Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2281. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22792280228122822283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Değerli forum üyeleri/müşterilerimiz,

Bugün ve yarın için 200 + 200 adet stok vardı. Global indirim olduğu için, müşteri/bekleyen sayısı /(bölü) 200 olarak hesapladığınızda, satın almanız/fiyatı görmeniz çok düşük bir ihtimaldir.

Ben alınabilecek yöntemi(sepete ekleyip, tam saniyesini/saatini bekleme ve satın alma) anlattım, uygulayıp alan oldu mu bilemiyorum.. çünkü daha önce hep bu yöntemi tavsiye ettim ve uygulattım.

Sepete ürün sayfasından ekleme, aratıp da bulma vb. bir durum veya kandırmaca söz konusu değildir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Yarın yine 13.00'da 10$'dan 200 adet satılacaktır, bilginize.

Saygı ve selamlarımla
    e madem öyle milyonlarca kişi bekliyor 200 tane milisaniyede uçuyor ben nasıl sadece "8 tane" satışa çıkan mi box s'i alabildim rahat rahat?
    bence gearbest adam silkiyor.

• Güzel kandırıyorsunuz milleti. Telefondan ve bilgisayardan durmaksızın sayfayı yeniledim. Hani 10 doları görüp alamasak tamam diyeceğim. 10 dolara düşmedi hiç fiyat. Ürün zaten sepete ekliydi. Yanlışlıkla alan çok olmuştur ürünü. Yine iyi kar ettiniz.
    Aliexpress'den alırım daha iyi. Bir daha bu firmadan bir şey almam.

Kampanyayı global yapmanızda ayrı bir saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Yine yalan yanlış konuşanlar var. Berkan sana destek amaçlı bu ss'i paylaşıyorum beni de az çok tanıyorsun zaten. Hakkını yiyenleri Allah'a havale ediyorum.
    Buyurun:

• Günlerdir bunun duyurusu yapılıyor.

Arz talep ve reklam ile ilgili bir durum.
  • Berkan bey, hangi arkadaslariniza alırdınız. Yarin benide o listeye ekleyin lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    Ne diyeyim yani şimdi, bu yoruma/mesaj ne denir?
  • anladığım kadarıyla asıl sorun indirim sepetteki ürünlere uygulanmadı.
    yani ürünü indirime girdiği anda sepete ekleyip alanlara verildi.
    net saçmalık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TobyCo

anladığım kadarıyla asıl sorun indirim sepetteki ürünlere uygulanmadı.
    yani ürünü indirime girdiği anda sepete ekleyip alanlara verildi.
    net saçmalık :D
    indirim zaten uygulanmadı hocam.Ne sepete ne ekleyenlere.
  • Motospeed'in CK108 satıldığı zamanını hatırladım mouseu kaçırmıştım (Berkan'ın da hatası vardı yalan yok ) ama klavyede aynı bu taktiği uygulayarak almıştım. Sağ olsun Doğan abi de baya yardımcı olmuştu. Siz burada laf atıyorsunuz ama Berkan gerek ön planda gerek arka planda sizler için çok çalışıyor. Bunun farkında olun sonra eleştiri yapın.
  • O durumla alakalı değil.

Ürün sayfasına veya kategoriye değil.. indirim direkt ürüne gelir.

Sepette o ürün var ise, indirimden yararlanabilirsiniz.
  • Yarın yine satacaklarmış şaka gibi. Adamların işi tokat bu belli oldu . 1 saniye 10 dolar olacak dikkat etmeyen vatandaşa 50 dolar dan kitleyecekler. Kaç kişi 50 dolardan aldı ben onu merak ediyorum. Tam bir dolandırıcılık türü. Uyanıklar 25 dolara sattığı malı 50 dolara çıkarıyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ee o zaman bu olay neydi?
    gerçekten saniyede 2 kere sayfayı yeniledim aralıksız ama asla 60tl görmedi çok ilginç değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Buyurun:

Alıntıları Göster
    Biz neden saniye başı yenileyip göremedik bu fiyatı? Bakın almaktan değil görmekten bahsediyorum sadece.Bu kadar kişiden 1 kişi mi gördü bu indirimi? Geçiniz.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    bu nedir abi, adres singapur posta uygun değilse bunu adres eklerken düzelttirin. hep amatörlük hep amatörlük. bu yüzden alamadım belki napıcaz şimdi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saat 13 te saliseyle bastım bende goremedim hiç 10 doları ki alixspressde kupon uzmanı olmuş biriyim...sepette hiç gözükmedi...o fiyattan satın aldığını gosteren bir arkadaş varmı sanırsam yok....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 25 Kasım 2018; 13:59:25 >
  • Dostlar inanıyor musunuz band 3ü 10dolardan satacaklarına yapmayın etmeyin.. Ben 11.11 zamanı beklediğim ürünlere baktığımda 10unda iki katı fiyata çektiler birde 11.11indirimi yazmışlar fiyatı bilmeyen adam alır yanlışlıkla black fridayde de yaptılar aynısını midem bulandı anlayacağınız. Sadece tornavida takımı 1dolara düştü arada kaç kişi aldı oda meçhul.

• rezillik.
    evet haklisiniz. sizide listeye ekliyorum. diyeceksiniz.

• Hani ulan mi band 10$ dediniz 128den satıyor yalan yere bosa reklam yapmayın beyler sizde firmanın elemanlarına itibare edip yalan reklamlarına ortak olmayın!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam milleti kandırmaya utanmıyor musunuz hani nerde 10$ mi band?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 22792280228122822283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.