Şimdi Ara

KYK-Ziraat kredi kartı ve Diğer banka kredi kartları tanıtım tavsiye Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
24
Favori
4.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Forumun bu kısmında 18 yaşına yeni girmiş, üniversiteye yeni başlayan, mezuna kalan arkadaşlar var. Onlara yardımcı olması için buraya bırakıyorum bunu.
    Diğer kredi kartlarını kullanan arkadaşlar varsa alt tarafa bi tanıtımını yapsınlar. Herkes yararlansın.
    Önemli not: bankacı falan değilim ha😀 hacettepede okuyan bi abiniz kardeşinizim öyle kullandığımı ve memnun olduğum kartları paylaşıyorum. Daha bi yamuklarını görmedim
    Mezuna kalanlara kredi kartı veriliyor mu bilmiyorum. Ziraat gençi kyk verdi, işte üniversiteli alırken öğrenci belgesi istediler. Haberiniz olsun

1- ziraat genç kart:
    Kykdan kredi veya burs alıyorsanız ya da alacaksanız zaten ziraat size hem banka kartı hem kredi kartı özelliği olan bi kart veriyor. İnternetten alışveriş ve taksit falan da yapabiliyosunuz. 500tl limiti var kredi kartının. Onun yanında 350tl de avans var banka kartında.

2- iş'te üniversiteli:
    Ben ayrıca iş bankasının işte üniversiteli kartını tercih ettim. İlk yıl ücretsiz sonraki yıllar yılda temassız kartı 25tl. Bir çok firmayla işbirliği yapıp maxipuan kazandırıyor. Cinemaximum olayı apayrı zaten 30tl lik imax biletini 7tl ye alabiliyorum. Piri diye bir uygulama çıktı sesli Seyehat rehberi ve maximuma ücretsiz. Ayrıca gezmeye gittiğinizde müzelere girmek bedava ama ayrıntısını bilmiyorum. En son Konya'da Karatay medresesine gittim ve ücret ödemedim çünkü müzekart özelliği var. Ayrıca bu kartı tercih etmemdeki önemli sebep sanal kart oluşturabiyosunuz bu sayede daha güvenli online alışveriş yapabilirsiniz.
    Ayrıca sonradan taksitlendirme ve taksit erteleme var. Peşin 86tl ye aldığım uçak biletini sonradan taksitlendirip 3 taksitte 30ar tl ödedim sadece 4tl zarar ettim ama öğrenci adamız rahat ettim.

3-enpara encard:
    Bu arada herkese enpara kartı öneriyorum. Havale eft ücreti yok, kart ücreti aidatı yok, başka atmlerden ücretsiz para çekebilirsiniz. İnternetten başvur, kart ayağına gelsin. Hatta yanında hediye ettikleri kalem ve defterin değeri 30tl falan. Kyk dışındaki burslarım, ailemin ve akrabalarımın göndereceği parayı enparaya göndertiyorum ordan borcum olan kredi kartının borcunu ücretsiz ödeyip arta kalan parayı istediğim atmden çekiyorum.

4- genç bonus ve garantione paracard: @Booker DeWitt
    Garanti'den hesap açın GarantiOne Paracard ve Genç Bonus Kredi Kartı alın. İkisinin de hiçbir kesintisi aidatı vs. yok. Yaklaşık 200 lira bonus ve bir o kadar da para iadesi aldım bunların kampanyaları sayesinde. Genç Bonus 1000 lira limit ile geldi sonra 1300 yaptı Garanti bana yetmiyor ama arttırmadı daha çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakim66 -- 4 Eylül 2017; 5:43:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Okumadım ama en iyisi enparadır, herkese tavsiye ederim.
  • Garanti'den hesap açın GarantiOne Paracard ve Genç Bonus Kredi Kartı alın. İkisinin de hiçbir kesintisi aidatı vs. yok. Yaklaşık 200 lira bonus ve bir o kadar da para iadesi aldım bunların kampanyaları sayesinde. Genç Bonus 1000 lira limit ile geldi sonra 1300 yaptı Garanti bana yetmiyor ama arttırmadı daha çok.

Bu tavsiyeleri yılda 25 bin lira harcayan biri olarak söylüyorum.

• Booker DeWitt kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeler için sağolun hocam.

• Güzel konu yukarı

• Up

• up
  • Yapikredi play nasil? Kac gunde elimize ulasir

• ugurcheetos3 U kullanıcısına yanıt
    Ben iş bankasına şubede başvurdum, 1 hafta sonra geldi. Yapı kredi play işte üniversiteliden sonra en çok kullanılan kart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakim66 -- 4 Eylül 2017; 18:25:24 >
  • ziraatın kartında kredi kartı özelliğini açarsak herhangi bir aidat vs ücret oluyor mu ? Banka kartı gibi her şeyi ücretsiz mi ?
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Genç bank kartda Havale eft ücreti falan var da hem banka hem kredi kartında kart aidatı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakim66 -- 4 Eylül 2017; 18:57:32 >
  • hakim66 H kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı maximum kart özelliğinde mi oluyor?

• Banka karti ile internetten alisveris yapamiyorum. Ilgililere belirtilir.

• double or nothing kullanıcısına yanıt
    Ziraatın verdiği maximum özellikli ama maxipuan kampanyalarından yararlanıyor mu tam çözemedim. İşte üniversiteli normal kartın yararlandığı tüm kampanyalardan yararlanıyor üstüne gençlere özel kampanyaları var

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Hocam ziraatın normal hesap kartıyla yani normal banka kartıyla internetten alışveriş yaptım ama gençbank kart ile denemedim

• hakim66 H kullanıcısına yanıt
    Kyk dışında nerden burs alıyorsun

• Mahmut Ekin M kullanıcısına yanıt
    Lafın gelişi burs dedim de hocam ama başvurduğum burs iban no istiyosa enpara veriyorum.

• Up, konuya giren hoşuna gittiyse öne çıkarsın

• ziraat genç kartı almak ücretsizmi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.