Şimdi Ara

kyk yurduna gaming laptop götürmek mantıklı mı ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
24
Cevap
0
Favori
735
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> kyk yurduna gaming laptop götürmek mantıklı mı ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    Kilitli dolabımız var tabi ama güvenemiyor ki insan odada kimse yokken girip dolabı kırıp da alabilir yani odada yokken yanında taşısan dışarda o da riskli

Kyk da gaming laptopu olanlar Ne gibi tedbirler alıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

|
    |
    Lovemachine

ikinci nick seçimim automatic gun fire'di.

Orijinalden alıntı: Automatic Gun Fire

ikinci nick seçimim automatic gun fire'di.

|
    |

Bak şimdi laptop u masaya koyuyorsun, arkadaşın diyor ki kardeş 2 müzik indireyim, 1 film izleyeyim, sen de kıyamıyorsun, tmm deyip derse gidiyorsun.

Akşam dersten gelip 2 oyun atayım diyorsun, laptop açılmıyor, haydaa, arkadaşa diyorsun bir şey mi yaptın, yoo diyor.

Gönderiyorsun garantiye, gelen cevap, klavyenin üstüne su dökülmüş, sıvı teması sonucu anakart yanmış , garanti dışı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İşlemci : Intel Core i7-8750H Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX2070 8gb 256 bit Ram : 32 Gb 2666 Mhz DDR4 Sdd1 : İntel 512GB Ssd2 : Samsung 512GB 960 PRO M.2 Sata NVMe (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2100MB)Telefon : HUAWEI Mate 10 Pro
  • Yarbay
    4886 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wearesorryserver

Çalınmasından mı korktun

Bak şimdi laptop u masaya koyuyorsun, arkadaşın diyor ki kardeş 2 müzik indireyim, 1 film izleyeyim, sen de kıyamıyorsun, tmm deyip derse gidiyorsun.

Akşam dersten gelip 2 oyun atayım diyorsun, laptop açılmıyor, haydaa, arkadaşa diyorsun bir şey mi yaptın, yoo diyor.

Gönderiyorsun garantiye, gelen cevap, klavyenin üstüne su dökülmüş, sıvı teması sonucu anakart yanmış , garanti dışı
    Başınıza daha once böyle bir olay mı geldi

• Teğmen
    134 Mesaj
    Kilit varsa problem olmaz. Çalınsa bile hırsız kilitle uğraşacak kadar salaksa çabuk bulunur zaten. Eve gideceğin zamanlarda değerli şeyleri dolabında bırakma sadece.

|
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B0rd061Mavi -- 8 Aralık 2019; 22:21:38 >
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 16 saat 10 dakika kadarı kaldı.
    KYK yurdunda hic kalmadim ama duyduklarima bakarak soyleyecek olursam, goturme.

EDIT: KYK'da yapilacak en guzel sey browser tabanli bir oyuna baslayip telefondan onu oynamak, ya da direkt mobile bir oyuna baslamak. PC falan ugrasilacak is degil yurtta. Ya da Nintendo Switch, 3DS falan olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunker Boy -- 8 Aralık 2019; 22:5:5 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: B0rd061Mavi

Valla ben de kyk da kalıyorum ve bizim kilitli dolaplarımız da yok ama laptopları masanın üstünde bırakıp çıkıyoruz.
    Hocam bir karar ver, de ayri mi degil mi?
    |
    |

Düzenledim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Noobmaster69 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    593 Mesaj
    Bizim hep masanın üstünde dururdu Oda da 3 kişiydik 3 laptop da hep masadaydi Dolaba falan hiç koymadık

|
    |
    Kendi açımdan konuşayım, ben götürdüm, en başta zaten kimse tutup da istemez bilgisayarını, ortamı tanıyana kadar dolapta kitli tuttum işim oldukça çıkarıp kullandım. Odadakilerle kaynaşınca dolabın kapağını açık bırakmaya başladım ama laptopu illa dolaba koyuyorum. Bi kaç kez istediler ders içinse vs gerekli uyarıları yapıp veriyorum maç izlemek falan içinse beyler k.b. kıyafet yiyecek vs istediğiniz gibi alın ama elektronik aletlerimi paylaşmayı sevmiyorum diyorum onlarda alınganlık yapmıyorlar.2 senedir dönem sonu tatili hariç dolabımı kitlemiyorum hep açık bi problem yaşamadım. Ama laptopu ortalıkta bırakıp da kimsenin aklına kötü şeyler getirmek istemiyorum durduk yere. Bir de genelde tüm kyklarda koridorlar vs kamerayla izleniyor laptop çalmak biraz sıkar. Saat olur nakit para olur kulaklık olur bu tür şeyleri korumaya bak cebine atar çıkar kanıtlayamazsın veya çok uğraşırsın ayrıca bu tür şeyler için cesaret eden daha fazla olur.

|
    |

• Yüzbaşı
    430 Mesaj

Yoo, olacakları diyorum sadece

|
    |
    Moueson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İşlemci : Intel Core i7-8750H Ekran Kartı : NVIDIA GeForce RTX2070 8gb 256 bit Ram : 32 Gb 2666 Mhz DDR4 Sdd1 : İntel 512GB Ssd2 : Samsung 512GB 960 PRO M.2 Sata NVMe (Okuma Hızı 3500MB / Yazma Hızı 2100MB)Telefon : HUAWEI Mate 10 Pro
  • Yarbay
    3305 Mesaj
    Kilitli dolap varsa sorun olmaz

"Dün artık tarih oldu. Yarın ise bir bilmece. Ama bugün sana hediyedir bunun kıymetini bilmek gerekir."
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

Kilitli dolap varsa sorun olmaz
    Hocam kilitli dolap var da zorlaşan açılır direk yani sağlam değil

|
    |

|
    |
    Yurtta dolabımızdan şampuanlar parfümler diş macunu İPhone kulaklıgı vs çalındı, gittik müdüre söyledik, yan odadaki elemanlardan da şüpheleniyorduk gidin arayın dedik odalarını, verilen cevap: bizim oda aramaya yetkimiz yok. Biri bir şeyini çalıp dolabına atarsa geçmiş olsun gitti her ne çaldıysa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
emek server
Media Sözlük
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,528
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.