Şimdi Ara

kyk kredi işlemleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • buna benzer konular açılmış ama aradığım cevabı tam olarak bulamadım.Bilen arkadaşlara soruyorum.Herkes gibi bana da kredi çıktı.E devlet şifresini aldıktan sonra ne yapacağız?Ve ya yapmamız gerekn bir işlem var mı?Tane tane anlatırsanız sevinirim.

• taahhütnameyi de yaptım sonra ne yapacağız bilen yok mu?
  • up
  • bende aynı durumdayım onayladım heralde 7sınde gıdıp alıcaz parayı
  • darkmumo kullanıcısına yanıt
    http://www.kyk.gov.tr/web/Yurtkur/ogrenimOdemeParametreGiris.do buradan paranın yatırılma tarihini görebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

http://www.kyk.gov.tr/web/Yurtkur/ogrenimOdemeParametreGiris.do buradan paranın yatırılma tarihini görebilirsiniz.

bana ayın 3unde 300 lira bılmem ne subesı yazıyo hocam sımdı ben hıc kart fln cıkarttırmadım ve kredı çıkıp cıkmadıgınıda sorgulattırmak ıcın gırdıgınde ılk odencegı yer ve banka yazıyo burda farklı yazıyo fakat sızın verdıgınız lınkte farklı yazıyo hangı bankaya gıdıcegım ben
  • arkadaşlar benim bildiğime göre herkes 7 ocakta alacak bursunu ama yukarıda arkadaşın verdiği linke göre bursun veriliş tarihi 3 ocak diye geçiyor.
    evet bilgisi olan........
  • bende de 3 ocak yazıyor ama kredi kartını ne zaman alacağız? Kimisi de 7 ocak diyor
  • Bugün ziraat bankasına gittim sordum. 6 ocakda alacaksın dedi. Dedim alayınızı... herkes ayrı telden çalıyor...
  • beyler teker teker her başlığa yazamıyorum ama buraya yazıyım okuyun

ilk paralar 7 sinde yatar,kartınız yok hiçbirinizin hemen de alamazsınız zaten kafadan 2-3 haftaya anca gelir kartlar ilk paraları gidip elden alacaksınız parayı yatan şubeden alacaksınız,daha sonra kartınız gelicek bağlı olduğunuz şubeye kartı alınca istediğiniz yerden çekersiniz

çok önemli hatırlatmayı yapayım ilk gün gitmeyin arkadaşlar muazzam kuyruklar oluşuyor bırakın 2-3 gün sonra ortalık rahatlasın gidip öyle alın para bi yere kaçmıyor zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvantiLazio

beyler teker teker her başlığa yazamıyorum ama buraya yazıyım okuyun

ilk paralar 7 sinde yatar,kartınız yok hiçbirinizin hemen de alamazsınız zaten kafadan 2-3 haftaya anca gelir kartlar ilk paraları gidip elden alacaksınız parayı yatan şubeden alacaksınız,daha sonra kartınız gelicek bağlı olduğunuz şubeye kartı alınca istediğiniz yerden çekersiniz

çok önemli hatırlatmayı yapayım ilk gün gitmeyin arkadaşlar muazzam kuyruklar oluşuyor bırakın 2-3 gün sonra ortalık rahatlasın gidip öyle alın para bi yere kaçmıyor zaten

hocam benim finaller bütler falan var.bağlarbaşı şubesinden alacakmışım, orası da bana ters.3-4 hafta sonra almaya gitsem bir sorun olmaz demi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.