Şimdi Ara

Kz zs5 deneyen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
5.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak ettiğim bir kulaklıktı.30 dolara aliexpressten aldım.Gelmesini bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 22 Haziran 2017; 21:5:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Özellikle sahne genişliği çok övülüyor, MEMT X5 in bendeki tahtını alabilecek mi çok merak ediyorum, bayram sonrası elimde olur. Gümüş kablo siparişi de verdiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baraka77 -- 23 Haziran 2017; 9:21:18 >
  • baraka77 kullanıcısına yanıt
    Evet gümüş kablo ile aldım 30.4 dolar tuttu. Aslında yabancı sitelerde kablosunun kötü olduğu yazılmış. Millet hep 10-20 dolarlık fazladan bir kablo daha almıs.ben de alacaktım gümrük vergisi yememek için vazgeçtim.

• Ben 10-20 dolarlık başka bir kablo bulamadım ZS5 için? Siz nereden alacaktınız? Kötülenen standart kablo, gümüş kablo övülüyor. Bir de altın kablo dan bahsediliyor ama ben bulamadım onu..
  • baraka77 kullanıcısına yanıt
    Redditte baya önce okumuştum. Dediğiniz gibi gold kablo alıyorlardı ama link bilmiyorum.

benim okuduğum pre-order zamanı, ilk alanların yorumuydu. İlk başta gümüş kablo vermiyorlardır bence. Gümüş kablo yeter o zaman.

• Benim de ilgimi çekti kulaklık ama kulağa takma şekli öyle olan kulaklıkları sevmiyorum. Çok kez sepete atıp geri sildim bu yüzden. 4 driver var içinde iki armatür iki dinamik. Açıkçası 4 driverı da beslemenin zor olduğunu düşündüm ama 16 ohm empedansi olduğu için telefonlarda da kolayca yüksek ses verecektir. Okuduğum bir incelemede de böyle yazıyor zaten. Hayırlı olsun bu arada.

• Tesekkurler gelince magaosi k3 pro ile karşılaştırıcağım.

Bahsettiğiniz İncelemenin linki var mı? Ben adam gibi inceleme bulamadım henuz.

Bu tarz kulaklıkları neden sevmiyorsunuz? Görünüş olarak mı yoksa denedikten sonra sizi rahatsız mı etti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 23 Haziran 2017; 21:30:3 >
  • Gearbest sitesinde 24 dolar diyor, Aliexpress'te ise 33 dolar.Gearbeasttekiler orjinal değilmidir.
  • kerzami K kullanıcısına yanıt
    Orjinaldir bence. ben alırken aliexpresste 25 dolardı. Gümüş kabloyla 30 dolar tuttu. En çok siparis alan satıcıdan aldım.simdi baktım artmış fiyatı 5 dolar aliexpresste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 23 Haziran 2017; 23:9:35 >
  • antiretro kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum karsilastirmanizi

İnceleme linki burda;https://audiobudget.com/product/KZ/ZS5

Ben pek rahat bulmuyorum kanca tarzı kulaklıkları. Belki birkaç kez kullansam alisirim ama denemiyorum işte.

• antiretro kullanıcısına yanıt
    Çok dikkatli baktım 32 dolardan başlayanların hepsinde orjinal diyor.
    24 dolarlıklarda böyle bir ibare yok.
    iyice kıllandım.
    Hangi satıcıdan aldınız hocam? Wooeasy ise orijinaldir.

• hasanandnexus kullanıcısına yanıt
    Henüz almadım almak üzereydim. Sizin söylediğiniz satıcı ve aynı fiyat aralığında olanlarda hep orginal yazıyor diğerlerinde yazmıyor.
    Malum gümrük vergisini geçiyor. 2 dolarlık farktan dolayı 20tl daha fazla ödemek var birde.
    Hocam eğer sipariş verecekseniz wooeasy den alın. Ödeme sayfasına gelip ödeme yöntemine other payment method seçin. Sipariş notuna da "AudioBudget" yazın. Satıcı size indirim yapacak. Öyle ödeme yaparsınız.

• Birde bu kulaklık için bluetooth aparatı var.

Acaba performansı nasıl.

.

• Arkadaşlar Gümüş kablolu ve bluetooth aparatından sipariş verdim.
    Çok merak ediyorum, kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi.
    Özellikle önceki kulaklıklarıyla kıyaslama yapabilirseniz çok iyi olur.
  • Kz zst kullanıyorum bir armatür ve bir bass driveri var hocam. Basslar tatmin etti. Fakat tizlerde sibilanslar mevcut. Bu da beni rahatsız etti ister istemez. Ayrica kulağa çok iyi oturmasına rağmen. Konfor bakımından çokta iyi birşey diyemem. Tâbi ki zs5 in tipi daha farklı insallah sıkıntı çıkmaz. İnşallah sibilans sorununu zs5 te cozmuslerdir.

• fayda-i maksimize F kullanıcısına yanıt
    Evet sizdeki modelden bende almıştım,
    aldığım gün birine verdim. Bu kulaklığı tercih etmemdeki en büyük sebep, bluetooth aparat takılabilmesi.
    Böylece yürüyüşlerde kablonun takılması gibi şeylerle uğraşmayacağım.
    Bende snopy rampege invoker almayı düşünüyorum. Daha önce kullandiniz mı?

Techno fi'de bir inceleme var. Su an tek türkçe inceleme o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antiretro -- 30 Haziran 2017; 13:25:7 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.