Şimdi Ara

KYK Yurtlarındaki 6 Lira Devlet Destekli Kahvaltı Öğrencileri İsyan Ettirdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
4.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baya kötü, askerde sabah 6:30 da verilen verilen kahvaltının bi tık iyisi. Öğle ve akşam efsaneydi ama sabah bi o kadar zayıftı askerde.

• len "kimse size kral sofrası kurmak zorunda değil" diyen, ilkokulu bitirip bitirmediğinden şüphe duyduğum hayattan bi haber şuursuz fanatik;

olm devletimiz gayet zengin bir devlettir...elin sığınmacısına 40 milyar dolar, kullanmayacağı s400 e 2.5 milyar dolar harcamayı biliyorsa öğrencisine de kral sofrası kurmayı bilecek...40 milyar dolar da tutmaz öyle...

yok ben bunu yapamam edemem, her okuyan iş bulmak zorunda değil diyorsa KYK Yurtlarındaki 6 Lira Devlet Destekli Kahvaltı Öğrencileri İsyan Ettirdi KYK Yurtlarındaki 6 Lira Devlet Destekli Kahvaltı Öğrencileri İsyan Ettirdi  o zaman 81 ile üniversite açmayacak. üniversitelerin iş bulmak için, toplumda bir yer edinmek için okunması gereken yerler olmadığını hem anlatacak hem de bu anlatımı destekleyici istihdam alanlarını dolaylı ve doğrudan olmak üzere yaratacak.

....

ya böyle hayattan bi haber tipler buralara gelip okuyan insanlara kin kusuyor; insanlar da yol yordam öğretmeye kalkıyor bunlara yav....insanların vaktini alıyorsunuz boş yere

ama size kızmıyorum ben yönetime kızıyorum

...

bu arada saçma sapan bölümler de okumayın arkadaşlar KYK Yurtlarındaki 6 Lira Devlet Destekli Kahvaltı Öğrencileri İsyan Ettirdi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 11 Ekim 2021; 18:38:33 >

• Millet burdan işkembeden sallıyor.Kendi olsa veya evladı ortalığı yıkardı...50 kg olan biri doyabilir ama bir insana gerçekten az bu kahvaltı!

Ha diyeceksiniz devlet karşılıyor zaten,ona bakarsan sarayın 1 günlük 2666 kişilik asgari ücret giderini de devlet karşılıyor.Üstelik bir öğrencinin temel giderlerini bile karşılayamıyorsa bu devlet ne yapacak 3-5 saray 5-10 uçak ve gemiciklermi alacak?

Bugün siz o gençlere bakmazsanız,yarın neden bu ülkede kalsın?Neyse herkesin düşüncesi kendine saygı duyuyorum yine de.

• Artık günümüzde üniveriste okumanın da bir espirisi kalmadı ki boşu boşuna kendilerine zulüm ediyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ak şaksakcı tayfa michael moore un invade next yapımını izleyin de Avrupa'da öğrencilerin beslenmesine nasıl dikkat ediliyor çalışanların hakları nasıl öğrenin.

• Vaziyet utanç verici.

• Ulan şu yemeği yemek zorunda kalan fakir bir yere gelmeye çalışan öğrenci olsanız burada küfürler yağdırırdınız.

Utanmıyorlar birde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EEE ozaman niye sizinkiler KYK'nın kredi olarak, bak altını çiziyorum kredi olarak, geri ödemeli verdiği burslarla niye bu kadar övünüyor. Onlar geldiğinde 45 TL miş, şimdi 650 TL diye. İşlerine geldiğinde şunu yaptık bunu yaptık diyorlar. Yaptıkları kredi miktarını arttırmak. Sıkıyorsa bunları arttırsınlar.

• MEMURUNU, ÖĞRENCİSİNİ, ASKERİNİ...

AÇ BIRAKAN...

SOSYAL DEVLET...

İşte AKP budur.

• Sofra gayet yeterli.

• Doğuştan mı böylesin yoksa sonradan mı böyle oldun? Allah gerçek hayatta seninle muhatap olmak zorunda olanlara sabır versin. Özellikle (varsa) seni her gün görmek zorunda kalan ailene. Umarım çocukların KYK'ya muhtaç kalır da şu kahvaltı sofrasına oturur. O zaman görürüm seni. Umarım o zaman da çocuğuna erkek gibi lafının arkasında durup "paramız yok, okumak zorunda değilsin, kimse bize kral sofrası kurmak zorunda değil" diyebilecek kadar karakter sahibisindir KYK Yurtlarındaki 6 Lira Devlet Destekli Kahvaltı Öğrencileri İsyan Ettirdi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 12 Ekim 2021; 4:51:55 >
  • KYK Yurtlarındaki 6 Lira Devlet Destekli Kahvaltı Öğrencileri İsyan Ettirdi

Bu kahvaltıyla bunu demek istediler heralde!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorcery -- 12 Ekim 2021; 8:14:57 >
  • Ya şimdi arar mısın ananın elcağızları ile özenle hazırladığı ve senin yok aç değilim yemeyeceğim deyip dışarıda 2 liralık boklu poğaçaya tercih ettiğin kahvaltı sofrasını! Ananızın kıymetini bilin gençler, çok arıyor insan uzaklarda gurbette öğrenci iken onun her bir lokmasını!

• Google fotograflarda KYK'da 2016 yılında yediğimiz akşam yemeğini buldum.

Bizim zamanımızda yemek yardımı akşamları 6.-6.5₺ idi, maximum üstüne 2-3 lira kendi cebimizden verirdik.

KYK Yurtlarındaki 6 Lira Devlet Destekli Kahvaltı Öğrencileri İsyan Ettirdi

• kızgınjapon K kullanıcısına yanıt

Bu elemana kızıp sövmeyin arkadaşlar. Hayatı boyunca insan yerine konulmamış bir insan böyle davranışı normal karşılar. Seni bunun normal olduğuna düşündürenler utandırsın birader.

• O ilk foto ne la kuş mu besliyoruz?

• Su goruntuler bile yeter. Millet hapishanede mahkuma daha iyi imkan sagliyor. Bizim ogrencilerimiz resmen Maduro diyetindeKYK Yurtlarındaki 6 Lira Devlet Destekli Kahvaltı Öğrencileri İsyan Ettirdi 

• Bu fotoğrafları görünce gerçekten üzüldüm.

• yurt dışında okuyan yakınım var ,

boş zamanlarında kebapçıda çalışıyor ,

saat 16 00- 23 00 arası ,

pizza flan dağıtıyor , günlük 60 euro

kazanıyormuş , yemek derdi yok ,

birkaç arkadaş kirayı paylaşıyormuş ,

2 ayda bir de 20 şer euro elektrik su

kişibaşı

• 2018 seçiminde koyduk mu diyenler düşünsün şimdi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.