Şimdi Ara

KYK Ocak ayı yurt ücretini yatıramadım sistemdeki bi sorundan dolayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ek süre verirler mi sizce? kyk sistemiyle ilgili bi sorun yüzünden gün boyunca yatıramadım. eğer hallolmazsa depozitodan tahsil etmiyorlar mı? ortada kalır mıyım, ne yapmam gerekir?

• Aynı durum bizimde başımıza geldi son gun atmden yatırmak istedık ama hata verdi yatırılmadı siz hangi yurtta kalıyorsunuz acaba
  • Kocaeli Üniversitesi Yavuz Selim yurdundayım ben de yurt ücretini yatıramadım ek uzatmaya gidilmesi için bakanın tweetine mesaj atalım
  • katre_ K kullanıcısına yanıt
    son gün yatıramadık demişsiniz acaba sonradan yatırdınız mı ? bi sorun çıktımı
  • bende yatıramadım maddi yönden zayıftım olmayınca olmuyor buldum buluşturdum atacaklarda ne yapacaklar canımızı mı alacaklar gidecek yerim yok de taşta mı yatıracaklar... ayrıca twwet atalım ve konuyu büyütelim
  • şimdi öğrendim kaldığım yurta 12 kişi daha yatırmamış
  • Yatıramadım duyduğuma göre herkesin ilişkisi kesilmiş yurtla!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki alınma durumu falan yok mu gidin mi demişler şu anda nerede kalıyorsun
  • hangi yurtdasın bi de bakana tweet at bunda önceki hemen hemen her ay af gelmiş
  • Yatırmadıysanız kaydınızı silerler malesef . Tekrar kayıt yapmak isterseniz 2 depozit ücreti alıyorlar yinede bir görüşün yurtla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noth1nq. kullanıcısına yanıt
    peki 2 depozit ücretini ödemeyi kabul edersem alınmam kesin mi
  • arkadaşlar bu konudan başka mağdur olanlar varsa buraya yazsın
  • çok araştırdım ve yurt yönetimiyle konuş 2 depozito ödüyorsun ve alıyorlar pazartesi sabah ilk iş müdüriyete git.
  • arkadaşlar benimde aynı durumdan sıkıntım oldu bu olayı medyaya duyurma şansım var istersenizhttps://www.facebook.com/burak.tas3 benim facebook adresimdir haber için öğrenci görüşlerine ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim çünkü mağdur olduğumuz bir durum söz konusu
  • poyraz016 P kullanıcısına yanıt
    ne yapmamız gerekiyor kardeşim ve yurtan atıldın mı?
  • şu an yurttayım sistemden düştüğümü söylediler ama yurtta kalıyorum şu an mağdur arkadaşlar bana konuyla 4-5 satırlık görüşlerini bildirebilirlerse konuyu hemen duyabilirim..
    Kocaeli Üniveritesi Yavuz Selim yurdu kyk yurdunda barınmaktaydım ancak, maddi sıkıntıdan dolayı ocak ayı yurt ücretini yatıramadım...Maddi imkanıma en elverişli yer burası ve başka bi yerde yapamam çünkü , ihtiyacım var. Yurt ücret süresinin uzatılmasını ve mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.
    istediğin herhangi bi yerde de paylaşabilirim .
  • sen 3-4 kişi daha bulursan mağdur olan konuyu haber yapıcam
    12 kişini kaydı silinmiş yurttan ama isimlerini vermiyorlar kim olduklarını öğrenemedim. senin bir duyduğun var mı çift depozito yatırınca geri alıyorlarmış diye duydum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.