aldıysanız çok şanslısınız demiş yalnız ? Sizin dediğinizin tam tersi hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

https://audiobudget.com/product/KZ/ZS5

Buradaki inceleme de ağustos ayının sonundan sonra v2 aldıysanız çok şanslısınız demiş yalnız ? Sizin dediğinizin tam tersi hocam ?
    Versiyon 1 ve Versiyon 2 nereden anlayacağız adam depoda bekletir sonra satar. Yabancılar V2 iyi derken burdaki kullanıcılar v2 kötü diyor. Yeni versiyonlar %90 hep daha iyi olur ürünlerde.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.