Şimdi Ara

KYK WİFİ CANDIR (ss'li) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
6.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben aile evinde kalıyorum. Ama keşke Ankara'da okusaydım. Okul bedava, kyk çok ucuz, hizmeti iyi. Öğrencilik gerçekten bedava ya.
  • insipe12 İ kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir partiden bahsetmedim hemen magdur sifatina burunmussun :) Beni ilgilendirmiyor A partisi secilmis B partisi secilmis.Ben Türk Devleti'ne veririm vergimi vs. Ha o an ki hükümet sistemi calar,cirpar o zaman hakkimi da helal etmem zaten obur dunyada Müslüman gecinip de milletin parasini pulunu yiyen de belasini bulacaktir.Rahat ol.Parti sempatizanligi yapma bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben neden hesap vereyim tekrardan belirtiyorum herhangi bir sahis,parti belirtmedim ve bu seni hic ilgilendirmez.Merak etme KARDES Allah'im goruyor kimlerin neler yaptigini.Her koyun kendi bacagindan asilir bilir misin.Ben hesabimi bir tek Allah huzurunda veririm.Obur tarafta teker teker gorecegiz herseyi.Daha da muhattap almak istemiyorum seni.Yoluna bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Norman Finkelstein

quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

ev tutmaya parası olmayanlar sıkış tıkış 6 kişiyle sağlıksız yemeklerle yaşıyor işte. sen bilgisayar oyunu oyna hayatında başka bir vasfın olmasın aferin.

Kyk da kaliyorum. 3 kişiyiz . Çalışma odası ve yatak odası ayrı 1+1 gibi yani. Tuvalet , banyo ve lavabo ayrı . Yemeği okulda hallediyorum kyk daki 7.5 TL hakkımla da su,yoğurt,süt,madensuyu vsvs alıyorum . Boşuna eve çıkıp neden boşuna masraf yapayım. Birikim yapıyorum.

hangi sehir bu memlekette ankara istanbul hariç bütün kyklar süper allah bu yapanların belasını versin ankarada okuyoruz 8 kişilik odalar var

Hüseyin Gazi iyi.

Babam emekli asker,annem devlet memuru.%50 bursluyum okumaya calisiyorum.Oyle hemen simarik diye yargilama insanlari :) Babam 25 sene bu ulke icin hizmet etti alnimiz ak cok sukur.Hadi bakalim benden uzak Allah'a yakin ol.

Neyin benzetmesini yapiyorsun bana sen? Acikcasi gram umrumda degilsin.Bu kafayla isiniz zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mmcena

Neyin benzetmesini yapiyorsun bana sen? Acikcasi gram umrumda degilsin.Bu kafayla isiniz zor.

hocam blokla geç başını ağrıtmaya değmez. düne kadar şimdi sövdüğü adamlara kul köle olan insanlar bunlar. başlarında bi firavun olmadan kendilerini eksik hissediyorlar boşver uğraşmaya değmez
    Neyin kafasi la bu :) Ne haram lokmasi kardesim cok sukur alnimiz ak.Neyse bu kadar muhattap aldigim yeter seni.Bloklamak en iyisi.

Hahahahha gonder bakalim ben hicbir ifade belirtmemisim sen nasil anlam cikardin :) Asil malum tarikatci sizsiniz iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: -YucukluSucurtam-

Ya arkadaşlar yanlış anlamayın ama sizlerin amacını çözemiyorum. İnsan niye hiç tanımadığı kişilerle bir odada tıkış tıkış yaşar ki? Ekonomik açıdan size mantıklı geliyor ona bir şey diyemeyeceğim zaten ama bu devirde kimin ne olacağı belli değil. Mesela ben olsam korkarım çekinirim ya karşındaki insan belalı bir tipse bir gün ufak bir sebepten dolayı tartışırsın seni ya bıçaklar ya da tehdit eder başını belaya sokar. En iyi ihtimalle yapılacak bütün işleri sana kakar. Bu devirde kimseye güvenilmez sırf evlatlar miras için katil olurken. Bana göre çatısı damı akmayan fakat onun dışında en ucuz ev bile kyk dan yurttan daha iyidir bence. En azından kimseyle muhattap olmazsın zorunlu olarak kafan rahat olur istersen ev arkadaşı yaparsın kendine istemezsen de yalnız yaşarsın rahat olursun

Sen ana kuzusu musun bu ne biçim bir yazı okurken acıdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu ulke demisim.Burasi nerese Türkiye Cumhuriyeti.Bu ulkenin ordusu kimdir Türk Silahli Kuvvetleri.Ordu mensubu kisilere de asker denir.Seni Allah'a havale ediyorum.

Bu arada googledan resim bulurken azicik daha dikkat et.

KYK WİFİ CANDIR (ss'li)

• quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

Ya arkadaşlar yanlış anlamayın ama sizlerin amacını çözemiyorum. İnsan niye hiç tanımadığı kişilerle bir odada tıkış tıkış yaşar ki? Ekonomik açıdan size mantıklı geliyor ona bir şey diyemeyeceğim zaten ama bu devirde kimin ne olacağı belli değil. Mesela ben olsam korkarım çekinirim ya karşındaki insan belalı bir tipse bir gün ufak bir sebepten dolayı tartışırsın seni ya bıçaklar ya da tehdit eder başını belaya sokar. En iyi ihtimalle yapılacak bütün işleri sana kakar. Bu devirde kimseye güvenilmez sırf evlatlar miras için katil olurken. Bana göre çatısı damı akmayan fakat onun dışında en ucuz ev bile kyk dan yurttan daha iyidir bence. En azından kimseyle muhattap olmazsın zorunlu olarak kafan rahat olur istersen ev arkadaşı yaparsın kendine istemezsen de yalnız yaşarsın rahat olursun

Sen ana kuzusu musun bu ne biçim bir yazı okurken acıdım

Daha çok şey söylerdim de neyse şimdi konudaki arkadaşlar linç girişiminde bulunurlar bana karşı hayat sizin tercih sizin zaten

• Bizim arkadaşlardan duyduğuma göre, Sakarya’da ki Kyk’larda internet neredeyse hiç yok.

• Sakin olun 18Mbit demek sani 1.5MB saniyeye eşdeğer..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Ben katılıyorum sana,4 yıl tek başıma kalmıştım şahsen üni okurken,kimin ne olduğu belli değil,pismi uğursuzmu,kötü alışkanlıkları varmı bu riske girmeye değmezdi benim için.
    Tabi maddi durumun çok kötüyse orası ayrı mecbur kalıyorsun ona yapıcak bişeyin yok.
    Birde bizim okulda öyle insanlar vardı ki okumaya gelmiş 5kuruşu yok,ailesi 1kuruş yollamıyordu çocuğa bunlar noluyordu kötü yollara düşüyordu zamanla,aile çocuğunu yolluyo farklı ile okumaya diye fakat arayıp sormazlar nasıl anneler babalar var diyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Benim külüstür ADSL'den daha iyi. KYK internetinden kötü durumda olmama sebep olduğun için tişikkirler Türk Telekom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr20mouse -- 18 Mart 2018; 2:16:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

Bu arkadaşlar kesin uşaktta ne biliyim afyondaki yurtlarda kalıyor olmalı

Büyük şehirlerde kyklar böyle değil.

6 kişilik oda, tuvalet banyo ortak her katta 1 tane var.ve bu kız yurdu.

İstanbul Mimar Sinan KYK. Netten bakabilirsin.

• Ben de diyorum KYK konusu nasıl 4 sayfa olmuş, boş beleş bir parti sempatizanı gelmiş konuyu baltaliyor. Bloklayıp geçin çapsızları.

• OMÜ'nün kyk erkek yurdu tarihi eser küçük ve ahır gibi. Okulda kızların yurdu ise devasa büyüklükte 5-6 bina var. Düşünün, erkeklerin yurdunun büyüklüğü bu 5 binadan 1-2 tanesi etmiyor. Münevver Ayaşlı kız yurdu yazıp bakın. 4lü bina. Bunun haricinde 2 farklı büyük kız yurdu daha var kampüsün içinde. Kızlara özel muamele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 18 Mart 2018; 9:45:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insipe12

quote:

Orijinalden alıntı: John-Reese

quote:

Orijinalden alıntı: insipe12

Resmen devlet herşeyi bedava veriyor, bir de forum köşelerinde zırlayanlar var. İşte gerçekler. Yurtta internet bile var. Ki bence bu çok doğru bir uygulama değil, derslere yoğunlaşması gerekiyor öğrencilerin. İnternetlerde oyun ve +18 içerik kovalaması değil.

devir taş devri değil bazı şeyleri kısıtlayarak çözüm elde edilmez. eğer yurtta internet olmasaydı vınn vb şeylere yüklü para kaptırırdım ya da eve çıkardım

Kişisel paranla git istediğini yap, devletin verdiği internet ile +18 içerik ve oyun kovalamak ne kadar ayıptır! Ben diyorum gençler şımarık gerçekten. Bu kadar imkanı sömürüyorlar da bunun acısı çıkar.

Bunu alın buradan, ne zirvaliyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.