Şimdi Ara

KYK KREDİ GERİ ÖDEMESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
47.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Banka hesaplarına bloke koyulabilir hatta içindeki para bile alınabilir.
    Bir arkadaşın başına geldiği için kesin bilgi diyebilirim.
    KYK yada Ziraat bankasıyla (hangisi olduğunu hatırlamıyorum) iletişime geçip yeniden yapılandırma talebinde bulunun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SimurgFC kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yurtdışında öğrenciyim şu anda. Babam ile konuştum, kendisi vergi dairesine gidip konuşmuş.
    Yapılandırma vs olmuyormuş, mecburen ödenmesi gerekecek demiş ve benim ne yazık ki şu anda böyle bir imkanım yok. Okulum bitmeden bu parayı ödeyemem. Yüksek lisansımı aylık 700 lira gibi bir para harcayarak yapıyorum, yani ailemin gönderdiği para bu. Yarısını da oraya verip 65 dolar ile bir ay geçinemem.

Bakalım ne olacak, bekleyip göreceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Chill Out kullanıcısına yanıt
    Hocam benim arkadaşın durumu senden farklıydı.
    2012 mezunuydu hiç ödemedi 2018'e kadar sonra işe girince hesaplarına bloke koyup parasını aldılar.
    O tarihe kadar sigortalı işte çalışmadığı için ödeyemeyeceğini belirtti haciz gönderselerde üstüne bir şeyin olmadığı anlattı o şekilde sürekli olarak ertelendi.
    Edit: E-devlette Gençlik ve spor bakanlığı kurumu altında kredi geri ödeme erteleme başvurusu bulunmakta belki işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SimurgFC -- 24 Şubat 2019; 20:5:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.