Şimdi Ara

KYK Memurunun tutanak tehdidi ile beni çalışma odasından dışarıya atması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 gün
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Skywaterr (1 mesaj) trustem.111 (1 mesaj) KavgaHatalıSollamadan (1 mesaj) Wacom Intuos (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> KYK Memurunun tutanak tehdidi ile beni çalışma odasından dışarıya atması
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    438 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bugün yaşadığım bir olayı burada anlatmak istiyorum. Aşağıdaki twitter linkindende favori atıp rtweet yaparsanız çok sevinirim. Bu için peşini bırakmayacağım bu ülkeyi korku cumhuriyeti yapmalarını istemiyorum.

TWEET'İ OKUYARAK KONUYU ANLARSINIZ. HİKAYE GİBİ OLAY GERÇEKTEN NE YAŞADIĞIMI BENDE ANLAMADIM. İNSANLAR NEDEN BU KADAR KABA NEDEN BÖYLE MUTSUZ ANLAMIYORUM.

• Akdeniz üniversitesi yüksek lisans öğrencisiyim. Twitter konusundaki arkadaşta öyle yüksek lisans öğrencisi hatta aynı sınıftayız. Sürekli beraber ders çalışırız. Lisansta da aynı sınıftaydık. Siz tweet'i okuyun. Kim haklı kim haksız karar verirsiniz. Ayrıca buradan da belirtmek istediğim ve çok zoruma giden olay şu. Çalışma odasında 2 tane yabancı uyruklu arkadaş vardı. Onlarda ders çalışıyordu ve benim sabahtan beri orada ders çalıştığımı biliyorlardı. Memura arkadaşlara sor inanmazsan diyorum, kameralara bak diyorum beni anlamıyor ve şunu söylüyor ''benle polemiğe girme burada ders çalışanların da hakkına giriyorsun'' bu sözünden sonra dava açmaya karar verdim ve masadan tüm kitap, bilgisayar vs toplayarak odama döndüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skywaterr -- 22 Kasım 2020; 0:7:55 >

|
    |

• Yüzbaşı
    654 Mesaj
    Çok zor ülkece işimiz, göstermelik atar peşindeyiz hep. Umarım çözüm yolu bulursunuz, uygun zaman bulundu mu öfke krizi başlıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    GARDIROP FUAT

Burası zorbalık diyarı, kimin gücü kime yeterse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kuruma şikayet dilekçesi verirseniz ilgili kişi hakkında disiplin soruşturması başlatılır. Sonra da ceza alırsa kuruma manevi tazminat davası açabilirsiniz. Kazanırsanız kurum öder, sonra o kişiden tahsil eder.

|
    |
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
kripto para haberleri
Cancer Clinical Trials
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,181
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.